Toshiba 32L2263DT

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
bu aldığımız toshıba tvde sinyal yok hatası alıyorum uydu kablosunu çıkarıp normal eski tüplü tvnn uydu kutusuna bağladığımda kanallar geliyor sebebi sizce ne olabilir?
tvde ayarlar kısmında çoklu apartman anteni yada tekli anten seçimini değiştirin disqeq ayarı diye yazar orda

R Çevrimdışı

ramaka

Yeni Üye
8 Ara 2021
9
24
hocam bizim ev müstakil tek antenden kablo geliyor o yüzden direkt bağlantı dediydim

R Çevrimdışı

ramaka

Yeni Üye
8 Ara 2021
9
24
aynen hocam direkt bağlantı yaptım zaten tv de sorun yok çalışıyordu bi anda sinyal yok demeye başladı

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37

Daha önce düzgün çalışıyorken bir anda gittiyse ona birşey diyemem ama şu videoyi incele belkş yardımı olur

R Çevrimdışı

ramaka

Yeni Üye
8 Ara 2021
9
24

Daha önce düzgün çalışıyorken bir anda gittiyse ona birşey diyemem ama şu videoyi incele belkş yardımı olur

teşekkürler hocam bunun dediklerini yaptım işe yaramadı servise sorduk tüplünün uydusunda yükseltici var ondan çekiyodur uyducu ayar yapması lazım dedi sinyali tekrar bulması gerek dedi ama o zaman az da olsa sinyal göstermezmiydi sinyal direk yok 0 diyor tüplüde çekiyor

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
teşekkürler hocam bunun dediklerini yaptım işe yaramadı servise sorduk tüplünün uydusunda yükseltici var ondan çekiyodur uyducu ayar yapması lazım dedi sinyali tekrar bulması gerek dedi ama o zaman az da olsa sinyal göstermezmiydi sinyal direk yok 0 diyor tüplüde çekiyor
sinyal düşük gelse bile tepki vermesi lazım. Ezbere konuşmamak lazım videoda sinyal kalitesi ve sinyal seviyesi diye iki gösterge var. sizin tvde onlarda tepki var mı?

villager Çevrimdışı

villager

Yeni Üye
6 Şub 2018
3
Merhaba herkese,

Bu modele dışarıdan uygulama kurabiliyor muyuz acaba? Mümkün ise hangi işletim sistemine göre olan uygulamaları kurabiliriz? Konu hakkında tecrübesi olan var ise yardımcı olabilir mi?

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Merhaba herkese,

Bu modele dışarıdan uygulama kurabiliyor muyuz acaba? Mümkün ise hangi işletim sistemine göre olan uygulamaları kurabiliriz? Konu hakkında tecrübesi olan var ise yardımcı olabilir mi?
bu modelde uygulamalar hazır yüklü geliyor. menüsünde sıralı olan uygulamar harici herhangi bir yükleme kaldırma işlemi yapılamaz. Ama şuan güncel bütün uygulamalar menüsünde mevcuttur

villager Çevrimdışı

villager

Yeni Üye
6 Şub 2018
3
bu modelde uygulamalar hazır yüklü geliyor. menüsünde sıralı olan uygulamar harici herhangi bir yükleme kaldırma işlemi yapılamaz. Ama şuan güncel bütün uygulamalar menüsünde mevcuttur
Cevabınız için teşekkür ederim. IP TV için bir çözümü var mıdır? Biz yüklü olan uygulamar içinde bulamadık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt