TOSHİBA 49V5863 27 Haziran 2019 A101 Satışı TV Teknik Özellikler

M Çevrimdışı

memo_55

Yeni Üye
25 Ara 2018
24
39
Sadece meraktan bir soru sorarak bu güne başlayayım.

''Günaydın'' diyeyim öncelikle. :ok

40'' tv den 49'' tv ye geçiş yapma kararınıza saygı duymakla birlikte, acaba marka anlamında kaliteyi bir tık yukarı alıp, smart stabilitesine odaklanıp, özelliklerdne çok az feragat edip ancak mühendislik kalitesini yükselterek ekranı 43'' olarak küçültsek olur mu?

Tünaydın Adem bey,
İşin Aslı benim için olabilir çünkü tv konulacak yer 2-2.5 mt uzaklıkta ve 2 kanepeden biri tam karşısında diğeri 30 derece açı ile izlenebilir konumda biz çoğunlukla tam karşısında olacağız. Büyük tv isteğini hanım istemekte ve malum hanım lafı(dırdır) çekmekte pek kolay olmuyor ?Önerileriniz benim için önemlidir. İlgiyle yanıtınızı bekliyor olacağım.

A Çevrimdışı

Alobar

Yeni Üye
14 Tem 2018
4
50
Taksitle 3000Tl olunca cok firsat bir tv olarak gözükmüyor.Özellikle yine vestel üretimi JVC leri göz önüne alinca.

M Çevrimdışı

Mmxa00

Yeni Üye
21 Haz 2019
7
43
Merhaba, A Ado hocam, yeni bilgi var mı acaba tv ile ilgili, fiyat performans mı, yoksa bunu alcağımıza vestel 9000 li serilerden birşey önerir misin?

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
A Ado bey bu tv hakkinda son dusunceniz nedir 2800tl ye alinirmi bugun is cikisi a101 gitmeyi dusunuyorum degerli cevaplarinizi bekliyorum

M Çevrimdışı

memo_55

Yeni Üye
25 Ara 2018
24
39
Sadece meraktan bir soru sorarak bu güne başlayayım.

''Günaydın'' diyeyim öncelikle. :ok

40'' tv den 49'' tv ye geçiş yapma kararınıza saygı duymakla birlikte, acaba marka anlamında kaliteyi bir tık yukarı alıp, smart stabilitesine odaklanıp, özelliklerdne çok az feragat edip ancak mühendislik kalitesini yükselterek ekranı 43'' olarak küçültsek olur mu?
Adem bey kendimi hatırlatayım istedim ?

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Yani Ultra Mega fırsat demem elbette lakin aldığı paranın hakkını oldukça verecek bir televizyondur :ok
Hocam bu ile Arçelik veya Beko ile karşılaştıracak olursak sizce hangileri daha önde 8840 veya 8860 serileri bununla kıyaslanır mi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu ile Arçelik veya Beko ile karşılaştıracak olursak sizce hangileri daha önde 8840 veya 8860 serileri bununla kıyaslanır mi
Mesela benim de Grundig lerde hoşuma gidiyor aynı paraya buna denk bir Grundig modeli alinmazmi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Mesela benim de Grundig lerde hoşuma gidiyor aynı paraya buna denk bir Grundig modeli alinmazmi
GRUNDİG markasına bakış açım negatif değil açıkçası, VESTEL in TOSHIBA yaklaşımı ne ise, ARÇELİK de GRUNDİG markasına aynı kalitede yaklaşıyor, yani kasa dizaynından tutun da kullanılan panelden, yazılıma kadar kendi klasmanlarında daha elitist bir yaklaşım sergiliyorlar. Yine de bu GRUNDİG bizim bildiğimiz GRUNDİG değil tabi :)

ARÇELİK markasına da tv söz konusu olduğunda çok prim vermediğim için ürettiği GRUNDİG markasına da ister istemez temkinli yaklaşıyorum :)

M Çevrimdışı

memo_55

Yeni Üye
25 Ara 2018
24
39
Harikasın, zira inan atlamışım aklıma bir model yazmış olmama rağmen :)

43NU7400 inceleyerek görüşlerinizi benimle paylaşırmısınız rica etsem :ok
Adem bey geri dönüşünüz için teşekkürler. Lakin söylemeyi unuttum 3000 altı ve 9 taksit benim için çok önemli. Önerdiğiniz tv bütçemin çok üzerinde belki dolar düşer birileri de kampanya yapar ve benim bütçeme yakınlaşır ise o zaman olabilir. Özellikleri iyi görünüyor. Varsa 3000 TL altı öneriniz sevinirim. Yoksa canınız sağolsun. Bir de 2.5-3 mt mesafe için 49" yada 50" gibi tv ler büyük mü kaçar? Bir ev Regal 50R7520U ile ilgili söyleyebileceğiniz birşeyler var mı ? Fiyatı fena değil ama bileşenleri nasıldır bilemiyorum. Şimdiden ilgi ben alakanız için teşekkürler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey geri dönüşünüz için teşekkürler. Lakin söylemeyi unuttum 3000 altı ve 9 taksit benim için çok önemli. Önerdiğiniz tv bütçemin çok üzerinde belki dolar düşer birileri de kampanya yapar ve benim bütçeme yakınlaşır ise o zaman olabilir. Özellikleri iyi görünüyor. Varsa 3000 TL altı öneriniz sevinirim. Yoksa canınız sağolsun. Bir de 2.5-3 mt mesafe için 49" yada 50" gibi tv ler büyük mü kaçar? Bir ev Regal 50R7520U ile ilgili söyleyebileceğiniz birşeyler var mı ? Fiyatı fena değil ama bileşenleri nasıldır bilemiyorum. Şimdiden ilgi ben alakanız için teşekkürler

Şimdi şöyle bir düşünüyorum, 50R7520 U anakart ve panelden geri kalmamakla birlikte, Yazılımsal anlamda daha stabil ve FRR değeri olarak neredeyse onun iki katı olan bu televizyonu neden almayayım diyorum :alala

Sanki kendimi tekrar ediyor gibiyim lakin şartlar buna zorluyor.

Eğer bu başlıktaki televizyonu almayacaksam, o zaman daha üstün veya bu özelliklerde daha ucuz bir ürün almalıyım ki bunun adı mantık olsun.

VESTEL ailesinin şımarık çocuğu REGAL için bu parayı vermektense elbette ki TOSHIBA tv ileri derecede daha makul bir seçim olur.

Naçizane tavsiyemdir bu, elbette ki nihai karar sizindir :ok

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
Malesef kalmamis satilmis tv neyse artik hayirlisi

Hic alan yokmu resim veya video cekseydi

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

Ronades

Yeni Üye
31 May 2019
29
30
Şuan aynı fiyata amazon satışını yapmakta tv'nin.Kaçıran arkadaşlar bakabilir.

M Çevrimdışı

memo_55

Yeni Üye
25 Ara 2018
24
39
Şimdi şöyle bir düşünüyorum, 50R7520 U anakart ve panelden geri kalmamakla birlikte, Yazılımsal anlamda daha stabil ve FRR değeri olarak neredeyse onun iki katı olan bu televizyonu neden almayayım diyorum :alala

Sanki kendimi tekrar ediyor gibiyim lakin şartlar buna zorluyor.

Eğer bu başlıktaki televizyonu almayacaksam, o zaman daha üstün veya bu özelliklerde daha ucuz bir ürün almalıyım ki bunun adı mantık olsun.

VESTEL ailesinin şımarık çocuğu REGAL için bu parayı vermektense elbette ki TOSHIBA tv ileri derecede daha makul bir seçim olur.

Naçizane tavsiyemdir bu, elbette ki nihai karar sizindir :ok
Geri bildirim için teşekkürler Adem bey. Bu başlık altından son sorum ( inşallah). Bir evvelki mesajımda san vardı gerçi, 49"-50" 2.5-3 mt arası izlenebilir mesafesi için büyük kaçar mı ? Hayırlı günler hayırlı cumalar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt