Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
regal 49 7020 2600 tl ye gerçekten alınırmı. benim kafamdaki soru işareti kısa sürede bozulurmu acaba düşüncesi. şikayet var com da herkes servisinden şikayetçi. servisin her arızaya kullanıucı hatası demesi.

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
regal 49 7020 2600 tl ye gerçekten alınırmı. benim kafamdaki soru işareti kısa sürede bozulurmu acaba düşüncesi. şikayet var com da herkes servisinden şikayetçi. servisin her arızaya kullanıucı hatası demesi.
regalin üreticisi de servisi de vestel. arkasında duran veya durmayan da vestel. regal olarak değil, vestel olarak düşünün. vestele güven duymuyorsanız almayın.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Adem Helvacı Ado, adem bey yarın 49r7020u kurulacak.acaba servis kurulum yaparken nelere dikkat etmem gerekir. teşekkürler.
Öncelikle hayırlı olsun.
https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-65ud8900-urun-incelemesi.485/page-21#post-56472 sayfada paylaştığım ekran testini yapabilir. Ayrıca menü 4725 yapıp time: .... gibi yerde kullanım süresini yazar teşhir mi vs bakabilirsin.
Gerisini servis sen sormadan halleder anlatır. Merak bile etmene gerek kalmaz :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Adem bey.Tavsiyeniz üzerine samsung 55nu8000 tv almstım.ekranda şeffaf çizgiler oluştu.Servis panel arızası dıyerek tutanak tuttu.incelenmek üzere servis götürdü.24 ekimde servis kurulum yapmıstı televizyonu.İade almayacagımı degişim istedigmi belirttim.Tutanakta bu sekılde yazıyor.
Servis degişim gerekmıyor derse neyapmalıyım.Nasıl bır yol ızlemelıyım sizce. Diger sorumda mediamarkt satın almıstım ve kasko yaptırmıstım.degişim olursa gene aynı yerdenmı alıyoruz yeni televizyonu.Ne müşteri hizmetleri nede servis bu konuda hakkında bilgi veremıyorlar.

Selamlar azizim;

1- Kesinlikle %100 değişim yasal hakkınız bu tartışmaya dahi kapalı bir durumdur :ok
2- Tekno market kasko ve garanti uygulamaları ürün seri numaralarına göre kayıtlıdır bu nedenle resmi değişim işlemleri sonrası servis size teknomarkete vermek üzere bir rapor düzenleyecek, siz bu rapor ile markete gidip onlardaki kayıt serisini değiştirtmelisiniz Çok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Servis şikayeti olmayan marka da yok, Ürün şikayeti olmayan marka da yok maalesef her ne kadar biz olmasın istiyor olsak da :ok

Sorun şu ki her ne kadar beğenilmiyor olsa da ARÇELİK ten sonra bu ülkede en iyi müşteri hizmetleri ve servis ağı VESTEL grubundadır :ok

Yine de @SudaEriyenAspirin kardeşimizin belirttiği üzere içinizde zerre kadar kuşku var ise sakın almayınız :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sn ado yaklaşık 45 gün önce aldığım Vestel televizyon açıldığında bazen çıtırt ve çat diye sesler çıkarıyor bazen açıldıktan 30-40 dakika sonra bu tür ses oluyor kapatınca da bu sesler oluyor plastik malzeme genleşme sesi olduğunu düşünüyorum özellikle sessiz ortamda ciddi rahatsızlık veriyor netten biraz baktım şikayet edenlerin bazıları servisten degisim yapılmış bazılarına normal bu ses denilmiş ve şikayetleri devam ediyor sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir bana ne tavsiye edersiniz

Selamlar azizim;

F fikoloji kardeşimizin belirttiği üzere bu maalesef kurum tarafından değişim hakedişi verilecek bir durum değil.
Bende de bir eski Samsung var ve özellikle soğuk havalarda AÇAR AÇMAZ ve normal havalarda bir süre dırılıt, dırt, çıt,tık gibi sesler yapıp sonrasında düzeliyor.

Klima, Televizyon vs gibi ürünlerde mutlaka karşılaşılan durumdur, marka model ayırımı yoktur :ok

Geri
Üst Alt