M Çevrimdışı

Mr.Marash

Yeni Üye
30 Mar 2021
11
42
Merhaba Değerli Arkadaşlar, ben 32 inç televizyon araştırıyorum vestel 32h9510 hakkında bilgi almak istiyorum. Panel, yazılım ve kalitesi hakkında. Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Merhaba Değerli Arkadaşlar, ben 32 inç televizyon araştırıyorum vestel 32h9510 hakkında bilgi almak istiyorum. Panel, yazılım ve kalitesi hakkında. Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.
MB181TC anakartlı yeni bir anakart çokfazla bilgiye sahip değiliz. HKC-BOE-LG panelleri karma olarak kullanılmış

S Çevrimdışı

scorpil

Yeni Üye
1 May 2021
2
24
Merhaba, herkese hayırlı ramazanlar 3000 - 4000 TL civarı 4k ve android hangi tvyi önerirsiniz model ve marka olarak önerilerinize çok ihtiyacım var teşekkür ederim

E Çevrimdışı

elturco8

Yeni Üye
1 May 2021
41
36
Herkese merhaba,

Max 4000tl bütçeli, min 50 inç olacak şekilde f/p tavsiye eder misiniz.

Android tv olması avantaj sağlar mı? Yoksa smart artı mi box mı almalıyım. Bazı android tv lerde marketten Chrome yok diyorlar indirilmiyormuş doğrumu acaba.

Vestel 50UA9600 ( android tv)
Vestel 50U9500
Vestel 55U9501

Yukarıdaki 3 tv ye göz attım ama iyi midir acaba tatmin eder mi? Bunların dışında öneriniz varsa beklerim

Yada hiç düşük segment uğraşma 5000 tl çıkabilirsen philips 50 pus 8505 al geç mi dersiniz.
Oyun yok. Browserden ve netflix den 4k film yüzde 80. Gerisi ip tv maç felan

Desteklerinizi bekler sağlıklı günler dilerim
Yardım please :(

H Çevrimdışı

hancı68

Aktif Üye
6 Şub 2021
62
48
Arkadaşlar 20 gün önce amazon dan aldığım samsung 40t5300 televizyon maceramız sadece 15 gün içinde ekrandaki hatadan dolayı bitti görüntüde hiçbir şey yoktu ama televizyon kapalıyken dikkatimi çekti ekrandaki leke ekran koruyucuyuda lekelemiş sonu iyi olmaz diyerek bir ay dolmadan iade hakkımı kullanmak istedim gönderdim inşallah kısa zamanda paramı iade ederler bu arada televizyon konusunda sadece yan açılardan izlemek pek hoş değildi yani IPS panel bir 40 inç tv almak istiyorum çakma markalar hariç vestel grundig arcelik samsung markalar içinde 40 inç IPS panel full HD tavsiyelerinizi bekliyorum 4k olmayacak

M Çevrimdışı

Mr.Marash

Yeni Üye
30 Mar 2021
11
42
Arkadaşlar 20 gün önce amazon dan aldığım samsung 40t5300 televizyon maceramız sadece 15 gün içinde ekrandaki hatadan dolayı bitti görüntüde hiçbir şey yoktu ama televizyon kapalıyken dikkatimi çekti ekrandaki leke ekran koruyucuyuda lekelemiş sonu iyi olmaz diyerek bir ay dolmadan iade hakkımı kullanmak istedim gönderdim inşallah kısa zamanda paramı iade ederler bu arada televizyon konusunda sadece yan açılardan izlemek pek hoş değildi yani IPS panel bir 40 inç tv almak istiyorum çakma markalar hariç vestel grundig arcelik samsung markalar içinde 40 inç IPS panel full HD tavsiyelerinizi bekliyorum 4k olmayacak
Artık 4k olmayan modellere pek seçenek koymuyor firmalar. Çok sınırlı modeller var.

M Çevrimdışı

Mr.Marash

Yeni Üye
30 Mar 2021
11
42
Yayınlar 4k değilken almaya gerek yok bulunur elbet HD ready üretiliyor daha full HD elbet IPS panel olan marka model vardır tavsiye edecek bilen birileride vardır elbet
Tr'de daha HD yayın tam değil. Hemen 4k modelleri almak ne derece doğru bilemem. Çünkü zaten bu cihazların yaşam ömrü aynı cep telefonları gibi oldu 4-5 sene sonrasında arıza verebiliyorlar. Kalite olarak eski led tv'ler gibi değil yeniler. Keza 4k yayın Tr'de 1 tane var oda benim için yok sayılır. 4k yayın bizim ücretsiz ulaşabileceğimiz kanallara gelmesi vede yaygınlaşması belkide 10 yılı bulur.

Ç Çevrimdışı

ÇAĞMAN_52

Yeni Üye
29 Nis 2021
1
35
Herkese Hayırlı ramazanlar öncelikle. Acil tv önerinize ihtiyacım var televizyonum bozuldu. Genel kullanımın film dizi Sinema YouTube kullanımı. 50 55 inç ne önerebilirsiniz. Bütçe olarak 5000-5500 arası. Hatta 4 gün önce Samsung 50tu8000 serisi cihaz aldım servis cihazı Kurulum yaptıktan sonra 5nin üzerinde ölü piksel tespit ettim. Cihazı iade ettim. Önerilerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hancı68

Aktif Üye
6 Şub 2021
62
48
Tr'de daha HD yayın tam değil. Hemen 4k modelleri almak ne derece doğru bilemem. Çünkü zaten bu cihazların yaşam ömrü aynı cep telefonları gibi oldu 4-5 sene sonrasında arıza verebiliyorlar. Kalite olarak eski led tv'ler gibi değil yeniler. Keza 4k yayın Tr'de 1 tane var oda benim için yok sayılır. 4k yayın bizim ücretsiz ulaşabileceğimiz kanallara gelmesi vede yaygınlaşması belkide 10 yılı bulur.
Aynen öyle onun için 4k almaya gerek yok full HD fazlasıyla yeter tabi 40 inç full HD IPS panel bir tv tavsiye eden olurda alırsak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri