Ultra İnce çerçevesi ile SABA SB32F100 Led tv A101 de 7 Ocakta Satışta

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi ben sana abi diyorum, sen bana abi diyorsun. Baymak konusunda senden yardım alan fatih ben. 28 yaşındayım.
Abi o bir hitap şekli bizde. büyüğümüze de abi deriz, sevgiğimize hitap ederken de abi deriz. Abi, Abim, Abicim, İyi ama abim o iş öyle değil işte, Yok be abi yaaaa gibisinden :kiskis

Yoksa seni tanıyorum zaten :)

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
1- Değilim sanki :hihi
2-Ben 79'da gittim askere ,tankçı idim ama hiç tanka binmedim :)
İstersen sana amca, dede diyebilirim ?.
Bende şöför olarak gittim Manisa'ya Kıbrıs'ta inzibat oldum, tabut taşıdım, cumhurbaşkanıyla beraber çelenk koydum Atatürk büstüne ve anıtlar, aynı zamanda yazıcıydım. ?Nasip işi abi bu işler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Abi o bir hitap şekli bizde. büyüğümüze de abi deriz, sevgiğimize hitap ederken de abi deriz. Abi, Abim, Abicim, İyi ama abim o iş öyle değil işte, Yok be abi yaaaa gibisinden :kiskis

Yoksa seni tanıyorum zaten :)
Tamam abi anladım, sen sakinliğini koru. ? rahat ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İstersen sana amca, dede diyebilirim ?.
Bende şöför olarak gittim Manisa'ya Kıbrıs'ta inzibat oldum, tabut taşıdım, cumhurbaşkanıyla beraber çelenk koydum Atatürk büstüne ve anıtlar, aynı zamanda yazıcıydım. ?Nasip işi abi bu işler.
Bir gün yolda gidiyorum,yanımda hanım da var ,arkamızdan bir hanım bana "amca şöyle yana geç de bizde geçelim" dedi ,gözümde güneş gözlüğü var ,geriye döndüm ve ellerimi uzatarak "kim o kimsiniz" dedim :kiskis ,hanımlar bizi geçerken arkadaşına , "aaaa,adam görmüyormuş,ayıp ettik kız" dedi :haha1
Yukarıdaki olay kesin olmuş bir olaydır ,ama hanımdan yediğim fırçayı yazmıyorum :kiskis
Kıbrıs ,en çok istediğim yerdi inan ,ama bölük komutanım Yzb. beni yollamadı "bana lazımsın burada kalacaksın" dedi ,ve Ankara'da kaldım :)

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bir gün yolda gidiyorum,yanımda hanım da var ,arkamızdan bir hanım bana "amca şöyle yana geç de bizde geçelim" dedi ,gözümde güneş gözlüğü var ,geriye döndüm ve ellerimi uzatarak "kim o kimsiniz" dedim :kiskis ,hanımlar bizi geçerken arkadaşına , "aaaa,adam görmüyormuş,ayıp ettik kız" dedi :haha1
Yukarıdaki olay kesin olmuş bir olaydır ,ama hanımdan yediğim fırçayı yazmıyorum :kiskis
Kıbrıs ,en çok istediğim yerdi inan ,ama bölük komutanım Yzb. beni yollamadı "bana lazımsın burada kalacaksın" dedi ,ve Ankara'da kaldım :)
gerçekten sesli güldüm :) kemal sunal filmi sahnesi gibi, canlandı gözümde.
hanımlara karşı boynumuz kıldan ince, kızarda severde, vardır bir bildiği.

gitmediğin iyi olmuş alaaddin abi, o dönemler rezillikmiş kıbrıs.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
gerçekten sesli güldüm :) kemal sunal filmi sahnesi gibi, canlandı gözümde.
hanımlara karşı boynumuz kıldan ince, kızarda severde, vardır bir bildiği.

gitmediğin iyi olmuş alaaddin abi, o dönemler rezillikmiş kıbrıs.
1979 idi ,ama kardeşim orada yaptı ,Güzelyurt'ta :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
"Ankara'da da yoktu desem yeridir ,gazoz ile traş olduğumu biliyorum" diyorum ve konuyu muhabbete alıyorum ,çünkü ademin konuyu darma dağın ettik :haha1

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
"Ankara'da da yoktu desem yeridir ,gazoz ile traş olduğumu biliyorum" diyorum ve konuyu muhabbete alıyorum ,çünkü ademin konuyu darma dağın ettik
Devlet gördü bu kola ve gazozla traş olma israfını. O yüzden yapıştırdı ÖTV yi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt