Toshiba 50ul3a63dt Dolby+hdr10

M Çevrimdışı

Mbozkurt

Yeni Üye
28 Haz 2020
5
45
Kısaca deneyimlerimden bahsedeyim. Tv yi perşembe gününden beri kullanıyorum. Hareketli sahneler başta baya kötüydü. Ayarlarla oynayarak sorunu çözdüm şuan gayet memnunum ancak 50hz panel kullandığımızı unutmamak gerek. Gözlemlediğim kadarıyla tvnin ekran ayarlarına konulan o cafcaflı özellikleri işlemci kaldırmıyor çoğu özelliği kapattım. Mb130t işlemci biraz güncelleme ile adam olacaktır. Panda panel beni memnun etti genel performans olarak. Dolby Vision (netflixte görüntüler gerçekten kaliteli) ve Onkyo sistemi kaliteli ve tok bir ses veriyo ben memnun kaldım. Ancak uydu yayını performansı beni tatmin etmedi. Kısacası Kaynak ne kadar kaliteli olursa tv o derece performans gösteriyor. Youtube ve Netflix stabil çalşmakta. İptv olarak ott playerdan memnun kaldım.
Bilgilendirmeniz den dolayı teşekkür ederim. Ott player bende kurmak istiyorum bakalım yapabilirsem

M Çevrimdışı

massoud

Yeni Üye
24 Haz 2020
10
54
Öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Bu tv den ben de sipariş ettim kargoda. Acaba renk menüsü kullandığınız renk ayarı değerlerinizi bizlerle paylaşabilir misiniz uygulayalım. Saygılar...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kısaca deneyimlerimden bahsedeyim. Tv yi perşembe gününden beri kullanıyorum. Hareketli sahneler başta baya kötüydü. Ayarlarla oynayarak sorunu çözdüm şuan gayet memnunum ancak 50hz panel kullandığımızı unutmamak gerek. Gözlemlediğim kadarıyla tvnin ekran ayarlarına konulan o cafcaflı özellikleri işlemci kaldırmıyor çoğu özelliği kapattım. Mb130t işlemci biraz güncelleme ile adam olacaktır. Panda panel beni memnun etti genel performans olarak. Dolby Vision (netflixte görüntüler gerçekten kaliteli) ve Onkyo sistemi kaliteli ve tok bir ses veriyo ben memnun kaldım. Ancak uydu yayını performansı beni tatmin etmedi. Kısacası Kaynak ne kadar kaliteli olursa tv o derece performans gösteriyor. Youtube ve Netflix stabil çalşmakta. İptv olarak ott playerdan memnun kaldım.

Öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Bu tv den ben de sipariş ettim kargoda. Acaba renk menüsü kullandığınız renk ayarı değerlerinizi bizlerle paylaşabilir misiniz uygulayalım. Saygılar...

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78

Akşam atayım hocam

D Çevrimdışı

demreaydin

Yeni Üye
30 Haz 2020
5
28
merhabalar ps4 pro ile bu tvyi deneyimleyen arkadaşlar varsa deneyimlerini ayrıntılı olarak paylaşabilir mi?

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78

20200630_201905.jpg
20200630_201920.jpg
20200630_201925.jpg

Benim ayarlarım bu şekilde hocam şu anda kare atlama yırtılma olayı yok diyebilirim. Netflix ve youtube için de aynı ayarları kullanıyorum. Ayrıca modlama ile pixellence açılıyor ancak kapalı şekilde daha doğal görüntü verdiği için geri kapattım. Şimdilik yapabilirsem sadece dolby atmosu açmayı istiyorum

Arkadaslar tv ye spotyf kurabiliyormuyuz?
Spotfy kurulmuyor vestel türü tvlere

O Çevrimdışı

O1yasin

Yeni Üye
26 Haz 2020
13
43
20200630_201905.jpg
20200630_201920.jpg
20200630_201925.jpg

Benim ayarlarım bu şekilde hocam şu anda kare atlama yırtılma olayı yok diyebilirim. Netflix ve youtube için de aynı ayarları kullanıyorum. Ayrıca modlama ile pixellence açılıyor ancak kapalı şekilde daha doğal görüntü verdiği için geri kapattım. Şimdilik yapabilirsem sadece dolby atmosu açmayı istiyorum

Arkadaslar bu modlama işi nasil oluyor. Bende modlayip butun gizli özellikleri varsa acmak istiyorum nasil oluyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaslar bu modlama işi nasil oluyor. Bende modlayip butun gizli özellikleri varsa acmak istiyorum nasil oluyor.

M Çevrimdışı

massoud

Yeni Üye
24 Haz 2020
10
54
20200630_201905.jpg
20200630_201920.jpg
20200630_201925.jpg

Çok teşekkür ederim deneyeceğim

Bu arada kodi yüklemenin bir yolunu bulabilir miyiz? Ustaların fikri var mıdır bu konuda?

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ahmetahmet

Yeni Üye
20 Haz 2020
16
35
sa arkadaşlar bende ürünü montajını henüz yaptırdım. Wps ile nete bağlandık. HD kanallar güzel düz kanallar verimli değil onu gördüm.

Servis renk testi istediğimde yapılmıyor artık cihazlarda dedi.
Alttaki fotoğraf HD kanal fotoğrafıdır. YouTube hızlı girdi .
Bugün kurcalayayıp Ekran ayarlarında oynama yapacağım. Servisin kurduğu ekran ayarları bu şekilde.

image5a08b2fa9e7ae528.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt