Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam regal tamam
Bu da grundig yarın kurulacak
IMG_20180625_174122.jpg
nasıl? Teşekkürler...

Vayyyy gelmiş demek ki canavar :ok

O halde forumumuzda nihayet bunun da bir inceleme konusu olacak demektir :kas

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
Adem Helvacı Ado Hocam dün vestel yetkili servisini çağırdım, sorun olarak Wireless display üzerinden yansıttıgım videonun geriden ve donarak gelmesidi. Gelip dün bakıp gittiler yarına yazılım getirip atarız dediler. Ben belirttim,servise bak ben çekirdek yazılımı attım yine sorun devam ediyor diye, full yazılım getirin diye söyledim, yine sizin işinize karışma gibi olmasın diye belirttim. Sabah geldiler Ado Hocam çekirdek yazılım getirmişler, attılar yine olmadı. Tv yi söküp götürdüler, yarına ya da ertesi günü getireceklerini söylediler. Bir de sıkıntı olarak youtube video izlerken ilk başlarda gayet takılmasız oynatırken belli süre sonra takılmalar başlıyor, sebebi nedir hocam? ( internet hızında sıkıntı yok, izlediğim videolar o kadar uzun değil, sanki ısınma gibi birşey mi bilemiyoum?)

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Abimmm soru neydi yaz hemen lütfen buraya, hazır forumdayken bakıveren gaaari :ok
Gunaydin adem bey 49ud8400 tv var internete baglaniyorum ama 1 gun sonra baglanti yok diyor baglanti kablolarini degistirdim her syi yaptim gene ayni sorun birde 4k kendi sesini kaybediyor ses cikmiyor bazi kanallarda kendiliginden gostermiyor en son yazilimi yuklemistim bununla ilgisi olabilirmi

D Çevrimdışı

demoprazol

Aktif Üye
21 May 2018
71
33
smr değeri 1200 yani biraz düşük gibi görünse de AUO panel bu farkı kalitesi ile kapatacaktır diye düşünüyor ve size HDR +10bit+WCG desteği ile 65UD9000 diyorum o halde. :ok
Tavsiye için teşekkür ederim, bir diğer başlıkta lg panelli V10115879 kodlu 65UD8900 olanı tavsiye etmiştiniz, hangisini seçmeliyim ?
65UD9000 hiç bir yerde bulamadım vestelin sitesinde de bulamadım :/

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

demoprazol

Aktif Üye
21 May 2018
71
33
Günaydın. Ben Vestel fabrikayı aradım ve bana dönüş yaptılar. Yeni serilerde satılan 65ud8900 ürünlerin hepsinin Ips panel olduğunu söylediler. Ben de nasıl olur Samsung VA panel de var dediğim halde bana Samsung VA panellerin sadece 65ud9650 serilerinde kullanıldığını söylediler. Kafam bir daha karıştı.
Teşekkür ederim kardeşim bilgi için, eğer V10115879 bulursan aldığın yeri bana da söylersen çok memnun olurum, bende bir yandan bakıyorum bulursam yazarım buraya.

J Çevrimdışı

jamshot

Yeni Üye
25 Haz 2018
6
34
Adem Helvacı Ado hocam merhabalar. 49 inç bir televizyon almak istiyorum 2 aydır araştırıyorum kafam karışmış vaziyette. Bütçe olarak 2000 i geçmek istemiyordum ama smart özellikli ve 5-6 yıl götürebilecek bir televizyon için mümkün olmadığını gördüm.

Sizden ricam aşağıdaki modellerden hangisini önerirsiniz?

LGUJ630V
Samsung MU7000
Sony (öneriniz var ise)
Vestel (öneriniz var ise)

ya da 1000 lira daha vermeye değer diyorsanız

LG SJ800V
Samsung MU8000
Sony (öneriniz var ise)
Vestel (öneriniz var ise)

Benim buradaki diğer bir sorunum, ekstra parayı vericem fakat teknoloji gene lcd olsun istemiyorum, eski teknolojinin iyisini almak mantıklı gelmiyor. O yüzden emin olamadım. Bir de Vestel kötüdür algısı var kafamda ama kağıt üstünde her TV çok iyi, ondan hangisi iyi olur anlayamadım.

Kullanma amacım:
- PS4, Netflix, ara ara tv kanalları
- Açı çok önemli değil, ama oda aydınlık ışık alan bir oda (yansıma da pek sorun olmaz ama)
- Smart özelliği oldukça önemli
- Zaman sıkıntısı olan bir insan olduğumdan servisle uğraştırsın istemiyorum
- Gerçek siyahlar oldukça önemli, gerçekçi renkler çok taktığım bir konu. Mesela sony telefondan samsungun en iyi telefonuna geçtim ama renkler sony de çok daha iyiydi. Gözüm biraz seçici ne yazık ki :)

Bütçe olarak da 2800 ü geçmek istemiyorum ama 1000 liraya değer bence çıkar dediğin ürün varsa da duymak isterim.

Şimdiden teşekkürler

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Moderatör tarafında düzenlendi:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Gunaydin adem bey 49ud8400 tv var internete baglaniyorum ama 1 gun sonra baglanti yok diyor baglanti kablolarini degistirdim her syi yaptim gene ayni sorun birde 4k kendi sesini kaybediyor ses cikmiyor bazi kanallarda kendiliginden gostermiyor en son yazilimi yuklemistim bununla ilgisi olabilirmi
Full yazılım yükledikmi hiç kardeşim?

Yüklemediysek seri ver kontrol edelim :ok

Geri
Üst Alt