Toshiba 50" 50U5863DAT Smart Sat Uhd Led Tv 7 Haziran A101

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ve çok talepkar olmayan bir kullanıcı olarak memnun kalır mıyım? :)

Selamlar Kardeşim;

Bu TV UHD tv dir, Piyasadaki 4K ditye satılan tv lerin %98 inin UHD olduğu gibi bu tv de UHD tv dir.

UHD ile 4K arasında ufak bir özünürlük ve ekran oran farkı vardır ancak profesyonel kullanıcı değilseniz ihtiyacınız olan bir durum da değildir 4K

İşinizi görür, Standart kullanıcı iseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Detaylara kafayı takan birisiyseniz başka markalara yönelebilirsiniz :ok

R Çevrimdışı

rominalus

Yeni Üye
18 Haz 2018
5
44
Çok teşekkür ederim açıklamanız için. Açıkçası Vestel 4K ile bunun arasında kaldım, yani 4K bakımından Vestel ile aralarında bir fark yok diyebilir miyiz? Ve mevcut durumda TRT 4K yayınını izleyebilirim değil mi Ado Bey? :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok teşekkür ederim açıklamanız için. Açıkçası Vestel 4K ile bunun arasında kaldım, yani 4K bakımından Vestel ile aralarında bir fark yok diyebilir miyiz? Ve mevcut durumda TRT 4K yayınını izleyebilirim değil mi Ado Bey? :)
Zaten üretici vestel azizim. vestel de ne varsa bunda da o var ;)

4K (UHD) izleyebilirsiniz ancak şu an Türksat uydusında sadece trt var. Usb ve hdmı dan verdiğiniz UHD yayınları da izleyebilirsiniz. :ok

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Muhammet GÖÇMEN

Yeni Üye
23 Haz 2018
3
50
Öncelikle hayırlı günler dilerim. Forum kullanımında oldukça acemiyim. Sizlerden, bu ürün için inceleme yapma imkânınız olursa görüşlerinizi yazarmasını rica ederim. Bilgisi olan tüm arkadaşlar da tecrübelerini paylaşabilirler. Saygılarımla.

P_20180623_150956_vHDR_One5ebde3b3176d901.jpg

T Çevrimdışı

tahsin

Yeni Üye
1 Tem 2018
1
38
Zaten üretici vestel azizim. vestel de ne varsa bunda da o var ;)

4K (UHD) izleyebilirsiniz ancak şu an Türksat uydusında sadece trt var. Usb ve hdmı dan verdiğiniz UHD yayınları da izleyebilirsiniz. :ok

Merhaba yardım ederseniz sevinirim hiç bir yerde bu tv nin incelemesi yok. Panel lg samsung mu bu tv alınır mı alınmazmı pişman olmak istemiyorum a101 de şuan Toshiba 50u5863dat 2.499 tl . Sizce alınırmı hdr 10 felan destekli yazıyor biraz diz bahsetmişsiniz forumda

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Selam;

Bu TV hakkında detay vermemişim ilginç :alala

Arkadaşlar TV miz CMO panel ve B130S anakartlı bir üretimdir

Üründe HDR yanısıra DV desteği mevcuttur.

CMO zaten rüştünü ispat etmiş ve renk algoritması yönden iyi bir paneldir, üstüne bir de HDR ve DV desteği ile bence oldukça kaydadeğer bir görüntü elde edilir.

VA panel olması nedeniyle açı duyarlıdır bu konuda uyarmak isterim.

SMR değeri 1700hz gibi oldukça yüksek seviyededir. Futbol ve Hızlı film sahnelerinde üzmez.

Connectivity özelliği vardır, Dahili wifi ve widi dsteği olması güzel lakin BT desteği yoktur.

Ses gücü 2x10watt dır, dahili woofer yoktur ancak speaker box mevcuttur

3HDMI ve 2USB ile VİA Scart desteği bulunmaktadır.

merak ettiğiniz başka hususlar var ise yazarsınız :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba yardım ederseniz sevinirim hiç bir yerde bu tv nin incelemesi yok. Panel lg samsung mu bu tv alınır mı alınmazmı pişman olmak istemiyorum a101 de şuan Toshiba 50u5863dat 2.499 tl . Sizce alınırmı hdr 10 felan destekli yazıyor biraz diz bahsetmişsiniz forumda
Arkadaşlar Selam;

CMO zaten rüştünü ispat etmiş ve renk algoritması yönden iyi bir paneldir, üstüne bir de HDR ve DV desteği ile bence oldukça kaydadeğer bir görüntü elde edilir.

SMR değeri 1700hz gibi oldukça yüksek seviyededir. Futbol ve Hızlı film sahnelerinde üzmez.

Connectivity özelliği vardır, Dahili wifi ve widi dsteği olması güzel lakin BT desteği yoktur.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Öncelikle hayırlı günler dilerim. Forum kullanımında oldukça acemiyim. Sizlerden, bu ürün için inceleme yapma imkânınız olursa görüşlerinizi yazarmasını rica ederim. Bilgisi olan tüm arkadaşlar da tecrübelerini paylaşabilirler. Saygılarımla.

P_20180623_150956_vHDR_One5ebde3b3176d901.jpg
Yukarıdaki mesajlarda zaten ürünün tüm bilgilerini vermişim. Siz bulamadığınızı yazınca ben de yazmadım galiba diye düşünüp yeniden yazdım, meğerse varmış zaten açıklamalar. Neyse ben yazdıklarımı tekrar edeyim bari :ok

Arkadaşlar Selam;

X Çevrimdışı

xfactor81

Yeni Üye
9 Tem 2018
1
37
Merhaba arkadaşlar bu televizyonun smart tv program yükleyebilme özelliği var mıdır bununla alakalı bir bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
153
42
A Ado dün akşam bu tvyi satın aldım tv incelemeni ziçin çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgilere göre tv çok iyi olduğu bariz ortada fakat dün a101 çalışanı kutuyu açmak ve cihazda herhangi bir hasar varmı diye bakmamız gerek deddi açıp baktılar ben servisi çağırıp kurdurduğumda garanti ile ilgili sorun yaşarmıyım ? servis ücretsiz denmiş birde yetkili servis askı aparatını duvarara montaj edermi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri