TOSHİBA 49V5863 27 Haziran 2019 A101 Satışı TV Teknik Özellikler

S Çevrimdışı

sertace

Yeni Üye
2 Eki 2017
20
Merhaba bu TV'u Playstation için öneriri misiniz... IPS panel veya televizyonun herhangi bir özelliği sorun çıkartır mı?

Ayrıca ürünün UK sitesinde "Sound by Onkyo" ibaresi var. Gerçekten hoparlörler Onkyo mu bu modelde...

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hasan_chelik

Yeni Üye
29 Haz 2019
2
41
Sayın A Ado, JVC LT-50VU73T ile Toshiba 49v5863 arasında kararsız kaldım. Özellik olarak hemen hemen aynı gibi, her ikisi de vestel üretimi imiş sanırım. Vestel servis veriyor ikisine de. Ben bariz bir fark göremedim ama bir de işin uzmanına danışmak istedim. JVC 2300tl, Toshiba 2800tl. Sizce 500tl fark vermeye değer mi? Cevabınız için şimdiden teşekkürler...

S Çevrimdışı

sertace

Yeni Üye
2 Eki 2017
20

TV aldım... Görüntü kalitesi tatminkar. Hoparlörler Onkyo mu diye sormuştum, öyleymiş. Bu segmentte bir TV bu kalitede ses beklenmez ama ses çok iyi.

Smart altyapısı iyi stabil mi zamanla göreceğiz. Kumanda da prime video, netflix ve youtube kısa yolları var.

Televizyon arayüzü kesinlikle İngilizler için hazırlanmış ?

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
[Gizli İçerik]

TV aldım... Görüntü kalitesi tatminkar. Hoparlörler Onkyo mu diye sormuştum, öyleymiş. Bu segmentte bir TV bu kalitede ses beklenmez ama ses çok iyi.

Smart altyapısı iyi stabil mi zamanla göreceğiz. Kumanda da prime video, netflix ve youtube kısa yolları var.

Televizyon arayüzü kesinlikle İngilizler için hazırlanmış ?
Bir kac resim cekip atarmisiniz kanal gecisleri filan nasil

H Çevrimdışı

hasan_chelik

Yeni Üye
29 Haz 2019
2
41
Sayın A Ado, JVC LT-50VU73T ile Toshiba 49v5863 arasında kararsız kaldım. Özellik olarak hemen hemen aynı gibi, her ikisi de vestel üretimi imiş sanırım. Vestel servis veriyor ikisine de. Ben bariz bir fark göremedim ama bir de işin uzmanına danışmak istedim. JVC 2300tl, Toshiba 2800tl. Sizce 500tl fark vermeye değer mi? Cevabınız için şimdiden teşekkürler...
A Ado hocam sizden cvp beklerken amazonda fiyatlar jvc 3240tl olmuş, toshiba da 3545tl? keşke alsaydım demeden edemiyor insan?

S Çevrimdışı

sertace

Yeni Üye
2 Eki 2017
20
Bir kac resim cekip atarmisiniz kanal gecisleri filan nasil
Fotoğraf atmaya çalışırım ama dahili Tuner kullanmıyorum, IP-Tivibu kullanıyorum. Özellikle Amazon Prime Vİdeo 4K film görünütüleri çok iyi, ses de beklentilerimin ötesinde. IPS panelin o hafif karanlık ve çok renkli görüntüsü ön planda.

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Bir IPS panel sever olarak bana hitap eden televizyondur.

Bu televizyon ud8200 ü döver, NU7100 de bu televizyonu döver öyle diyeyim :kiskis
Merhaba A Ado hocam.
Burda da belirtmişsin ama arkadaşım için kesinleştirme adına sormak istiyorum.
3500TL maksimum olacak şekilde Bu Toshiba, Vestel ya da hangi Samsung TV'yi önerirsin. Öncelik Samsung tabi:)
Teşekkür ediyorum şimdiden

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Cevabı belli bir soru bu :kiskis
Samsung NU7100 serisinde bazı özelliklerin olmaması açısından şüpheliyim. Ne kadar etki eder diye.
DTS, bluetooth ve akıllı kumanda gibi eksiklikler. Buna rağmen Toshiba veya türevi Vestel'den iyidir, fiyat farkına değer diyorsanız bizim için de araştırma bitmiş olur:)
Son takıldığımız nokta ise Samsung'un Sunny montaj olayı; nelere dikkat edilmeli bu konuda?
A Ado

H Çevrimdışı

Huseyn90

Yeni Üye
18 May 2018
8
33
Uygun fiyata bulabilirsem almayı düşünüyorum. Ailem için alıyorum. Ort. 3-3,5 metreden uydu yayınları, futbol, netflix falan izlenecek. Tavsiye eder misiniz ?

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Konuyu hortlatıyorum çünkü bu hafta bu model a101'e tekrar geliyor.
Evde Vestel 43FD7500 FHD MB211 anakartlı televizyonum var. Zamanında 1500 TL'ye almıştım.
Şimdi evleniyorum ve yeni kuracağım yuvama televizyon arıyorum. Bütçem fazla yok lakin bilgi almak istedim.
Bu başlıkta incelediğiniz televizyonun anakartı, paneli bu tekrar satışa sunulacak TOSHIBA 49V5863 için de geçerli midir?
Anakart olarak MB211'e göre nasıldır?
Ekran kıyaslanamaz ama en azından 2000-2200 TL bandında, 43' FHD, smart tv ve panel özellikleriyle f/p ürünü olarak tavsiyeniz ne olur?
43FD7500 modeli 1500 TL olsa yine düşünmeden alırım ama çok teknik detayını da bilmiyorum televizyonumun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt