Toshiba 55V6863DAT

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Merhabalar. Konuyu tümden okudum. Kırık çıkan tv için geçmiş olsun. Bende toshiba almayı düşünüyorum ama iş yerinde bir arakdaşım grundig aldı o da oldukça memnun. Açıkçası bende karar veremiyorum. Kullanıcılar toshibadan ve grundigden hep olumlu bahsetmiş. Kafalar karışık:tara
O zaman sizde hangisi uygunsa onu alın ?

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
merhaba dostlar tv yeni kurdum genel olarak güzel ama bende TRT 4K yok sizlerde var mı ?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Hazır kanal listesinde 1. Kanalda geliyordu manuel arama ile mi ayarladınız kanal listesini

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Tekrar kurulum yapıp deneyin yada manuel kanal arama ile 4k frekans girip tekrar arayın

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216
Beyler ben Tosh çuyum ama bu yeni Tosh lar capon filan değil yaw,TÜRK işi mallar bunlar:haha
daha doğrusu Vestel in topladığı mal

bilgi v.s tonla var onu anlamadım ne bilgisi??? bunlar çeşitli başlıklarda bolca vardır diye biliyorum
ama ben bunlardan hiç çakmıyorum işimde yok bunlarla,ama gözünüz de büyütmeyin fazla
hesaplı ucuz yollu bir TV alıyorsunuz yani bundan da ucuzu yok gari olan mallar bunlar

TV Box iyidir ama o işten anlamıyorsanız hiç bulaşmayın derim! veya bir süre sonra bulaşın ucuz yollu bir şey alın
zamanla öğrenirsiniz ama BOX işi biraz benim gibi emekli veya boş adamların işidir yaw:kiskis
çok vaktinizi alabilir! kızar sonra kırabilirsiniz el kadar şey zaten

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Tekrar kurulum yapıp deneyin yada manuel kanal arama ile 4k frekans girip tekrar arayın
yapamadım malesef
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20200918_132451.jpg

Manuel böyle bı ekran var başka yok

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Fikoloji kardeş slm tam Toshiba bu TV ye yoneliyordum yazılarda iki çekirdek okudum 4k tvler dört çekirdek değil mi nedir bu Toshiba iki çekirdek olayı bir anlatir misin sana zahmet

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Fikoloji kardeş slm tam Toshiba bu TV ye yoneliyordum yazılarda iki çekirdek okudum 4k tvler dört çekirdek değil mi nedir bu Toshiba iki çekirdek olayı bir anlatir misin sana zahmet
Mb130t nedense epey 2 çekirdek girmişler.
Ama 4 cekirdektir. Dediğin gibi vestelde 4k lar 4 cekirdektir.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Mb130t nedense epey 2 çekirdek girmişler.
Ama 4 cekirdektir. Dediğin gibi vestelde 4k lar 4 cekirdektir.
Fikoloji kardesim sana da bahsetmiştim 55ud8200 TV miz arıza yaptı parcasi olmamamasi nedeniyle TV değişime girdi Vestel 55 inç IPS TV yok fabrikada Regal da yok Toshiba bulduk fabrikada 55v6863 üretim geçen yılın üretimi muhtemelen ama kart 130s dedi telefondaki hanımefendi 130s de hep güncelleme alan guncel bir kart hdr dolb vison var çift USB direct led hoşuma gitti şu an Vestel üretiminde nedense IPS panel bulmak çok zorlaştı özet olarak kabul edecek özellikleri hoşuma gitti ama 2019 üretimi gibi duruyor ürün onda da tereddütum var ama yapacak bir şey yok koca fabrikada 10 gundur IPS panel bulamadik en son Toshiba yi bulduk epey hatalı girmiş o zaman bu TV 130s ana kart ve dört çekirdek dogrumu dur kardeş

Bir sorum daha olacak fikoloji kardeş bu ürün v5 yazilimla mı gelir acaba

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Fikoloji kardesim sana da bahsetmiştim 55ud8200 TV miz arıza yaptı parcasi olmamamasi nedeniyle TV değişime girdi Vestel 55 inç IPS TV yok fabrikada Regal da yok Toshiba bulduk fabrikada 55v6863 üretim geçen yılın üretimi muhtemelen ama kart 130s dedi telefondaki hanımefendi 130s de hep güncelleme alan guncel bir kart hdr dolb vison var çift USB direct led hoşuma gitti şu an Vestel üretiminde nedense IPS panel bulmak çok zorlaştı özet olarak kabul edecek özellikleri hoşuma gitti ama 2019 üretimi gibi duruyor ürün onda da tereddütum var ama yapacak bir şey yok koca fabrikada 10 gundur IPS panel bulamadik en son Toshiba yi bulduk epey hatalı girmiş o zaman bu TV 130s ana kart ve dört çekirdek dogrumu dur kardeş

Bir sorum daha olacak fikoloji kardeş bu ürün v5 yazilimla mı gelir acaba
V5 dir. Zaten mb130s 2019 yılında üretildi, şu anki en güncel olan u9400 2020 model olsa bile aynı kart var üzerinde. Sonu olarak o TV de 2019 sayılır. Montajlanma tarihi ne kadar önemli bilemedim. Evet 130s 4 cekirdektir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri