Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Adem bey jvc 49vu73t modelini bimden aldim nihayet. Baska bir magazan gelmis orayada. Yanliz urunu inceledigimde iadr urun oldugu belli checked uzerine normal koli bandi ile kaplamislar yanlarda bantlar var. Urunun icinin gorundugu kadar. Tvyi orten bez gibi kilif falan yok yarin servisi arayip kurulum yaptiracam ins bir sorun cikmaz. Sorum bu urun hala bimde ise fiziki yada donanimsal bir hata olma olasiligi nedir begenilmeyip iade edilen urun olma olasiligi nedir sonucta 3 yil garanti yarin baslayacak degilmi.

Garantiniz kesinlikle sizin evinize montaj yapıldığı gün ve hatta saatten itibaren başlar kardeşim.
Servis kurduğunda menu4725 ile servis menüsüne girerek life time kontrol ediniz.50-100-200 gibi dakikalar var ise sorun değil, 3000-5000 gibi dakikalar var ise direkt iade ediniz.

Ayrıca bildiğiniz üzere teslim alım aşamasında mutlaka panel test uygulamasını çalıştırınız :ok

A Çevrimdışı

alvaro01

Aktif Üye
25 Nis 2018
92
43
Garantiniz kesinlikle sizin evinize montaj yapıldığı gün ve hatta saatten itibaren başlar kardeşim.
Servis kurduğunda menu4725 ile servis menüsüne girerek life time kontrol ediniz.50-100-200 gibi dakikalar var ise sorun değil, 3000-5000 gibi dakikalar var ise direkt iade ediniz.

Ayrıca bildiğiniz üzere teslim alım aşamasında mutlaka panel test uygulamasını çalıştırınız :ok
Muhtesem otesi bilgiler cok tesekkur ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
50 jvc de yapmistim şu renklerin oldugu alan degilmi sağ tuş ile renk degistirdigimiz kisim.
Tamamdır doğru yer :ok

Beyaz alanda 4 köşede minimal larartılar normaldir onlara takılma lakin abuk subuk öbek öbek bulutlanmalar görürsen yine iade :ok

Işık sızması bu ürünlerde pek kasmanızı gerektirecek bir şey değil, sorun yaşamazsınız :ok

Ölü piksel + Bulutlanma + Işık sızması + Hızlı sahneli bir film :ok

C Çevrimdışı

chetyner

Aktif Üye
25 May 2018
61
40
Adem Helvacı Ado adem abi bimden aldığım 50 inç jvc değişim vardı benim. Tekrar aradılar şimdi 49 inç jvc yi başabaş değişim teklif ettiler. 55 inç olanıda 250 TL fark ile teklif ettiler. VA panel istemesemde işin aslı gözüm alışmaya başladı gibi. Bu teklifler sizce nasıl. Ne önerirsiniz.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado adem abi bimden aldığım 50 inç jvc değişim vardı benim. Tekrar aradılar şimdi 49 inç jvc yi başabaş değişim teklif ettiler. 55 inç olanıda 250 TL fark ile teklif ettiler. VA panel istemesemde işin aslı gözüm alışmaya başladı gibi. Bu teklifler sizce nasıl. Ne önerirsiniz.

55 de IPS panel vardı diye hatırlıyorum, VA nın kontrastını bulamazsınız ancak izleme açısı daha geniştir, renkler de daha zengindir. Nihai karar sizin elbette :ok

C Çevrimdışı

chetyner

Aktif Üye
25 May 2018
61
40
55 de IPS panel vardı diye hatırlıyorum, VA nın kontrastını bulamazsınız ancak izleme açısı daha geniştir, renkler de daha zengindir. Nihai karar sizin elbette :ok
Yok abi konusu vardı orda özellikleri yazmışsınız. Samsung va panel yazıyor 55 inç te. İnşallah İPS panel dir. 2500 e satılmış. Bana 2250 e gelmiş olucak. Sanki mantıklı gibi. Kabul edeymmi sizce

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Yok abi konusu vardı orda özellikleri yazmışsınız. Samsung va panel yazıyor 55 inç te. İnşallah İPS panel dir. 2500 e satılmış. Bana 2250 e gelmiş olucak. Sanki mantıklı gibi. Kabul edeymmi sizce
Yapma yaw? :alala
Birisi IPS di hangisiydi acep? :alala

250TL fark ile 55'' bence daha cazip :ok

C Çevrimdışı

chetyner

Aktif Üye
25 May 2018
61
40
Yapma yaw? :alala
Birisi IPS di hangisiydi acep? :alala

250TL fark ile 55'' bence daha cazip :ok
65 inç olanı İPS panelmiş abi. 55 inç olanıda reddetmiştim, olmazsa kabul edeyim. Siz kabul etmediniz bizde bidaha teklif etmiyoruz. Para iadesi yapıcaz demezler inşallah :gul

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Smart'da Saran Radyolarında RadyoSpor'u dinlerken 10 dk içinde tv kapanıp açıldı. Tekrar denedim tekrar aynısı gibi kapanıp açıldı. Bunu sadece o bölümde yapıyor.

Geri
Üst Alt