Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Galatas4ray Çevrimdışı

Galatas4ray

Yeni Üye
9 Ara 2018
32
31
SS İp tvde ses var görüntü yok bunun çözümünü bulana dua edicem.Vestel 55ua8300 ne yaptıysam çözemedim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
SS İp tvde ses var görüntü yok bunun çözümünü bulana dua edicem.Vestel 55ua8300 ne yaptıysam çözemedim
Bu konuda çok bildirim var ve sebebini bilmiyoruz. Kimisi uzantı değiştirerek sorunu duzeldigini, kimisi sorver dan kaynaklandığını belirtiyor. Sorunları devam ediyor mu bilmiyorum. Ama bu konuda net dönüş yapan olmadı. Yasal bir platform olmadığı için çözümü vestelden ne yazikki istiyemiyoruz. Tv sürümünün güncelliğini bi kere kontrol edin umarım sorununuz çözülür.
Konuda T Tekzen digiulama digiulama iptv de bilgili

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Arkadaşlar cümleten merhaba regal 48r6520f 110s ana karta güncel 3.26.7.0 yazılımı yükledim fakat allta mboot versiyonda 110 p yazmakta bu bize bie sıkıntı yapar mi lütfen bilgi

Galatas4ray Çevrimdışı

Galatas4ray

Yeni Üye
9 Ara 2018
32
31
Bu konuda çok bildirim var ve sebebini bilmiyoruz. Kimisi uzantı değiştirerek sorunu duzeldigini, kimisi sorver dan kaynaklandığını belirtiyor. Sorunları devam ediyor mu bilmiyorum. Ama bu konuda net dönüş yapan olmadı. Yasal bir platform olmadığı için çözümü vestelden ne yazikki istiyemiyoruz. Tv sürümünün güncelliğini bi kere kontrol edin umarım sorununuz çözülür.

ip tv Serverde sıkıntı yok tv güncelledim m120 anakartlı son sürüme forumdan buldum onuda.Sıkıntı devam ediyor tek yok android box gibi duruyor bakıcaz artık çaresine :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
43

Ott player da sorun yaşamazsın sspiptv uyum sağlamıyor vestel ile kendin ip TV panel kur at sadece sen kullan bir süre sonra yayın kendini kapatıyor iptv de en mantıklısı al bir tane Box kafan rahat uğraşma hiç vestel müştiri hizmetlerine söylüyoruz vlc olsun yada mx Player en azından kafamız rahat iptv izleyelim diyoruz onlar için lisans isteniyormuş adamlar TV yi sadece görüntü amaçlı satmışlar smartta doğru dürüst çalışmıyor tivibu bile görüntü kendi eklentisinde donarak gidiyor fiber 50 hızında illede 100 mü alcaz ki düzelecek

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar

VESTEL 32VH5906 LCD TV ye HDMI dan uydu alıcı bağladım ama bozulan tv den kalma alışkanlık evdekiler sürekli source değiştiriyor . diğer kumanda ile oynuyorlar geri HDMI a da getiremiyorlar.

soruma gelecek olursak

VESTEL 32VH5906 tv den varsayılan görüntü kaynagını nasıl hdmi yapabilirim. Tv açılınca hdmi da acılıyor tamam da soruca a basınca ypbr - pc vga - v.s. diğer seçenkler geliyor.

bu seçeneklerin gelmemesini servis menüsünden fln bir yerden nasıl sağlarız. LCD tv yeni nesil led tv değil.

yardımınızı rica ederim
Ana Menü’den, tuşlarını kullanarak “Kaynak” seçeneğini seçiniz. Daha sonra, tuşları kullanarak bir giriş işaretleyiniz ve seçmek için “ ok” tuşuna basınız. İstenen kaynak seçeneklerini OK tuşuna basarak işaretleyebilirsiniz. Böylece, “SOURCE” tuşuna basıldığında sadece işaretlenmiş olan kaynak seçenekleri mevcut olacaktır (TV kaynağı hariç).

H Çevrimdışı

Hakan2515

Yeni Üye
11 Ara 2018
9
35
6 ay önce anneme Vestel 50fd7300 almıştık. Tv nin fişini çekmediğinde geceleri tv kendi kendine açılıyor. Bu neden olur acaba. Servisi çağırdık onlarda birşey yapamadılar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
6 ay önce anneme Vestel 50fd7300 almıştık. Tv nin fişini çekmediğinde geceleri tv kendi kendine açılıyor. Bu neden olur acaba. Servisi çağırdık onlarda birşey yapamadılar
Selam bu gibi durumlarda ayarlardan hbbtv yi kapalıya alın. Cec gibi özellikleri kapatın. Otomatik güncellemeyi kapatın. Yazılımınız eskiyse güncelleyip test edin

E Çevrimdışı

ercans42 

Aktif Üye
25 Eki 2017
79
58
ip tv Serverde sıkıntı yok tv güncelledim m120 anakartlı son sürüme forumdan buldum onuda.Sıkıntı devam ediyor tek yok android box gibi duruyor bakıcaz artık çaresine :)
ben 49ub9300 - 17MB120V2.45.7.0 - sürümü ile sorunsuz kullanıyorum. ott ve sspl.de de sorun yok. iptv hesabım var. sırf ıptv izlemede sorun yaşamayayım diye bu sürümden sonra hiç güncellemedim.. 3-4 tane sürüm güncelledim en uygunu bu oldu.. çok memnunum.. diğer önceki yazılım sürümlerinde de wifi çekim gücü ile alakalı hız sorunları ile uğraşmıştım.. sağolsun Adem Helvacı Ado kardeşim yardımcı olmuştu.. çok uzun zamandır sayfa sayfa bu forumu takip ederim. değişik ücretsiz 1 günlük ıptv test leri veriyorlar alarak deneyebilirsiniz.. ben aşağıdaki verilen bilgilerden yararlanmıştım inşallah size de yardımcı olur.
----------------------------------------------------------------------------------------
IP TV İZLEME SMART TV
smartta açtığınız wewd app store içinden uygulamalarım içinde ssip tv uygulamasının yönergelerini ok leyip ekrandaki sağ üst köşedeki ayarlar menüsünü tıklayın
kumanda yön tuşları ile connection code içindeki get code butonuna basın çıkan kodu bir kenara yazın.
bilgisayardan adrese girip enter connection cod yazan kutucuğa az önce tvden aldığımız kodu yazalım.artık tv ile bağlantı kurdu program.
m3u dosyası bulalım; bunu az önce kod girdiğimiz satırın bir altındaki download butonuna basarak yükleyelim .
m3u dosyası içindeki tüm kanallar liste halinde görülecek .sayfadan çıkabiliriz.
smart tv-de 1 wewd 2-uygulamalarım 3-ssiptv 4-the main screen ekranında my playlist butonu tıklandığında bilgisayardan eklediğiniz tüm kanalları görebilirsiniz.
tabii ki bunlar free yayın olup sürekli güncel dosyaları yükleyip eskiyi silmeli.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Vestel Smart TV de ott2 player açıp ayarlarda en üste bilgilerini bir defaya mahsus girmen gerekecek..
internet browser'dan da adresinden üyelik açman lazım
sonra m3u uzantılı playlist dosyayı buraya yükleyeceksin. biraz karışık ama bi kere yaptın mı daha yapman gerekmiyo.
Youtube'a yaz vestel tv ott player video olarak koyanlar var. örn:

Galatas4ray Çevrimdışı

Galatas4ray

Yeni Üye
9 Ara 2018
32
31
ben 49ub9300 - 17MB120V2.45.7.0 - sürümü ile sorunsuz kullanıyorum. ott ve sspl.de de sorun yok. iptv hesabım var. sırf ıptv izlemede sorun yaşamayayım diye bu sürümden sonra hiç güncellemedim.. 3-4 tane sürüm güncelledim en uygunu bu oldu.. çok memnunum.. diğer önceki yazılım sürümlerinde de wifi çekim gücü ile alakalı hız sorunları ile uğraşmıştım.. sağolsun Adem Helvacı Ado kardeşim yardımcı olmuştu.. çok uzun zamandır sayfa sayfa bu forumu takip ederim. değişik ücretsiz 1 günlük ıptv test leri veriyorlar alarak deneyebilirsiniz.. ben aşağıdaki verilen bilgilerden yararlanmıştım inşallah size de yardımcı olur.
----------------------------------------------------------------------------------------
IP TV İZLEME SMART TV
smartta açtığınız wewd app store içinden uygulamalarım içinde ssip tv uygulamasının yönergelerini ok leyip ekrandaki sağ üst köşedeki ayarlar menüsünü tıklayın
kumanda yön tuşları ile connection code içindeki get code butonuna basın çıkan kodu bir kenara yazın.
bilgisayardan adrese girip enter connection cod yazan kutucuğa az önce tvden aldığımız kodu yazalım.artık tv ile bağlantı kurdu program.
m3u dosyası bulalım; bunu az önce kod girdiğimiz satırın bir altındaki download butonuna basarak yükleyelim .
m3u dosyası içindeki tüm kanallar liste halinde görülecek .sayfadan çıkabiliriz.
smart tv-de 1 wewd 2-uygulamalarım 3-ssiptv 4-the main screen ekranında my playlist butonu tıklandığında bilgisayardan eklediğiniz tüm kanalları görebilirsiniz.
tabii ki bunlar free yayın olup sürekli güncel dosyaları yükleyip eskiyi silmeli.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Vestel Smart TV de ott2 player açıp ayarlarda en üste bilgilerini bir defaya mahsus girmen gerekecek..
internet browser'dan da adresinden üyelik açman lazım
sonra m3u uzantılı playlist dosyayı buraya yükleyeceksin. biraz karışık ama bi kere yaptın mı daha yapman gerekmiyo.
Youtube'a yaz vestel tv ott player video olarak koyanlar var. örn:

Hocam sen olayı yanlış anladın :) Vestel tvlerde SS ip tv ve ott player her ip tv adresini çalıştırmıyor.Tek tek eklemek gerekiyor kanalları toplu halde olan ts listesi çalışmıyor yani.Knalları tek tek eklemekte zahmetli.Birkaç ip tv satan buldum onlarda çalıştı ama asıl istedigim serverde çalışmadı toplu liste olarak.

Geri
Üst Alt