Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

D Çevrimdışı

dayworkir

Yeni Üye
12 Haz 2018
8
Kolay gelsin hocam resmini yüklediğim tv açılırken FINLUX yazısı ekrana gelip gelip gidiyor tv açılmıyor sorun yazılımla ilgili bir sorunmudur. Eğer öyleyse yazılımı mevcutmudur. Şimdiden teşekkürler

20180613_195344.jpg

D Çevrimdışı

demoprazol

Aktif Üye
21 May 2018
71
33
Azizim bu büyük vebal, bunun garantisi pek yok gibi :alala

Adem Helvacı Ado haklısın biliyorum biraz şans işi ama olasılığı en düşük olanı 65" de sen yinede tavsiye et lütfen kırma bu kardeşini :/,ben çünkü araştırıp gidip alıyorum sonra izledikçe sinir krizi geçiriyorum :), tekrar aynı şeyi yaşarsam bir daha tv falan izlemem. Sen bir panel tavsiye et bandingli çıkarsa benim şansıma ben sana yinede dua edeceğim =)

En azından ufak bir bilgi ver, banding ya da o ne haltsa panelin arkasında dikey ledler midir nedir onları görmemek için hangi tarz panel bakmalıyım, ledler köşelerde olanlara falan mı yönelmeliyim yoksa alakası yokmu ?

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Omerteam

Yeni Üye
9 May 2018
39
42
Dün gece aldım Adem Helvacı Ado hocam, yalnız 150 ₺ borcun var indirimin çoğunu kaçırdım, artık bi çay ısmarlarsın.... Salon için tv hallettim şimdi oturma odası için max 1.750₺ full HD, 4k ve marka çok farketmez f/p olarak önerin var mı? Şimdiden teşekkür ederim...

osidimenia Çevrimdışı

osidimenia

Yeni Üye
19 Haz 2018
30
42
Çok acele etmemenizi, Temmuzun ilk haftasını beklemenizi öneriyorum şimdilik. İlla ki ''TV almam lazım'' diyorsanız düşünelim bir şeyler :ok
Adem bey beklemedeyim ama aecelik tvlerde kampanya aysonu sona eriyor en azından bu 2 tv ile ilgili düşüncenizi alsam. + olarak 55PUS7303 55veya 7305 serisinden hangisi olur arcelik için yorumlarınızı bekliyorum saygılar sunarım kolay gelsin...

osidimenia Çevrimdışı

osidimenia

Yeni Üye
19 Haz 2018
30
42
Çok acele etmemenizi, Temmuzun ilk haftasını beklemenizi öneriyorum şimdilik. İlla ki ''TV almam lazım'' diyorsanız düşünelim bir şeyler :ok
Adem bey beklemedeyim ama aecelik tvlerde kampanya aysonu sona eriyor en azından bu 2 tv ile ilgili düşüncenizi alsam. + olarak 55PUS7303 55veya 7305 serisinden hangisi olur arcelik için yorumlarınızı bekliyorum saygılar sunarım kolay gelsin...

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
Değerli Adem Bey; 65ud8900 ürününü almak için 3 tane mağazaya gittim. Üç mağazada da paneller Ips paneldi. (Burada verilen kodlardan kontrol ettim). Ben Samsung Va panel olan bir ürün almak istiyorum ancak o kadar çok yeni serilerde SN lu ürün var ki, kafam karıştı. Yeni serilerden hangi SN lu ürünü almalıyım? Şimdiden size çok teşekkür ederim.

D Çevrimdışı

demoprazol

Aktif Üye
21 May 2018
71
33
Değerli Adem Bey; 65ud8900 ürününü almak için 3 tane mağazaya gittim. Üç mağazada da paneller Ips paneldi. (Burada verilen kodlardan kontrol ettim). Ben Samsung Va panel olan bir ürün almak istiyorum ancak o kadar çok yeni serilerde SN lu ürün var ki, kafam karıştı. Yeni serilerden hangi SN lu ürünü almalıyım? Şimdiden size çok teşekkür ederim.
Kardeş 65ud8900 bende almayı düşünüyorum nerden alacaksan banada söyler misin rica etsem

osidimenia Çevrimdışı

osidimenia

Yeni Üye
19 Haz 2018
30
42
Arkadaşlar yokmu (A49L 8840 5W) (A55 8840 5B) bu iki tv için görüş ay sonu kampanyası bitiyor....

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Selam 49ud8400 var bende bilmiyorum baskalarindada oluyormu trt4k 2 gunde 1 ses gidiyor tekrar kuruyorum gene gidiyor ama sadece 4 k da basina boyle bir olay gelen varmi birde bazi kanallar siliniyor durduk yerde en son cekirdek yazilimi yukledikten sonra oldu sanirim

Z Çevrimdışı

z_kartal

Yeni Üye
25 Eki 2017
34
do ustam
vestel 48 ua 9300 tv min seri numarası
no: 10102658 1606 600002
sn: 7599696 600002 paneli nedir?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado haklısın biliyorum biraz şans işi ama olasılığı en düşük olanı 65" de sen yinede tavsiye et lütfen kırma bu kardeşini :/,ben çünkü araştırıp gidip alıyorum sonra izledikçe sinir krizi geçiriyorum :), tekrar aynı şeyi yaşarsam bir daha tv falan izlemem. Sen bir panel tavsiye et bandingli çıkarsa benim şansıma ben sana yinede dua edeceğim =)

En azından ufak bir bilgi ver, banding ya da o ne haltsa panelin arkasında dikey ledler midir nedir onları görmemek için hangi tarz panel bakmalıyım, ledler köşelerde olanlara falan mı yönelmeliyim yoksa alakası yokmu ?

smr değeri 1200 yani biraz düşük gibi görünse de AUO panel bu farkı kalitesi ile kapatacaktır diye düşünüyor ve size HDR +10bit+WCG desteği ile 65UD9000 diyorum o halde. :ok

Geri
Üst Alt