Toshiba 55V6863DAT

U Çevrimdışı

umit turut

Yeni Üye
7 Haz 2020
6
59
Geçmiş olsun zor bi durum açıkçası bende çok tedirginim bir şey olur mu diye sağlam geldi Allah'tan
Kargolar çok yoğun bundan dolayı diye dusunuyirum ben
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir şey dikkatimi çekti çerçeve xok basit oynuyor sanki yerine geçmemiş gibi acaba sizlerin TV nasıl?
Benim tv de çerçevede oynama yok ama çerçevenin malzemesi çok ince bir plastik.
Bir sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum. Temas ettiğimiz bir yüzey değil çünkü.
5000 lira bandındaki baktığım Samsung ve Lg tv lerde de daha kaliteli bir plastik olmadığını gördüm.
Philips in meşhur televizyonunun çerçeveleri metal ancak hem fiyatı Toshibadan 1000-1200 lira pahalı hem de çerçevelerle panel arasında 1 parmak aralık ve ışık sızması olduğu hakkında nette onlarca şikayet var.

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Benim tv de çerçevede oynama yok ama çerçevenin malzemesi çok ince bir plastik.
Bir sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum. Temas ettiğimiz bir yüzey değil çünkü.
5000 lira bandındaki baktığım Samsung ve Lg tv lerde de daha kaliteli bir plastik olmadığını gördüm.
Philips in meşhur televizyonunun çerçeveleri metal ancak hem fiyatı Toshibadan 1000-1200 lira pahalı hem de çerçevelerle panel arasında 1 parmak aralık ve ışık sızması olduğu hakkında nette onlarca şikayet var.

Bende sorun olarak görmüyorum öyle zaten sağlam olduktan sonra problem değil ? belki yerine oturmamistir diye düşündüm

X Çevrimdışı

xfenk 

Yeni Üye
25 Haz 2019
36
2 mayısta teslim ettim ben tv yi horoz lojistiğe hala depoda bekliyor. çocuklar sorup duruyor baba tv ne zaman gelecek diye cevap veremiyorum artık.
yapacak bir şey yok mecbur bekleyeceğiz ne zaman giderse artık. İnşallah Hepsiburada değişim yada para iadesi konusunda bir sıkıntı çıkarmaz.
bulabilirsem 18 haziranda A101 gelecek olan 55UHL960 ı almayı düşünüyorum. Hepsiburada dan da para iadesi talep edeceğim.Yeni Tv gönderirlersede iki tane tv sahibi olurum :)

Cemocancem Çevrimdışı

Cemocancem 

Yeni Üye
10 Haz 2020
32
44
Hayırlı olsun güle güle kullanın,
Maalesef ben hala iade süreciyle uğraşıyorum, Sağ olsun Horoz lojistik ürünü hala götürmedi hepsiburadaya, Mersin depoda bekletiyorlar.
Aramadığım telefon kalmadı, herkes özür diliyor en kısa zamanda yola çıkacak diyorlar ama hiç bir hareket yok,
en son cimere yazdım artık bir sonuç çıkarmı bilmiyorum.
Merhabalar. Horoz lojistik sistem degistirdigini iddia ediyor ve ultra yavaslar .20 gunde ikeadan alinan urunu izmir’de eve teslim edemediler. İmkan varsa depolarindan almaya calisin. En kisa zamanda cozumlenmesi dilegiyle.

X Çevrimdışı

xfenk 

Yeni Üye
25 Haz 2019
36
Merhabalar. Horoz lojistik sistem degistirdigini iddia ediyor ve ultra yavaslar .20 gunde ikeadan alinan urunu izmir’de eve teslim edemediler. İmkan varsa depolarindan almaya calisin. En kisa zamanda cozumlenmesi dilegiyle.

Teşekkürler.

alırken gidip kendim almıştım, tv kırık çıktı geri göndermeye çalışıyorum.

Depodaki bayan arkadaş ta söyledi daha önce farklı bir firmadaymış yeni değişmiş.

insanlar sizden nefret ediyor dedim. Biliyorum diyor :))

E Çevrimdışı

Enes1903

Yeni Üye
11 Haz 2020
8
28
selam,
mb130s en güncel ve güzel kartlardan biridir 2019 üretimidir.
panel olarak 2 li üretimdir lg ve samsung olarak, genelde samsung va panel ile karşılaşıyoruz. HDR10+DOLBY VISION mevcut, qui menü var vestelin en güncel temasıdır. güzel bir ürün fiyatı makulse alınabilir
Hocam f/p olarak bende toshiba 55V6863 e yöneldim sağolsun Adem hocamın tavsiyesi ile ancak ürün bu sitede ips panel olarak görünüyor futbol izleyicisi olarak va panel istiyorum izleme açımda 35 dereceyi geçmez ürün karma üretim midir yoksa yurt içi va yurtdışı ips panel midir cevap verirseniz çok memnun kalırım

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Hocam f/p olarak bende toshiba 55V6863 e yöneldim sağolsun Adem hocamın tavsiyesi ile ancak ürün bu sitede ips panel olarak görünüyor futbol izleyicisi olarak va panel istiyorum izleme açımda 35 dereceyi geçmez ürün karma üretim midir yoksa yurt içi va yurtdışı ips panel midir cevap verirseniz çok memnun kalırım
Başka bir yazıda karma üretim yazıyor ancak bazı sitede IPS yazıyor

X Çevrimdışı

xfenk 

Yeni Üye
25 Haz 2019
36
Dün cimere yazmıştım Horoz lojistiğin kargoyu çıkarmama durumunu, Cevap olarak tüketici hakem heyetine başvurmam söylenmiş.
bunun etkisi olmuşmu bilemiyorum ama dün itibarı ile yola çıkmış gözüküyor kargo.
Bakalım Hepsiburada depolarına ulaşana kadar daha neler çekeceğiz :)

S Çevrimdışı

Serbay

Yeni Üye
12 Nis 2020
7
40
Merhabalar. Konuyu tümden okudum. Kırık çıkan tv için geçmiş olsun. Bende toshiba almayı düşünüyorum ama iş yerinde bir arakdaşım grundig aldı o da oldukça memnun. Açıkçası bende karar veremiyorum. Kullanıcılar toshibadan ve grundigden hep olumlu bahsetmiş. Kafalar karışık:tara

X Çevrimdışı

xfenk 

Yeni Üye
25 Haz 2019
36
Şimdi yeniden Tv arayışı içindeyim. Tv nin yeniden kırık gelmesi ve Horoz Lojistiğin taşıma süresini tekrar beklememek için gidip elden almayı düşünüyorum. grundig 9000 serileri vardı 100 Hz olanlar ama piyasada hiç bir yerde bulamadım.
A101 e düzgün bir model gelmesini bekliyorum artık A101 e gelen Vestel üretimi bir tv yi alıp geçeceğim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri