tv tavsiye ana konusu pek bir işe yaramıyor..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ben her marka model için ayrı ana konu olabileceğini düşünüyorum. tamam herkes kafasına göre konu açmasın ama en azından marka / model bazında ana konular olsun. tüm marka ve modelleri barındıran ana konular gibi dağınıklıkta yaşanmamış olur böylece. bir de konu başlığı için zorunlu bir standart getirir ve bunu bir sabit konu ile bildirirsiniz.

örnek olarak;

[mehmet atmaca elektronik / ov65500] ana konu

bu şekilde konu açmaya çalışan aynı konu varsa zaten sistem tarafından uyarılacaktır. konu başlığı standartına uymayan konuları direk silersiniz. neden silindi diye sorana da sabit konuyu gösterirsiniz ve isterse gider standartlar dahilinde tekrardan konusunu açar. böylece mükerrer konu başlığını oluşmaz ve konu birleştirme zahmetinden de kurtulursunuz.
Aynı şey orada da yaşanacak.
Millet okumaya üşeniyor, üşeniyorsanız bizim de yapabileceğimiz bir şey yok.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,220
Beyler,özellikle konu "TV" ise,burada muhabbeti edilen konuyu hemen her forum yıllardır hep
gündeme getirirler ve adeta "bitmeyen senfoni" misali aynen yıllarca devam eder,birileri sürekli
olarak bunu gündeme getirir ve arkasından da ona uyan tayfaları da işin içine girer ve sürekli
bir öneri/şikayet v.s olarak burada da şimdi güldüğü üzere uzar gider ve asla bu konu da bitmez
her ne yaparsanız yapın!

Diğer yandan biraz Amerikan/Avrupa nın önde gelen özellikle Tv konularıyla ciddi öne çıkan hatta
bunlar dan AVS ve AVF artık yıllardır "referance" olmuş mekanlar dır ama hiç böyle şikayetleri de
olmuyor! orada da bir sürü markanın bir dünya serileri v.s vardır ve sürekli de yenileri eklenip adeta
işin içinden çıkılamaz hale galmesine rağmen kimse şikayet etmiyor! bizdeki gibi

Oralarda da bazı üyeler defalarca soruyorlar kimseler tınlamıyor çoğu kere! adam defalarca orada da yazıyor
sonra belki birisi/birileri cevap veriyor,zaten fazla yazarsa aynı şeyi hemen mod.uyarı veriyor üyeye!!

Bana defalarca çeşitli şeylerden uyarı geldi arada CEZA yedim(1 hafta 1 ay gibi!!) TV nin ücretini yazdım
şurada da indirim var diye,1ay BAN yedim yaw,hem de hiç uyarı almadan! direk 1ay BAN:haha
yediğim uyarılar/ban lar veya çeşitli cezalar ile tam "sabıkalı" oldum!

Ancak forumdan da bir gün bunlardan dolayı da şikayetçi de olmadım!
çünkü Kurallar belli ve herkese direk uygulanır!

Bizde adam bir şey soruyor sonra ikinci mesaj da direk fırça çekiyor yaw! üçüncü mesaj da ise yatırıp dövüyor!
Mod. v.s ise seyrediyor manzarayı!

Sen bunu AVF de yap 2.defa msg at bir de bozuk atarsan zaten 1hafta kafadan banlanırsın,akabinde
hala tekrar edersen de aynen şutlanıyorsun!

Sonuç da bizim insanımız bir çok konuda ciddi farklı dır!
İstediğiniz şekilde düzenleme yapın yine aynı hikaye! bizde bu işler hiç düzelmez

Mod./Yönetim v.s bu kişiler 7/24 forumda olsalar bile bunlarla asla baş edemezler!
Her türlü yalnışlık bizde vardır,şimdi kimse kimseye bozuk atmasın işine baksın veya işine de gelmiyorsa
gelip burada kafa ütülemesin,yok şöyle dir yok böyle olmalıdır v.s.v s diye

++

ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
tv tavsiye ana konusunun ne kadar işe yaramadığını kendi sorduğum soruya üç gündür alamadığım cevapla tekrardan görmüş oldum. forumun adı tavsiye forumu ama ne yazık ki tavsiye alınamıyor.

sorduğum sorunun linki de budur;

arada kaynadı gitti soru.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt