Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Adem Helvacı Ado hocam selam özel mesaja kapalıymışsın yazdıktan sonra uyarı geldi buradan paylaşayım o zaman soru değil ama naçizane bir öneri
"Hocam selam bir kaç gündür elimden geldiğince forumu inceledim varsa ben bulamadım, görüntü ve ses ayarları ile ilgili bir ana başlık açılıp özellikle albanez albanez Can abinin deneyimleriyle de panele ve modele özel optimum ayarlar geri dönüşler de sağlanarak oturtulabilir diye düşünüyorum. Örneğin dikey bantlanma şikayetini minimum seviyeye çekecek ayarlar, ya da bulutlanmayı az farketmenin ayarları gibi ne dersiniz hocam, forum dışından da arama motorları vasıtasıyla çok ciddi okuyucu sayısına çıkabilir böyle bir konu, Saygılar sevgiler Adem abi "

H Çevrimdışı

hasan1031

Yeni Üye
12 Tem 2018
8
32
Adem Helvacı Ado hocam Dün satın aldım bi bakabilirmisiniz acaba özelliklerine
Sn:8056215800005 65ud9650 serisi
Hdr varmı Quantum renk paleti varmı
Paneli hangisinden wcg desteği varmı
Söylerseniz çok sevinrim şimdiden teşekkürler sizce tv nasıl başka bi modelle değiştireyimi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado üstad. 49ud9300 TV için değişim kararı verildi . 49ua9600 gönderecekler.
49ua9600 için yorumunuz ne olur.
Azizim eğer size gelecek ürün MB100 anakartlı revize edilmiş bir ürün çıkarsa zarar edersiniz.
MB120 anakartlı dahi olsa yine de ben olsam UD den UA ya geçiş yapmazdım
İlgili modelde 3 ayrı üretim var, birisi MB100, diğer ikisi MB120 li üretim. LG ELED panel de var ki yine de size neyin denk geleceğini bilememek beni düşündürür. gelecek olan üretimin hangi anakartlı olacağını sorun lütfen, ona göre değerlendirelim :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam selam özel mesaja kapalıymışsın yazdıktan sonra uyarı geldi buradan paylaşayım o zaman soru değil ama naçizane bir öneri
"Hocam selam bir kaç gündür elimden geldiğince forumu inceledim varsa ben bulamadım, görüntü ve ses ayarları ile ilgili bir ana başlık açılıp özellikle albanez albanez Can abinin deneyimleriyle de panele ve modele özel optimum ayarlar geri dönüşler de sağlanarak oturtulabilir diye düşünüyorum. Örneğin dikey bantlanma şikayetini minimum seviyeye çekecek ayarlar, ya da bulutlanmayı az farketmenin ayarları gibi ne dersiniz hocam, forum dışından da arama motorları vasıtasıyla çok ciddi okuyucu sayısına çıkabilir böyle bir konu, Saygılar sevgiler Adem abi "
Sana kanal açıyorum oradan devam ederiz :ok

sanalexpress Çevrimdışı

sanalexpress

Aktif Üye
12 Ocak 2018
79
Azizim eğer size gelecek ürün MB100 anakartlı revize edilmiş bir ürün çıkarsa zarar edersiniz.
MB120 anakartlı dahi olsa yine de ben olsam UD den UA ya geçiş yapmazdım
İlgili modelde 3 ayrı üretim var, birisi MB100, diğer ikisi MB120 li üretim. LG ELED panel de var ki yine de size neyin denk geleceğini bilememek beni düşündürür. gelecek olan üretimin hangi anakartlı olacağını sorun lütfen, ona göre değerlendirelim :ok
Adem Helvacı Ado üstad, mb120 li ve LG IPS panel li 2018 yılı üretimli olarak geleceğini teyit ettim. Yinede almayın dermisiniz? Seri no dan bakma fırsatınız olursa panel ve anakart bilgisi teyit edebilir misiniz. Tv bu akşam teslim edilecekmiş.
SN 7836588 700027
Adem Helvacı Ado

Son düzenleme:
bektafig Çevrimdışı

bektafig

Aktif Üye
25 May 2018
78
35
Merhabalar

Kullanmıs oldugum Tüplü TV bozuldu var maddi durum biraz sıkıntılı

Daha önce bim'e geldiği zaman almayı dusundum ama maddiyatı ayarlayamadım o zaman alamamıstım şimdi

2.000 TL'ye 50" tv arıyorum.

Jvc 50vu73t tam bana göre idi

Ankarada oturuyorum ama afyon - ağr ı- sivas - izmir gib iillerde arkadaslarım var

Bu tv'nin stoğuna sistemden bakmanız mumkunmudur? Bim hasanoğlan dan bir kişiye desem şurda şu mağazada varmıs onu bana getirtirmisiniz v.s. desem de alsam

yada başka çözüm öneriniz varmı?

sanalexpress Çevrimdışı

sanalexpress

Aktif Üye
12 Ocak 2018
79
Sıkıntı yok gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz :ok
Tşk ederim Adem Helvacı Ado hocam.
8400 9300 derken 9600 e kadar geldik. Yalnız bu TV'den özellikle kalite akıyor. Çerçevesi alüminyum , ekran istediğim gibi IPS mb120 anakart. Az bir bulutlanma çok az da ışık sızma var ama inşallah bir sıkıntı çıkmadan uzun süre kullanırız . Dikkati mi çeken bir konu oldu TV eled kenarlar ısınıyor özellikle en alt kısma el değmiyor, normal mi bu durum?

Panel hdr wcg vs gibi ekstraları var mı, revizyon bir ürün mü SN dan bakabiliriz mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhabalar

Kullanmıs oldugum Tüplü TV bozuldu var maddi durum biraz sıkıntılı

Daha önce bim'e geldiği zaman almayı dusundum ama maddiyatı ayarlayamadım o zaman alamamıstım şimdi

2.000 TL'ye 50" tv arıyorum.

Jvc 50vu73t tam bana göre idi

Ankarada oturuyorum ama afyon - ağr ı- sivas - izmir gib iillerde arkadaslarım var

Bu tv'nin stoğuna sistemden bakmanız mumkunmudur? Bim hasanoğlan dan bir kişiye desem şurda şu mağazada varmıs onu bana getirtirmisiniz v.s. desem de alsam

yada başka çözüm öneriniz varmı?
Günaydın. Stok görebilme imkanım yok maalesef ancak üyelerimiz ülkemizin her yerinden olduğu için arkadaşlarımız kendi illerindeki mağazalardan görürse bilgi verirler. Sorun şu ki ürün zaten yok sattı, bulunacağı konusunda pek umut taşımıyorum :alala

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Tşk ederim Adem Helvacı Ado hocam.
8400 9300 derken 9600 e kadar geldik. Yalnız bu TV'den özellikle kalite akıyor. Çerçevesi alüminyum , ekran istediğim gibi IPS mb120 anakart. Az bir bulutlanma çok az da ışık sızma var ama inşallah bir sıkıntı çıkmadan uzun süre kullanırız . Dikkati mi çeken bir konu oldu TV eled kenarlar ısınıyor özellikle en alt kısma el değmiyor, normal mi bu durum?

Panel hdr wcg vs gibi ekstraları var mı, revizyon bir ürün mü SN dan bakabiliriz mi?
Isı durumu normal, hele ki hava zaten sıcak, ısı da transfer olamıyor o nedenle daha yoğun hissedilir kenadlardaki ısınma.

Seri revizyon değil dün bakmıştım. Diğer özellikler için pc ye geçtiğimde tekrar bakarım :ok

odaf83 Çevrimdışı

odaf83

Yeni Üye
26 Tem 2017
45

Bu tv yi satıcıya sordum, bilgisi olmadığını ve vestel müşteri hizmetlerine sormam gerektiğini söyledi.
Müşteri hizmetlerini aradım, onlar da önce böyle bir model olmadığını (!!!) sonra olduğuna dair ısrar edince, vestel servis garantisi altında olduğunu ve şu an üretimde olmadığını söylediler... Müşteri hizmetlerinin ilgisine hayran kaldım...:hoba1

Geri
Üst Alt