Toshiba 50" 50U5863DAT Smart Sat Uhd Led Tv 7 Haziran A101

H Çevrimdışı

Hasandagi

Yeni Üye
24 Tem 2018
21
41
Ado hocam lutfen yardim edin. Resmen tvden sogudum. Tv yi her acip kapattigimda görüntü değişiyor. Sadece spor modunda izleyebiliyorum. Diger modlar çok karanlik yada bulanık gosteriyor. Televizyon toshiba 50u5863dat orjinal yazilim varsa lutfen link verin yardimci olun

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
Ado hocam lutfen yardim edin. Resmen tvden sogudum. Tv yi her acip kapattigimda görüntü değişiyor. Sadece spor modunda izleyebiliyorum. Diger modlar çok karanlik yada bulanık gosteriyor. Televizyon toshiba 50u5863dat orjinal yazilim varsa lutfen link verin yardimci olun

H Hasandagi bende yuklemekten vazgeçtim bu yazılımı aklıma gelen şey tv ekranlarının farklılıkları jvc de hdr 10 yok çünkü

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
Hocam sizde jvc mi var ? Eger toshiba 50u5863dat varsa yazılımı ni yazabilirmisiniz size zahmet internetten arastirayim. Malesef internette bulamadim bide boyle deneyeyim

toshiba kullanıyorum bende dun gece vazgeçtim yüklemekten sitedeki yazılımı Adem Helvacı Ado vestelden isteyebilir diye düşünüyorum şuan iş yerinde olduğumdan tv den yazılım sürümüne bakamıyorum

H Çevrimdışı

Hasandagi

Yeni Üye
24 Tem 2018
21
41
Sakın yuklemeyin hocam. Malesef bizim tvye uygun değil. Az once vestel servisi aradim. Duzeltmek icin servis ücreti istiyorlar. Eğer bu hafta sonuna kadar duzeltemessem servisi cagiracagim
toshiba kullanıyorum bende dun gece vazgeçtim yüklemekten sitedeki yazılımı Adem Helvacı Ado vestelden isteyebilir diye düşünüyorum şuan iş yerinde olduğumdan tv den yazılım sürümüne bakamıyorum

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
Sakın yuklemeyin hocam. Malesef bizim tvye uygun değil. Az once vestel servisi aradim. Duzeltmek icin servis ücreti istiyorlar. Eğer bu hafta sonuna kadar duzeltemessem servisi cagiracagim

bence bekle biraz derim Adem Helvacı Ado orjinal yazılımı belki bulabilir tvnin ekran görüntüsünü atabilirmisin merak ettim

H Çevrimdışı

Hasandagi

Yeni Üye
24 Tem 2018
21
41
20180727_144329.jpg
20180727_144315.jpg
20180727_144304.jpg
daha fazla resim jvc sayfasinda var ben siyah temayi sevmedim

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
görüntüde ne gibi sorun var ? menü fena görünmüyor aslında dostum

H Çevrimdışı

Hasandagi

Yeni Üye
24 Tem 2018
21
41
görüntüde ne gibi sorun var ? menü fena görünmüyor aslında dostum
Görüntü ayarlarindan ayarlayabilirsiniz ben izlenebilecek şekilde ayarladim. Benim amacim kanal gecislerinin hızlı olmasi bide avi gibi bazi video formatlarini oynatmasi icin yazilim yukselttim. Ama ikiside olmadi. Bana göre renkli tema daha güzel gözüküyor du. Tabi zevk sizin.

H Çevrimdışı

Hasandagi

Yeni Üye
24 Tem 2018
21
41
1532772418308-509045948.jpg
tv yi her acip kapattigimda görüntü bu şekilde değişiyor. ado hocam bi el atın cevap bekliyorum.

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
1532772418308-509045948.jpg
tv yi her acip kapattigimda görüntü bu şekilde değişiyor. ado hocam bi el atın cevap bekliyorum.
geçmiş olsun kardeşim vestelle görüştüm yazılım konusunda servisle görüşün diyor internette araştırım ama bulamadım bende akşam sana resim atarım yazılım sürü ile ilgili

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum. Üst sürümü beğenmeyenler full yükleyerek eski sürüme dönebilir yalnız benim bu yaz temposunda full yazılım desteği sunabilmem mümkün görünmüyor.

ürünlerinizin çalışmasına engel bir durum yok, görüntü bozukluğu veya performans düşüklüğü de yok, sadece sizin görsel zevkinize hitap etmeme konusu var doğru mu?

Eğer öyle ise biraz beklerseniz seve seve yardımcı olabilirim ancak Eylül ayına kadar benim destek olabilmem zor :ok

Geri
Üst Alt