Ultra İnce çerçevesi ile SABA SB32F100 Led tv A101 de 7 Ocakta Satışta

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi bu pazar canlı yayın yokmu?
Yaparız abi neden olmasın nasıla evlerde mahsuruz :))

Sen yazınca aklıma geldi. Önümüzdeki Perşembe günü akşam 21:00 için Teknoseyir'den sevgili Umut Canlı yayın konuğu olarak davette bulundu ve ben de ''hay hay'' dedim, oraya da beklerim. Zaten haber veririm sizlere yayın öncesi :)

Detayları tam bilmiyorum henüz yalnız discourt üzerinden olacak sanırım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben telefonla bağlanıp,oradan-buradan muhabbet ettiğimden dolayı "bir daha da canlı yayın yapmam" demişti ama ... :hihi
Abi adam Estağfurullah falan da demiyor heee, seni engellesin o zaman diyor :kop

Ayrıca yarın yine ara abi konuşalım, seninle anılar manılar makara tukara gidiyor :kop

Zaten yarını konusuz başlatacağım, TV Tavsiyesi hariç muhabbet içerikli kim ne istiyorsa onu konuşuruz.

Aslında ben bir video serisi başlatmayı düşünüyorum ama şimdi bu Vestel yine ''vay adımız geçmiş'' diye küplere biner.

Bir Eski Servisin Anıları video serisi. Her videoda bir anımı anlatayım makara tukara olsun diye düşünmüştüm

Sonra ne anlatsam diye düşününce akla hiç bir şey gelmediğini anladım

Enteresandır ki seninle muhabbet ederken hepsi aklıma geliyor :kop

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Abi adam Estağfurullah falan da demiyor heee, seni engellesin o zaman diyor :kop

Ayrıca yarın yine ara abi konuşalım, seninle anılar manılar makara tukara gidiyor :kop

Zaten yarını konusuz başlatacağım, TV Tavsiyesi hariç muhabbet içerikli kim ne istiyorsa onu konuşuruz.

Aslında ben bir video serisi başlatmayı düşünüyorum ama şimdi bu Vestel yine ''vay adımız geçmiş'' diye küplere biner.

Bir Eski Servisin Anıları video serisi. Her videoda bir anımı anlatayım makara tukara olsun diye düşünmüştüm

Adem abi
@Fatih009 naaptın abi yaaaa, ele verdin bizi şimdi :kiskis
Adem abi ben sana abi diyorum, sen bana abi diyorsun. Baymak konusunda senden yardım alan fatih ben. 28 yaşındayım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Servis anıları süper fikir bence, oradan çok eğlenceli konu çıkar bence.

estağfurullah :)

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O herkese abi diyor ,bir tek bana demiyor ,canlı yayında aramayayım diye :haha1

Alaaddin abi sen bu amerikan filmlerinde gördüğümüz hayranını sürekli takip eden, arayan, sonundada kaçıran kişilerden değilsin demi abi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada sevgili Fatih ,gözlerinden öpüyorum ,hoş muhabbet için :ok

Estafurullah abi bende senin elini sıkıyorum, konuşman bana asker arkadaşımı anımsattı (telefona bağlandığında) Silivrili Hüseyin. Konuşma şeklin ve şiven aynı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
1-Alaaddin abi sen bu amerikan filmlerinde gördüğümüz hayranını sürekli takip eden, arayan, sonundada kaçıran kişilerden değilsin demi abi.
2-Estafurullah abi bende senin elini sıkıyorum, konuşman bana asker arkadaşımı anımsattı (telefona bağlandığında) Silivrili Hüseyin. Konuşma şeklin ve şiven aynı.
1- Değilim sanki :hihi
2-Ben 79'da gittim askere ,tankçı idim ama hiç tanka binmedim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt