M Çevrimdışı

Mehmettrko

Yeni Üye
6 Şub 2021
7
31
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Yazılı olarak mail ile Hepsiburadaya ürünü beğenmediğinizi cayma hakkınızı kullanmak istediğinizi yazın ve yazılı cevap isteyin. Talep yaparken mesafeli satış sözleşmenizde olan ilgili cayma maddesine atıfta bulunarak yapın. Bunlara istinaden Hepsiburada “sıkıyorsa” size malı almıyorum yazsın. Sizde tüketici mahkemesine edevlet üzerinden ilgili mailleri ve sözleşmeyi ekleyerek güzel bir dilekçe ile başvurun. Muhtelimel bulunduğunuz ilin yoğunluğuna göre 3-4 ay içinde iade onayınız mahkemece verilecektir. Bu süredede televizyonu tepe tepe kullanın dert etmeyin. O sizin ikame televizyonunuz :) Bu süreçtede canınızı sıkmayın.
Hepsiburadaya başvurdum 14 gün icinde kanitimda var ama hepsi burada servis raporu istedi whastapp mesaji uzerinden serviste biz boyle bir rapor vermiyoruz dedi bende konuşmaları ss alıp ekledim televizyonuda kutusuna koydum bekliyorum.
Hakem heyetinede durumu dilekçe olarak yazmadım bir sorun olurmu bilmiyorum gayet derdini anlatmaya çalışan bir vatandaş gibi oldu biraz

L Çevrimdışı

limoss

Yeni Üye
13 Nis 2021
1
27
Hocamm yardımci olursanız çok sevinirim cokk kararsızım bütçe benim için önemi 5 bini geçmek istemiyorum aklımda 49ud9400 vardı ama 2017 üretim olmadı kafamı karıştırıyor Philips 50 pus7805 amblight özelliğiyle çok ilgimi çekiyor kumanda yavaşlık vs gibi geri dönüşler çok fazla diğer baktigim modeller vestel 49ud9160 Philips 50 pus6704 bu fiyat bandında f/p televizyon hangisidir teşekkürler

U Çevrimdışı

Umay01

Yeni Üye
13 Nis 2021
1
38
Herkese S.a ilk defa bir forum sitesine üye oldum. Evime TV almayı düşünüyorum. Mi box var mevcut elimde. Android olup olmaması önemli değil. Görüntü kalitesi parlaklığı doğal olsun, güzel olsun yeter. Bütçe 7-8-9 bin ₺. Aklımda Sony var ama bu Hz kafamı karıştırdı.

B Çevrimdışı

bugrabilsen

Yeni Üye
11 Şub 2019
19
50
A Adem Helvacı Hocam merhabalar :)
sayenizde gecen sene mukemmel bir televizyon almistim ve bayilarak kullaniyoruz (75NU8000)
ancak internetten ne kadar da arastirsam da bulamadigim birsey var. galiba bu samsung televizyonlar bazi amfi'ler ile uyumlu degiller.
internetten anladigim kadari ile bu samsung tv'lere bir soundbar takiyorlar ama bende zaten mevcut bir 5+1 iyi hoparlor sistemi var, acaba nasil bir amfi ile bunlari baglasam en iyiye yakin sonucu alabilirim?
A Adem Helvacı Adem hocam sayenizde NU8000'i son derece mutlu mesut kullanıyoruz. Pandemi sebebiyle birçok aile gibi yazlıkta yaşıyor ve NU8000'imizi hasretle arıyoruz. Burdaki TV'miz bozulduğu icin bir kez daha tavsiyenize ihtiyacımız var. Elimde bir AppleTV olduğu icin Netflix vs olmasina ihtiyacım yok ama uydusu icinde olursa iyi olacaktır. TV yi koyacagimiz salon zaten 3m mesafe yani TV ye bakisiniz muhtemelen 2-2,5m civarı olacağından herhalde 40" civarı bir TV yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Biraz eski forum ve tavsiyelerden okudum ama net karar veremedim. A101, Migros vs birçok ismi duyulmamış markayı inanılmaz ucuz fiyatlar ile satıyor ama yedek parca ve servis bulmak oldukça problemli gorunuyor. Sikayetler almış basını yürümüş. Bu sebepten sizin eski tavsiyenizi de göz önüne alarak 40N5000 isimli bir Samsung buldum. Buna alternatif olarak da Samsung 40T5300, Grundig 40GEF6935 A ve Vestel 40F8500 :)...
Yardim ve yorumlarinizi rica ederim.

Saygilarimla,

Bugra Bilsen

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

absfr

Yeni Üye
12 Nis 2021
11
33
Merhaba, 49-50 inc max 5000 TL 'ye kadar tv arayışım var uzun vadeli app uyumu açısından android arıyorum indirim kuponlarım sayesinde vestel 49UA9800 ve arçelik A49 B 970 A modelleri arasında kaldım arçelik hakkında pek bilgi yok ram vb. konusu belli değil hangisini tavsiye edersiniz sanırım başka seçeneğimde yok gibi philips içinde başka bir tanıdığımın evinde geçen sene problem yaşadık mesafeliyim biraz.

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Merhaba, 49-50 inc max 5000 TL 'ye kadar tv arayışım var uzun vadeli app uyumu açısından android arıyorum indirim kuponlarım sayesinde vestel 49UA9800 ve arçelik A49 B 970 A modelleri arasında kaldım arçelik hakkında pek bilgi yok ram vb. konusu belli değil hangisini tavsiye edersiniz sanırım başka seçeneğimde yok gibi philips içinde başka bir tanıdığımın evinde geçen sene problem yaşadık mesafeliyim biraz.
5 civarına 50 inç de opsiyon olarak samsung tu serisi var. lg de ise un serisi var. Arçelik benim için yok hükmünde. Vestel ise ne olursa olsun samsung ve lg ile yakın fiyat ise yok hükmünde oluyor.

A Çevrimdışı

absfr

Yeni Üye
12 Nis 2021
11
33
tek işletim sistemi seçeneğim var tizen ya da webos olamaz android olması gerekli.

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
27
36
Merhabalar 6-7 bin arası 55 inch TV almayı düşünüyorum sorunsuz uzun yıllar kullanabileceğim anakartı düzgün TV önerebilirmisiniz. Bunları fiyat bandında seçtim hangisini önerirsiniz.

LG 55NANO866NA

LG 55SM8000PLA

LG 55NANO796NE​

Samsung 55Q60T

Samsung 55TU8300

Samsung 55TU8500

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri