Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Hocam öncelikle kolay gelsin. 2 gündür bu konu altında ki yazılarınızı ve cevaplarınızı okuyorum. Son raddeye geldim ve bir kaç soru kaldı aklımda.
Sizin önerdiğiniz benim alabileceğim iki tv var, birincisi REGAL 49r7020u İkincisi Toshhiba 49l2863dat. mu7000 de öneriyorsunuz ama en az 49'' inçlik bir tv düşündüğüm için fiyat olarak biraz yüksekte kalıyor.
Yeni evlendiğim için daha önceden IPS Panel olsun VA panel olsun alışmışlığım olmadığı için panel konusunda emin değilim.

Amazonda regalin modelini 2600 e kadar düşürmüşler ve aynı fiyata A-101e Toshiba gelecek. Hangisini önerirsiniz ? ve daha önce alışveris yapmadığım için amazondan sipariş ettiğim ürünlerde normal siteler gibi garantili ve servis destekli geliyor mu bu konu da bilginiz var mı? Eğer yoksa yahut regalın fiyatı normale dönüp 3100lere cıkarsa düşünceniz ne olur ?
Regalin sunmuş olduğu 4K özelliği fark yaratır mı ?
teşekkür ediyorum şimdiden
A101 e gelecek olanın moeli nedir?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado üstadım Tv tavsiyesi konusuna yazmıştım ancak gerek pc'nizin bozulması gerekse yoğunluktan 3-4 gündür cevap gelmedi bu konuyu görünce buradan yazayım bir dedim, sık boğaz etmemin sebebi 11.11'e çok az bir süre kalması yardımcı olabilirsen çok sevinirim :)
49 veya 50" smart özellikli bir televizyon arıyorum kayınbiladerim için,
kendisine 3.000-4.000 TL ye kadar 4k özelliği olan lg-samsung-sony markalarından f/p ürünü bir tv bakıyorum
birde 2.000-3000 TL arası smart özelliği olan 4k olmasa da olabilecek marka farketmeyen bir f/p ürünü tv bakıyorum
Vakit ayırıp bakabilirseniz çok memnun olurum iyi forumlar üstadım.

Güzel kardeşime cevap yazamamışım zira biz 10 kasım törenleri için bir çıktık, ancak geri dönebildik kusura bakmayın lütfen. Ne yaptınız peki?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba adem abi
yeni evleniyorum acil tv arayışındayım bi haftam kaldi :)
İps panel 43-50 inc büyüklüğünde 2000- 2500 bandında tv önerileri lazım abi marka farketmiyor toshiba vestel lg vs.
Film izlemekte istiyorum netten wifi,telefondan tv ye görüntü aktarımı vs. Gibi özellikleri de arıyorum abi
teşekkür ederim şimdiden
Biz sana cevap verene kadar sen yarın evleniyorsun sanırım :kiskis

TV almadıysan yaz kardeşim hemen ilgilenelim :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhabalar Adem Bey dün (6 Kasım) aldığımız SEG 31SCH5630 kendinden uydulu tvmizin kanallarını bir türlü yükleyemedim. TRT kanalları dahi yok. TKGS den ise çok gariptir güncellemiyor. Zorlu Grubun ürünlerini evimde kullanıyor ve seviyorum ancak sırf bu yüzden cihazı iade etmek istemiyorum. Önerebileceğiniz bir çözüm yolu var mıdır?
Son durumunuz nedir kardeşim?

C Çevrimdışı

canberkh

Yeni Üye
2 Ocak 2018
7
Kardeşim çok özür dilerim konuyu kavrayamadım ? :alala
Adem Helvacı Ado hocam vestel tvlerde tivibu uygulamasına giriş yapılamıyor artık.tivibu go diye yeni bir uygulama yüklemek lazımmış ama m120 cihazım markette sadece tivibu uygulaması var.telekom vestelin güncellemesi lazım uygulamanızı diyor

axXxo Çevrimdışı

axXxo 

Yeni Üye
3 Kas 2018
32
36
Güzel kardeşime cevap yazamamışım zira biz 10 kasım törenleri için bir çıktık, ancak geri dönebildik kusura bakmayın lütfen. Ne yaptınız peki?
Estağfurullah hocam.
Kayınbiladerim kara cumayı bekleyip şansını denemeyi seçti o yüzden sorum halen geçerli hocam. Bu arada manisa'da yaşadığımız için vestel'den uyguna tv alma durumumuz da olabilir bunu da göz önünde bulundurarak tavsiyeni istiyorum :)

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
263
Son düzenleme:
mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
Adem Helvacı Ado Toshiba 49l2863 geldi ama hafta sonu regal 49R7020u yu aldım inşallah hata yapmamışımdır, iade etme şansım var 3000e kadar da bütçeyi çıkartabilirim
a 101 e gelen fullhd regal 4k aynı kategori değiller.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler adem bey. bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için.

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
a 101 e gelen fullhd regal 4k aynı kategori değiller.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler adem bey. bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için.

Fiyat kıstası sizi rahatsız etmeyecekse 4K almanız mantıklı olur lakin kullanım amacınız da oldukça önemli aslında, HD yayınlar sizi rahatsız eder mi mesela ?

Geri
Üst Alt