Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Merhaba Adem Helvacı Ado hocam. Konu Tv değil kusıra bakmayın.
A101 e gelecek olan Seg derin dondurucu fiyat özellik bakımından nasıldır? Teşekkürler.

IMG_4680.png

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Ado hocam gene neti kesti tv turkcell tv calisiyor ama vesteltv gormuyor neti kabloyu soktum modemden tekrar taktim geldi net hic durmadan boyle yaparsak yandik hocam yardim edersen sevinirim iyi aksamlar

D Çevrimdışı

dayworkir

Yeni Üye
12 Haz 2018
8
Herkese kolay gelsin elimde resmini gönderdiğim regal marka tv var tv yi fişe takınca ışığı 4 sefer yanıp sönüyor sonunda ışık yanık bir şekilde kalıyor tv açılmıyor. bu yazılımla ilgili bir sorunmudur. Daha önce hiç yazılım yüklemedim hangi yazılımı nasıl yüklerim birde bu yazılımların uzantıları tv ye göre değişir mi regal tv yazılımlarının uzantısı nedir. Şimdiden teşekkürler

Regal.jpg

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

rambo2590 

Yeni Üye
2 Şub 2018
40
Herkese kolay gelsin elimde resmini gönderdiğim regal marka tv var tv yi fişe takınca ışığı 4 sefer yanıp sönüyor sonunda ışık yanık bir şekilde kalıyor tv açılmıyor. bu yazılımla ilgili bir sorunmudur. Daha önce hiç yazılım yüklemedim hangi yazılımı nasıl yüklerim birde bu yazılımların uzantıları tv ye göre değişir mi regal tv yazılımlarının uzantısı nedir. Şimdiden teşekkürler

Regal.jpg

Güç kartı sorunlu olabilir. Benzer sorun benim başıma geldi ses geliyor görüntü gelmiyordu, güç kartı değişti.

T Çevrimdışı

truthpover

Yeni Üye
20 Mar 2018
9
42
Adem Helvacı Ado hocam merhaba ! 49ud8400 tv ye mb130 çekirdek yazilim yükledim 15-20 gun sorun yoktu sonradan 3-4 gundebir kendiliginden kapanmaya basladi ışık yanip sönüyor kumandayla açılmıyor, fişi çekip takmak gerekiyor acaba sorun baska yerdemi yoksa yazilimdanmi olmustur ?tesekkur ederim.
Adem Helvacı Ado Hocam full format için Seri numara istemiştiniz 7932782 700735 seri numaralı 10110891 [1711]700735 49UD8400

B Çevrimdışı

burock2010

Yeni Üye
19 Haz 2018
27
47
Merhaba gg kampanya yapmış ve 16 ya kadar ondan acil yardım istedim sizden. Yazın sadece soğutma amaçlı istanbul için klima tavsiyesi istiyorum. F/p bakarsanız siz olsanız hangisini alırdınız.

Vestel flora 12bin btu : 1880
Vessen 12bin btu: 2136
Airfel 12bin btu: 2242

T Çevrimdışı

Toraks

Aktif Üye
23 Ocak 2018
57
Adem Helvacı Ado hocam merhabalar..
Aracımda uzun yıllar kullanmadığım DVD playerı bugün çalıştırdığımda içindeki DVD videoyu oynatmasına rağmen -ses var- LCD ekranı bembeyaz ve görüntü yok.
Muhtemel sebebi ne olabilir?

3DDBD5EA-5C7D-4840-BD4B-689B36A883C2.jpg

osidimenia Çevrimdışı

osidimenia

Yeni Üye
19 Haz 2018
30
42
Selamlar saygılar arkadaşlar öncelikle uzun zamandır bu kadar içten ve cana yakın bir foruma denk gelmedim sizleri tebrik ederim..Başta adem bey olmak üzere siz bilgin arkadaşların yardımınıza ihtiyacım var. ben televizyonu güncel izleyen veya takip eden birisi değilim genelde işlerim hep pc ile televizyonumu değiştirme zamanım geldi. 2 aydır televizyon arıyorum ama bu forumu keşif edeli 20 gün oldu bim mağazalarında bulunan jvc 50 markası ile ilgili konuda şansa buldum şimdi sizlerden ricam daha önce hiç led panel filan almadım teknoloji ile aram iyidir. bir nebzede televizyonlada forumun çoğu konusuna bakıp okudum bilgi edindim kendimce şuanda sizlere benim sormak istediğim 3 televizyon var sırayla : 49 UD 9650 ( ANAKART KODU 10117199) olucak şekilde aradım ama bulamadım yani mb130 adem beyin dediği gibi samsunda yaşıyorum müşteri hizmetlerinide aradım. saçma sapan bilgi veremiyoruz diyor.: (55 UD 9650 V10115599 - V 10117200) olucak şekilde aradım oda yok ilk defa vestel marka televizyona ısındım oda anakart olayı ve müşteri hizmetlerinden dolayı şuanda durdu. bütçem 3500 tl çok ecelesi yok bekleyin kur düşer yada yaz kampanyası olur firmalarda yada şu marka kesin indirim yapar onu alma bu markayı alabilirsiniz deseniz yeridir.bu televizyonu film izleme ve youtubede daha çok kullanıcağımızı belirteyim. kendimden daha çok annem için alıyorum kendisine bu saatten sonra hdr veya 4k şu özellik anlatıpta onunla zaman kaybedeceğime en iyisi televizyonu alıp kurmak ve kendisinin anlaması daha mantıklı televizyon daha çok nette kalıcak ama zorlanmadan yani youtubeden film şarkı yada arada film sitelerinden film izleme arada saçma sapan diziler izlenir okadar. Bugün arçelik ve vestel bayilerini gezdim az zamanda olsa arçelikte şuanda haziran 30 kadar kampanya olduğunu öğrendim televizyon kodu:(A49L 8840 5W) (A55 8840 5B) bu iki televizyonda kampanya dahilinde hdr filanda varmış işte burda uzmanlık sizde uzun bir yazı olduğu için kusura bakmayın ama mecburen hakkınızı şimdiden helal ediniz. başka marka televizyonlarda olur sizlerin tavsiyesi üzerine saygılar...

M Çevrimdışı

Maxim

Yeni Üye
8 May 2018
38
33
Merhaba vestelin kendi teknolijisi veya fason olarak tv paneli uretme yetenegi var mi .?

D Çevrimdışı

demoprazol

Aktif Üye
21 May 2018
71
33
Adem Helvacı Ado hocam merhaba, 65" vestel düzgün pürüzsüz böyle bulutlanma banding falan olmayan güzel güzel maç izleyebileceğim bir tv önerebilir misin bir an önce kendi Philips 55PUS6581 tv'mden kurtulup alacağım.

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Omerteam

Yeni Üye
9 May 2018
39
42
Adem Helvacı Ado hocam, yine ben rahatsız ediyorum....
2 tv arasındayım sen ne dersen o
Grundig 55vlx7730
Vestel 55ud8800

Teşekkürler...

Geri
Üst Alt