Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

H Çevrimdışı

Hasancan

Yeni Üye
7 Kas 2018
8
46
VESTEL 40PF7070 model tv ye yazılım yükledim şimdi televizyon açmıyor. yardımcı olacak biri var mı. Stand by devamlı yanıyor ama televizyon hiç açmıyor.
seri no:7131341 400327

D Çevrimdışı

Duman

Aktif Üye
10 Haz 2018
91
42
Vestel yetkilileri ile görüşme imkanınız olursa TV yazılımına azerspace uydusunu eklemelerini anlatırsaniz gayet iyi olur, Avrupa maçları için kullanan oldukça fazla insan var yazılım tarafında bu eklemeyi yapmanın oldukça kolay olduğunu düşünüyorum Vestel böylece maaliyetsiz bir şekilde müşteri lehine bir yarar eklemiş olur. uydu eklemeden frekansları girip ayarlanabiliyor ama hazır gelse iyi olur saygılar.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mustafa35

Yeni Üye
30 Eki 2018
5
43
Merhabalar Adem Bey dün (6 Kasım) aldığımız SEG 31SCH5630 kendinden uydulu tvmizin kanallarını bir türlü yükleyemedim. TRT kanalları dahi yok. TKGS den ise çok gariptir güncellemiyor. Zorlu Grubun ürünlerini evimde kullanıyor ve seviyorum ancak sırf bu yüzden cihazı iade etmek istemiyorum. Önerebileceğiniz bir çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hasancan

Yeni Üye
7 Kas 2018
8
46
VESTEL 40PF7070 model tv ye yazılım yükledim şimdi televizyon açmıyor. yardımcı olacak biri var mı. Stand by devamlı yanıyor ama televizyon hiç açmıyor. seri no:7131341 400327

C Çevrimdışı

champion61

Yeni Üye
8 Kas 2018
13
33
Merhaba adem abi
yeni evleniyorum acil tv arayışındayım bi haftam kaldi :)
İps panel 43-50 inc büyüklüğünde 2000- 2500 bandında tv önerileri lazım abi marka farketmiyor toshiba vestel lg vs.
Film izlemekte istiyorum netten wifi,telefondan tv ye görüntü aktarımı vs. Gibi özellikleri de arıyorum abi
teşekkür ederim şimdiden

C Çevrimdışı

canberkh

Yeni Üye
2 Ocak 2018
7
Adem Helvacı Ado hocam selamlar tivibu ayın beşi itibariyle yeni bi uygulamaya geçmiş vestel çagrı merkezi yazılımı güncellicez sorunu çözücez diyor gerçeklik payı var mıdır?tivibu yu iptal mi ettirmeli

axXxo Çevrimdışı

axXxo 

Yeni Üye
3 Kas 2018
32
36
Adem Helvacı Ado üstadım Tv tavsiyesi konusuna yazmıştım ancak gerek pc'nizin bozulması gerekse yoğunluktan 3-4 gündür cevap gelmedi bu konuyu görünce buradan yazayım bir dedim, sık boğaz etmemin sebebi 11.11'e çok az bir süre kalması yardımcı olabilirsen çok sevinirim :)
49 veya 50" smart özellikli bir televizyon arıyorum kayınbiladerim için,
kendisine 3.000-4.000 TL ye kadar 4k özelliği olan lg-samsung-sony markalarından f/p ürünü bir tv bakıyorum
birde 2.000-3000 TL arası smart özelliği olan 4k olmasa da olabilecek marka farketmeyen bir f/p ürünü tv bakıyorum
Vakit ayırıp bakabilirseniz çok memnun olurum iyi forumlar üstadım.

B Çevrimdışı

Baran

Aktif Üye
14 May 2018
50
53
Merhaba. Samsung tan bir haber var mı Adem Bey?

2-3 gün içerisinde SAMSUNG bölge satış temsilcisi arkadaşımdan güzel bazı haberler bekliyorum.
Eğer bekledikleri olursa fiyatlarda bazı düzenlemeler olabilir olumlu anlamda. Biraz beklesek sorun olur mu?

O Çevrimdışı

Oguzkzldag

Yeni Üye
7 Kas 2018
31
30
Adem Helvacı Ado Hocam öncelikle kolay gelsin. 2 gündür bu konu altında ki yazılarınızı ve cevaplarınızı okuyorum. Son raddeye geldim ve bir kaç soru kaldı aklımda.
Sizin önerdiğiniz benim alabileceğim iki tv var, birincisi REGAL 49r7020u İkincisi Toshhiba 49l2863dat. mu7000 de öneriyorsunuz ama en az 49'' inçlik bir tv düşündüğüm için fiyat olarak biraz yüksekte kalıyor.
Yeni evlendiğim için daha önceden IPS Panel olsun VA panel olsun alışmışlığım olmadığı için panel konusunda emin değilim.

Amazonda regalin modelini 2600 e kadar düşürmüşler ve aynı fiyata A-101e Toshiba gelecek. Hangisini önerirsiniz ? ve daha önce alışveris yapmadığım için amazondan sipariş ettiğim ürünlerde normal siteler gibi garantili ve servis destekli geliyor mu bu konu da bilginiz var mı? Eğer yoksa yahut regalın fiyatı normale dönüp 3100lere cıkarsa düşünceniz ne olur ?
Regalin sunmuş olduğu 4K özelliği fark yaratır mı ?
teşekkür ediyorum şimdiden

zembla Çevrimdışı

zembla

Yeni Üye
20 May 2018
32
45
Merhaba Adem bey.Tavsiyeniz üzerine samsung 55nu8000 tv almstım.ekranda şeffaf çizgiler oluştu.Servis panel arızası dıyerek tutanak tuttu.incelenmek üzere servis götürdü.24 ekimde servis kurulum yapmıstı televizyonu.İade almayacagımı degişim istedigmi belirttim.Tutanakta bu sekılde yazıyor.
Servis degişim gerekmıyor derse neyapmalıyım.Nasıl bır yol ızlemelıyım sizce. Diger sorumda mediamarkt satın almıstım ve kasko yaptırmıstım.degişim olursa gene aynı yerdenmı alıyoruz yeni televizyonu.Ne müşteri hizmetleri nede servis bu konuda hakkında bilgi veremıyorlar.

A Çevrimdışı

Aksoy601

Yeni Üye
11 Kas 2018
27
33
Merhabalar şimdi kullandığım tv de acayip input lag var, hiçbir oyun keyif vermiyor bundan dolayı, bana input lag değeri çok düşük , istediğim gibi oyun oynayabileceğim bir tv önerisinde bulunabilir misiniz?

S Çevrimdışı

Sedat

Yeni Üye
12 Eki 2018
15
51
Sn ado yaklaşık 45 gün önce aldığım Vestel televizyon açıldığında bazen çıtırt ve çat diye sesler çıkarıyor bazen açıldıktan 30-40 dakika sonra bu tür ses oluyor kapatınca da bu sesler oluyor plastik malzeme genleşme sesi olduğunu düşünüyorum özellikle sessiz ortamda ciddi rahatsızlık veriyor netten biraz baktım şikayet edenlerin bazıları servisten degisim yapılmış bazılarına normal bu ses denilmiş ve şikayetleri devam ediyor sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir bana ne tavsiye edersiniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sn ado yaklaşık 45 gün önce aldığım Vestel televizyon açıldığında bazen çıtırt ve çat diye sesler çıkarıyor bazen açıldıktan 30-40 dakika sonra bu tür ses oluyor kapatınca da bu sesler oluyor plastik malzeme genleşme sesi olduğunu düşünüyorum özellikle sessiz ortamda ciddi rahatsızlık veriyor netten biraz baktım şikayet edenlerin bazıları servisten degisim yapılmış bazılarına normal bu ses denilmiş ve şikayetleri devam ediyor sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir bana ne tavsiye edersiniz
dediğiniz gibi genleşme sesi, bu sebepten değişim ne yazıkki olmaz, Değişim olması için farklı sıkıntılarda mevcuttur. ne yazıkki çözülebilecek sorun olsa önce kendi evimdekini yapardım :tara

Geri
Üst Alt