Uydu Alıcısı Tavsiye

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Pikoda funcam varsa kaçırma,satıcıya sor :)
Artık tkgs çok önemli değil ,server ön planda :ok
Konu biraz eski ama funcam dediginiz olay varmi bunda ben youtubeyi acsin diye aliyorum sikinti cikartirmi belki ip tv de kullanirim ama onceligim youtube yoksa mi stick mi alayim i stick isiniyor filan yazmislar onuda alsam YouTube amacli olacak oneriniz ne olur ustat

Yada next kanky NextStar eski bir uydu alicim var zaten pekte memnun değilim aslinda ama is gorurse buda olabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Konu biraz eski ama funcam dediginiz olay varmi bunda ben youtubeyi acsin diye aliyorum sikinti cikartirmi belki ip tv de kullanirim ama onceligim youtube yoksa mi stick mi alayim i stick isiniyor filan yazmislar onuda alsam YouTube amacli olacak oneriniz ne olur ustat

Yada next kanky NextStar eski bir uydu alicim var zaten pekte memnun değilim aslinda ama is gorurse buda olabilir
700 ve 701 tuner yazılımları zayıf ,almanı önermem ,ama funcam olmalı ,1 yıllık tabii.
Bence "mi" en iyisi ,neden dersen uydu alıcılarında api sıkıntı yaşatır ,alırsın youtube için ,1-2 yıl sorun olmaz ,hatta sorarsan "desteğimiz sonsuz" derler ama başka model çıkar ,firma o modele yönelir senin aldığın elinde kalır sevgili Ertanpel :ok

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
700 ve 701 tuner yazılımları zayıf ,almanı önermem ,ama funcam olmalı ,1 yıllık tabii.
Bence "mi" en iyisi ,neden dersen uydu alıcılarında api sıkıntı yaşatır ,alırsın youtube için ,1-2 yıl sorun olmaz ,hatta sorarsan "desteğimiz sonsuz" derler ama başka model çıkar ,firma o modele yönelir senin aldığın elinde kalır sevgili Ertanpel :ok
Ozman en iyisi mi box almak olacaktir mi stick cok isiniyor demisler zamanla bozulma veya kasma sikintilar meydana gelicektir diye düşünüyorum teşekkürler:clap2

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57

sevgili Ertanpel eski konu yeni konu yoktur aslında doğru bilgilendirme her dayım bir başkasının işine yarayacaktır bugün size yarın bize 2yıl sora bir başka youtube meraklısının sorusuna cevap olacaktır, dolayısı ile sizin sorunuzun cevabını da bildiğim cihaz üzerinden cevaplayacak olursam evet sungate titan da YOUTUBE süreklidir bilginiz olsun,
Hürmetler

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Youtube için cogu cihaz zaten desteği var
sevgili Ramazan Bir çok cihazda php codları pmk algoritmasına yazılmadığı için youtube güncellemelerinden sora, ancak uydu firmalari yazılım verirse youtube tekrar çalışıyor, aksi halde xml error verir ve youtube çalışma olanağı ortadan kalkar.

o bakımda cihaz alırken auto kodu yazılmış mı ana yazılımlar da araştırıp almakta fayda var.
hürmetler.

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
sevgili Ramazan Bir çok cihazda php codları pmk algoritmasına yazılmadığı için youtube güncellemelerinden sora, ancak uydu firmalari yazılım verirse youtube tekrar çalışıyor, aksi halde xml error verir ve youtube çalışma olanağı ortadan kalkar.

o bakımda cihaz alırken auto kodu yazılmış mı ana yazılımlar da araştırıp almakta fayda var.
hürmetler.
php kodundaki pmk algoritması nedir acaba

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
php kodundaki pmk algoritması nedir acaba
mühendislik ayağında yazılım destekçisi nin, firmalara yapmış olduğu yazılımda uygulamalara netegre ettikleri php codu ile youtube nin güncelemelerinden etkilenmeden youtube nin xml hatası vermeden çalışmasını sağlayan uygulamanın adı kısaca.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Api yi ben bendeki cihaz usb ile atıyorum korax Hitech var icone İ50 yaptım
Sungate s8 ondada usb ile Api attım sıkıntı yok ondada
Starsat 2800 bundada Api ile attım usb yolu ile Arap siteleri veriyor apiyi ordan alıp atıyorum şuan bir cok cihazda var artık redline hariç onlar kendi yazılım veriyor

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Api yi ben bendeki cihaz usb ile atıyorum korax Hitech var icone İ50 yaptım
Sungate s8 ondada usb ile Api attım sıkıntı yok ondada
Starsat 2800 bundada Api ile attım usb yolu ile Arap siteleri veriyor apiyi ordan alıp atıyorum şuan bir cok cihazda var artık redline hariç onlar kendi yazılım veriyor
hangi arap sitesi bir bakalım verde :sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt