D Çevrimdışı

D3.Davut

Yeni Üye
19 Haz 2020
13
44
Davut bey çok teşekkür ederim Allah razı olsun karışık olsun ama olsun yinede sağolun varolun sizden başka da bir kelime yazan arkadaş ta olmadı zaten. Güle güle kullanın Allah kaza bele vermesin tekrar teşekkürler
Bişey değil forumların amacı bu birbirimize yardımcı olmak.Bende buradaki tüm mesajları aşağı yukarı okudum.arkadaslarin önerilerine ve kendi isteklerime göre karar verdim.netflix 4k prime 4k dizi film için seyirturk IPTV içinde tivimate yükledim sorunsuz bir şekilde gidiyorum benim isteklerimi karşılıyor.

E Çevrimdışı

ekovanci

Yeni Üye
20 Eyl 2018
7
45
Arkadaşlar merhaba formu @Adem Helvacı hocamın bilgilendirici videoları sayesinde buldum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Benim ricam yani sorum 3 televizyon arasında seçim yapacak olsak LCD ekran ve kalite açısından bu ürünlerden hangisini tercih etmeliyim F/P oranı hangisinde daha iyi teşekkürler

1- Grundig 40GEF6935A
2- Regal 43R654FA9
4- Onvo Ov42250

E Çevrimdışı

ekovanci

Yeni Üye
20 Eyl 2018
7
45
Sorumu cevaplayacak kimse yok mu? sayın adminler ustalar rica ediyorum. Teşekkürler
Benim ricam yani sorum 3 televizyon arasında seçim yapacak olsak LCD ekran ve kalite açısından bu ürünlerden hangisini tercih etmeliyim F/P oranı hangisinde daha iyi teşekkürler

1- Grundig 40GEF6935A
2- Regal 43R654FA9
4- Onvo Ov42250

Soru zor soru da onun için kimse bulaşmıyor eğer standart bir kullanıcı iseniz üçü arasında büyük fark olmaz
LG ve Samsung dan şaşmazdım ama piyasa koşulları bütçe meselesi bu işe zorluyor. :)

L Çevrimdışı

Legend_84

Yeni Üye
14 Haz 2019
4
Merhaba Dostlar,
40-50" arası Genellikle Iptv,Netflix,Prime video ve Ps'de kullanıcağımız düşük fiyatlı F/P modeli hangisidir ?

E Çevrimdışı

ekovanci

Yeni Üye
20 Eyl 2018
7
45

Sorumu cevaplayacak kimse yok mu? sayın adminler ustalar rica ediyorum. Teşekkürler

LG ve Samsung dan şaşmazdım ama piyasa koşulları bütçe meselesi bu işe zorluyor. :)
A101 deki Toshiba 43 Fhd, Onvo ve Nordmendenin 50 UHd tvlerinin arasında gitgel yap, Adem Hocamın videolarını seyret ve en sonunda yine 3 yıl garanti ve Vestel üretimi sebebiyle 43 inch Toshiba ile sonlandırdık bakalım hakkımızda hayırlısı

E Çevrimdışı

Efrasiyab

Aktif Üye
20 Şub 2018
98
Merhaba Dostlar,
40-50" arası Genellikle Iptv,Netflix,Prime video ve Ps'de kullanıcağımız düşük fiyatlı F/P modeli hangisidir ?
50 inch panellere ve Philipps e mesafeli olsam da , 50PUS8505 modeli şu anda Vatan bilgisayarda 4.877 tl. Bu fiyatıyla öne çıkan bir f/p ürünü olabilir.

E Çevrimdışı

edenye

Yeni Üye
30 Nis 2021
1
40
Öncelikler herkese merhaba. Forumda yeniyim malumunuz tavsiye ve tecrübelerinizden faydalanmak adına bu konuyu deyimi yerindeyse hortlatmış olucam.
Evde LG 43UJ630v UHD TV kullanıyorum. MediaMarkt'tan 2018 de aldığım ürün artık eski parlaklığında değil. Gündüz kullanımlarda neredeyse insanı sinirlendirecek kadar karanlık görüntü veriyor fakat buna istinaden renkler muazzam. Durumundan da anlaşılacağı üzere yeni TV almak elzem oldu. A Adem Helvacı abimin YT kanalından aldığım tavsiye ile LG 49nano866na ve SAMSUNG 50TU8500 cihaz arasında kaldım. LG modelin NITS değeri servis tarafından bile bilinmiyor. Servis deki muhatap olduğum arkadaşın söylemine göre LG nano ve OLED cihazlarda NITS değeri vermiyormuş. Yabancı forumlarda LG modelin SDR 430 - HDR 530 NITS parlaklık veridği diğer başka bir farumda ise SDR 260 - HDR 320 NITS değere sahip olduğu yazıyor. Dolayısı ile SAMSUNG daha ağır basıyor. Bu konu hakkında deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız memnun olurum. Şimdide herkese çok teşekkür ediyorum.

C Çevrimdışı

Cmlaltas

Yeni Üye
30 Nis 2021
4
27
2 AY SONRA DUGUNUM VAR 11 bin tl bütcem var OLED LG DISINDA TV TAVSIYESI ALABILIRMIYIM FILM VE BELGESEL IZLEYICISIYIM

E Çevrimdışı

elturco8

Yeni Üye
1 May 2021
42
36
Herkese merhaba,

Max 4000tl bütçeli, min 50 inç olacak şekilde f/p tavsiye eder misiniz.

Android tv olması avantaj sağlar mı? Yoksa smart artı mi box mı almalıyım. Bazı android tv lerde marketten Chrome yok diyorlar indirilmiyormuş doğrumu acaba.

Vestel 50UA9600 ( android tv)
Vestel 50U9500
Vestel 55U9501

Yukarıdaki 3 tv ye göz attım ama iyi midir acaba tatmin eder mi? Bunların dışında öneriniz varsa beklerim

Oyun yok. Browserden ve netflix den 4k film yüzde 80. Gerisi ip tv maç felan

Desteklerinizi bekler sağlıklı günler dilerim

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt