Q Çevrimdışı

qurizsma

Yeni Üye
26 Mar 2021
25
34
Uzun bir araştırma sonucu Philips marka ambilight destekli bir TV almaya karar verdim. Philips Hue kullanarak evde görsel sinema şöleni yaratmak istiyorum. Fakat hangi modelini almam gerektiği konusunda net karara varamadım. Genellikle karanlık ortamda dizi ve film izlemek için kullanacağım bir TV olacak.

58pus8505 modeli ile 65pus7805 arasında kaldım. Bütçe olarak 7000 TL üstüne çıkmak istemiyorum. Bu iki TV arasında en çok göze çarpan farklar 58 inç olan model Android işletim sistemini kullanırken 65 inç olan model saphi işletim sistemini kullanmakta ve 58 olan model VA panel 65 olan mod IPS panel. Genelde okuduğum yorumlar karanlık ortamda dizi film izlemek için VA panel almam gerektiği yönündeydi. Fakat 65 inç modele boyut olarak daha yakın hissediyorum kendimi. Siz değerli forum üyelerinin yorumlarını bekliyorum. Marka olarak Philips kesinleştirdim fakat model konusunda hala kararsızım.
vatanda Philips tv alana hue urunlerinde %44 indirim var

E Çevrimdışı

ertugrulgazi

Yeni Üye
10 Ağu 2020
11
57
mrb vestel 4k android tv almak istiyorum sizlrin tavsiyesi benim için önemli 43UA9600,50UA9600,55UA9600 lerden biri için yorumlarınızı bekliyorum yerli ve milli olsun istiyorum.

Q Çevrimdışı

qurizsma

Yeni Üye
26 Mar 2021
25
34
B Çevrimdışı

bugi03

Aktif Üye
23 Mar 2021
54
29
kullanmadim ama uygulamasinda dolaşırken gördüm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

dostum çok özür dilerim soundbar lardaymis bahsettigim indirim ?
Soundbar tavsiyesi de isteyeceğim problem yok :) ben de gördüm onları ciddi güzel fiyat. Vatanda TV indirimi olduğunda eklenebilir cidden.

MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
Günaydın sayın arkadaşlar.55 inch bir tv alacağım.Günlük kanallar, akşam film keyfi. Beklentim bu.4500 TL / 6000 TL arasındayım.
Fiyat performans dengesini gözetiyorum.Marka vs.ilgim yok.Şu modeller arasındayım:
Vestel 55 U 9400
TCL 55 P8M
Regal R 7550 UA
LG 55 UN 71006
Samsung 55 RU 7105
Sony 55 XH 8096
Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...
Sürekli yazıyoruz, o paralara en iyi fp Sony diğerleri boş heves, bu listeye vestel regal falan yazman komik olmuş :)

G Çevrimdışı

galantus 

Aktif Üye
20 Ara 2020
83
24
Birkaç gündür fiyatları takip ediyorum genelde akşam saatlerinde anlık sınırlı sayıda üründe indirime gidyorlar, şu an fiyat 6300 ama dediğim gibi özellikle akşam saatleri ara ara bakmak lazım.
Kontrol edeceğim.Vatan kart gerekiyor mu indirim için? Mobil uygulamada indirim yerini göremedim kartın.

G Çevrimdışı

galantus 

Aktif Üye
20 Ara 2020
83
24
Anladım.Herhangi bir saat aralığı var mı bu indirimlerin yoksa tesadüfi mi acaba saatler?
Bu arada hayırlı olsun,sorunsuz bir şekilde kullanırsınız inşallah...

F Çevrimdışı

fahoge

Yeni Üye
25 Mar 2021
13
41
Anladım.Herhangi bir saat aralığı var mı bu indirimlerin yoksa tesadüfi mi acaba saatler?
Bu arada hayırlı olsun,sorunsuz bir şekilde kullanırsınız inşallah...
teşekkürler,3-4 gündür bakıyordum genelde akşam 8'den sonra oluyor ama bana akşam saatleri denk gelmiş ola da bilir, sürekli takip etmek lazım.

Geri
Üst Alt