usb aygiti tanimadi hatasini nasil çözebilirim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
konu bağlantılı olduğu için bende birşey sormak istiyorum win10 mevcut, usb taktığımda ötüyor usb tanıyor, ama önceden görüntüleme seçenekleri çıkıyordu artık çıkmıyor. bilgisyaarıma girip usb yi açıyorum, daha önce kısayollar görüntüleme seçenekleri bir sürü şeyi denedim ama olmadı,
dediğim gibi usb okuyor, çalışıyor, ama görüntüleme çıkmıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
konu bağlantılı olduğu için bende birşey sormak istiyorum win10 mevcut, usb taktığımda ötüyor usb tanıyor, ama önceden görüntüleme seçenekleri çıkıyordu artık çıkmıyor. bilgisyaarıma girip usb yi açıyorum, daha önce kısayollar görüntüleme seçenekleri bir sürü şeyi denedim ama olmadı,
Winlerin genel problemimidir nedir bu sevgili fikoloji ,hayret :)

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
windows 10 mu fiko ? bide antivirüs programı var mı?

windows 10 ise başlat-ayarlar-cihazlar-otomatik kullan(Aktif)-çıkarılabilir sürücü( her seferinde sor )

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Adsiz8726c7a4ac92c3ce.png

gökhan dediğini zaten yapmıştım ve aktif, antivürüs programı yok
teraspy teraspy yok başlıktaki farklı benim sorun farklı, bi gün bi yerlere girince bişey oldu o gündür bu gündür yok

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Adsiz8726c7a4ac92c3ce.png

gökhan dediğini zaten yapmıştım ve aktif, antivürüs programı yok
teraspy teraspy yok başlıktaki farklı benim sorun farklı, bi gün bi yerlere girince bişey oldu o gündür bu gündür yok
regedit ile denedin mi ?

Denemedin ise : arama kısmana regedit yazıp uygulamayı aç "dosya"nın altında bilgisayar yazan yeri silip parantezler olmadan "Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer" yapıştırıp enterla "NoDriveTypeAutoRun" değeri olması lazım varsa taban 16lık değer 91 olarak düzenleyip kaydet yok ise sağ tık yeni "dword 32 " adı NoDriveTypeAutoRun taban 16lık değer 91 olarak kaydet pc yi yeniden başlatttığında düzelmesi gerek.

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Neden set olarak öneriyorsunuz?
Ilk araştirmamda logitech k400 plus almayi ďüsuñdum.toucpad nekadar kullanisli bilmiyorum pek toucpad kullanmayi da sevmiyorum.ama tv de de kullanirim düşuncesiyle olabilirr diyorum.satin alanlar küçük oldugunu söyluyor.yeni alacagim üŕun eski klavyemin boyutunda olmasini isterim.küçük tuslu klavyelerde yazi yazmakta zorlanirim.sizin önerebileceginiz başka model var mi yada bu iyimidir,
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Logitech hangi model önerirsiniz?
Tv de kullanacaksanız touchpad li alınması daha mantıklı ama pc de rahat kullanamazsınız

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Tv de kullanacaksanız touchpad li alınması daha mantıklı ama pc de rahat kullanamazsınız
öncelıklı tercihim bilgisayardı.yani ben laptopaki touchpadi bile kullanamıyordum mause almıştım.zaten şuan kablosuz mause var
bahsettiğim ürün gerçekten küçük mü onu merak ettim.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
öncelıklı tercihim bilgisayardı.yani ben laptopaki touchpadi bile kullanamıyordum mause almıştım.zaten şuan kablosuz mause var
bahsettiğim ürün gerçekten küçük mü onu merak ettim.
Dediğim gibi bilgisayarda kullanılacaksa set almak en mantıklısı ama tv de de kullanılacaksa touchpad li almak en mantıklısı

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Problemi yaşayan arkadaş PC nin USB lerinde herhangi bi farklı donanım taktığında sağlıklı çalışıyor mu; flash bellek ya da yazıcı olabilir,

Kablosuz klavye mouse set olarak ben de Logitech i tavsiye ederim, ama unifying özellikli model olmalı, USB dungle ını kaybetseniz bile Global müşteri hizmetleri üzerinden ticket oluşturup yenisi ücretsiz talep edebiliyorsunuz.. Müşteri memnuniyetini esas aldıklarından hiçbir bedel yok hemde yanlış hatırlamıyorsam uçakla holldanda üzerinden 2 günde ulaştırmışlardı bana...

Unifying usb aparat a birden fazla logitech unifying cihazı ekleyebiliyorsunuz... Bu teknolojinin patenti Logitech te olduğundan diğer markalarda yoktur.

Logitech klavyesi hemen tavsiye edeyim, bu post u da girdiğim K360 modeli... Hem de ben aldığımda 3 yıl garantiliydi..

İyi günler..

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Problemi yaşayan arkadaş PC nin USB lerinde herhangi bi farklı donanım taktığında sağlıklı çalışıyor mu; flash bellek ya da yazıcı olabilir,

Kablosuz klavye mouse set olarak ben de Logitech i tavsiye ederim, ama unifying özellikli model olmalı, USB dungle ını kaybetseniz bile Global müşteri hizmetleri üzerinden ticket oluşturup yenisi ücretsiz talep edebiliyorsunuz.. Müşteri memnuniyetini esas aldıklarından hiçbir bedel yok hemde yanlış hatırlamıyorsam uçakla holldanda üzerinden 2 günde ulaştırmışlardı bana...

Unifying usb aparat a birden fazla logitech unifying cihazı ekleyebiliyorsunuz... Bu teknolojinin patenti Logitech te olduğundan diğer markalarda yoktur.

Logitech klavyesi hemen tavsiye edeyim, bu post u da girdiğim K360 modeli... Hem de ben aldığımda 3 yıl garantiliydi..

İyi günler..
benim sorun kendiliğinden çözüldü.tahminim kalvyenın girişine su kaçmıştı.bir gün sonra düzelmişti.çünkü başka sebebı olacağını sanmıyorum.usb dungle dediğiniz sanırım usb girişine takılan küçük aparat oluyor.ben aslında aynısından iki tane kullanmak istiyorum.çünkü bazen laptobumda bazen masaüstü bilgisayarımda kablosuz mause kullanmak istiyorum.yani birinden çıkarıp diğerıne takmak istemiyorum.dediğiniz gibi kaybettim desem kiminle irtibataa geçmem gerekıyor .global müşterı hızmetlerı falan yazmışsınız ama tam anlayamadım?

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
benim sorun kendiliğinden çözüldü.tahminim kalvyenın girişine su kaçmıştı.bir gün sonra düzelmişti.çünkü başka sebebı olacağını sanmıyorum.usb dungle dediğiniz sanırım usb girişine takılan küçük aparat oluyor.ben aslında aynısından iki tane kullanmak istiyorum.çünkü bazen laptobumda bazen masaüstü bilgisayarımda kablosuz mause kullanmak istiyorum.yani birinden çıkarıp diğerıne takmak istemiyorum.dediğiniz gibi kaybettim desem kiminle irtibataa geçmem gerekıyor .global müşterı hızmetlerı falan yazmışsınız ama tam anlayamadım?
Merhaba

Benim bahsettiğim teknoloji Unifying teknolojisi... Her logitech ürünü bu teknolojiyi desteklemiyor.

, <-- Benim bahsettiğim ürün budur, Logitech e kayıt açtırdığınızda global müşteri hizmetleri 2 günde size bunu ücretsiz ulaştırıyor...

bahsettiğim klavye, ben aldığımda 3 yıllık garantisi vardı.. 2,5. senesinde alıcı talep etmiştim ve göndermişlerdi..

indir1b75dc2cdc8d45ff.jpg

1 Unifying alıcıya 6 adet cihaz tanımlayabiliyorsunuz..

Sorununuzun düzelmesine sevindim.

İyi forumlar...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt