C Çevrimdışı

ceritli

Yeni Üye
10 Haz 2018
77
50
Hocam bu model hem edge led hem de belirttigim butcenin uzerinde.
Kardeş bu ebatda FALD panel pek yoktur. olanlarında zaten pek FALD'la alakası yoktur. FALD olsun diyorsan öncelikle 55 modellere yönelmen lazım. Dediğim gibi pek çok FALD modelin sadece adı fald.

K Çevrimdışı

kaizen

Yeni Üye
1 Ocak 2021
18
36
Kardeş bu ebatda FALD panel pek yoktur. olanlarında zaten pek FALD'la alakası yoktur. FALD olsun diyorsan öncelikle 55 modellere yönelmen lazım. Dediğim gibi pek çok FALD modelin sadece adı fald.
Fald dan kasit full array mi? Full array sart degil direct istedim. Aslina bakilirsa isik sizmasi olmayacagini bilsem edge led de olur.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
50
Merhabalar, 43" veya 50" yeni tv almak için araştırma yapıyorum ama pek anladığım bir alan olmadığı için buraya sormak istedim.
Öncelikle Samsung, Lg, Philips markalarından hangisini seçmem gerekiyor?

Kumandasının kullanışlı olması,
Smart özelliğinin kullanımı en rahat ve hızlı olması
ve satış sonrası müşteri desteği
gibi özellikleri taşıyan hangi markayı önerirsiniz?
samsung düşündüğünüz bir model varsa yazın arkadaşlar yardımcı olur

F Çevrimdışı

Fatih__

Yeni Üye
17 Şub 2020
31
samsung düşündüğünüz bir model varsa yazın arkadaşlar yardımcı olur

SAMSUNG UE 43TU8000 Modelini almayı düşünüyorum ama akıllı kumandasının sesli komut özelliğinde Türkçe dil desteği olmadığı için akıllı kumandanın pek bir artısı olmuyor. Bu sebepten dolayı LG modellerine bakıyorum, LG markasının akıllı kumandası daha işlevsel, ancak bu modele muadil olacak LG modeli hangisi onu bilemiyorum.​

L Çevrimdışı

LOCCA

Yeni Üye
21 Ara 2020
1
43
sayın F fikoloji Adem Helvacı Adem Helvacı verdiğiniz emeğiniz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım...
TOSHİBA 58UL3A63DT
VESTEL 55UD9281
VESTEL 55UA9600
arasında karasız kaldım . klasik ev kullanıcısıyım; toshiba 2 çekirdek vesteller 4 çekirdek ne gibi artısı olur bilmiyorum . sizce hangisini tercih etmeliyim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
sayın F fikoloji Adem Helvacı Adem Helvacı verdiğiniz emeğiniz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım...
TOSHİBA 58UL3A63DT
VESTEL 55UD9281
VESTEL 55UA9600
arasında karasız kaldım . klasik ev kullanıcısıyım; toshiba 2 çekirdek vesteller 4 çekirdek ne gibi artısı olur bilmiyorum . sizce hangisini tercih etmeliyim.
58 de kullanılan panellere nazaran 55 daha mantıklı biri yeni çıkan ve gelişmesi gereken android diğeri ise içinde sevmediğim kart olan MB230
Hepsinin forumda konusu ve alan kişinin yorumları mevcuttur. Kullanıcı deneyimi almak daha mantıklı

M Çevrimdışı

muratmurat

Yeni Üye
2 Ocak 2021
4
36
arkadaslar asagida ki soruma cevap verebilecek yok galiba. herhalde lg ile ilgili olduğu icin burda bilen yok.
lg tv icin bir forum var mi bildiginiz? yada vatan bilgisayar ve Teknosa ya gidip orda ki çocuklara mi sorayım?
lg sesli komut dahili uydu kanallarında calisiyormu ?

eski mesajım

Herkese selam. çok aradım ama cevabini bulamadigim bir sorum var. annemlere sesli kanal geciisi yapabilecekleri bir tv arıyorum. yani kanal d desinler ve kanal d ciksin istiyorum.

dahili uyduyu kullanırken sesli komutla kanal değiştirme özelliği olan tv var mi ? Adem Helvaci sesli komut icin lg dedi bir kaç videosunda ama kanal d den anlıyor mu sesli komut ?bunu bulamadım hiçbir yerde.

sizin videolardan anladigim kadarıyla asagida ki gibi bir tv arıyorum:

55 ekran( 50-58 -60 da olabilir),
odaya isik giriyor ve birden fazla oturma yeri var bu yüzden ips olmalı galiba,
cok iyi upscalling olsun çünkü turk kanallarını seyredicekler cogunlukla,
YouTube Netflix ve internet sitelerinden hızlı ve güzel film,dizi seyredebilsinler, yani ram islemci ve yazılım uclusu uyumlu ve stabil olsun,
baktık uyduyla olmuyor belki Digiturk falan alırız.

bu durumda LG gibi mi gorunuyor?

simdiden teşekkürler

E Çevrimdışı

Eserkaptan54

Yeni Üye
7 Eki 2020
12
Merhabalar arkadaşlar bir öğrenci kardeşim tv almak istiyor 1500-2000 tl bandında 40-43 inç ekran boyutunda benim pek bir bilgim olmadığı için özellikle size danışmak istedim bu konuda oldukça tecrübeli abi ve kardeşlerimin burda olduğunu biliyorum güzel bir tv buluruz inşallah

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
arkadaslar asagida ki soruma cevap verebilecek yok galiba. herhalde lg ile ilgili olduğu icin burda bilen yok.
lg tv icin bir forum var mi bildiginiz? yada vatan bilgisayar ve Teknosa ya gidip orda ki çocuklara mi sorayım?

eski mesajım

Herkese selam. çok aradım ama cevabini bulamadigim bir sorum var. annemlere sesli kanal geciisi yapabilecekleri bir tv arıyorum. yani kanal d desinler ve kanal d ciksin istiyorum.

dahili uyduyu kullanırken sesli komutla kanal değiştirme özelliği olan tv var mi ? Adem Helvaci sesli komut icin lg dedi bir kaç videosunda ama kanal d den anlıyor mu sesli komut ?bunu bulamadım hiçbir yerde.

YouTube Netflix ve internet sitelerinden hızlı ve güzel film,dizi seyredebilsinler, yani ram islemci ve yazılım uclusu uyumlu ve stabil olsun,

simdiden teşekkürler
Herkes burada hazır kıta beklemiyor normal işlerden fırsat buldukça online olunuyor. Bir çoğumuz esnafız yasak olmasına rağmen çalışıyoruz. Hiç bir karşılık beklemeden de forumda yardımcı olmaya çalışıyoruz İlgili ustalar online olduğunda size yardımcı olacaktır. Çok acele olması gerekiyorsa sizin de yazdığınız gibi mağaza ismi yazmayacağım satış mağazalarındaki çocuklardan bilgi alabilirsiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

eski mesajım

simdiden teşekkürler
Selam, Gece 2 de mesaj atmışsın, şimdi de sitem ediyorsunuz. Lütfen bekleyiniz. Bilgili ve ilgili arkadaşlar yardımcı olacaklar.
Görende para yatırmış siniz da karşılık alamamissiniz gibi.
Sesli komutlarda lisan sorunları ve teleffuz iyi değil ise zorlaşacak bir durumdur incelediğim Vestel android TV de show dediğim de şov anlıyor ve kanal bulunamadı diyebiliyor.
Aynen bunu kast ettim.
Adem hocam LG al demişse bildiği vardır.
TV tavsiyesi vermiyorum .

By_Trol By_Trol dediği gibi yasak olmasına rağmen çalışıyoruz ve ekmeğimizin peşindeyiz.

WC kapısı gibi foruma girişte ücret alıp hizmette kusur olmuş ise af ola.

Boş vakitlerimizde foruma bakıyoruz. Ve inan bazen forum , ailemizden,isimizden bizi alı koyuyor ama herşeye rağmen ücretsiz buradayız.

Sen Adem hocamı dinle TV de onun üstüne yoktur şüphen varsa çocuk diye kast ettiğiniz ekmeğin peşindeki emekçilere sorabilirsiniz

M Çevrimdışı

muratmurat

Yeni Üye
2 Ocak 2021
4
36
Herkes burada hazır kıta beklemiyor normal işlerden fırsat buldukça online olunuyor. Bir çoğumuz esnafız yasak olmasına rağmen çalışıyoruz. Hiç bir karşılık beklemeden de forumda yardımcı olmaya çalışıyoruz İlgili ustalar online olduğunda size yardımcı olacaktır. Çok acele olması gerekiyorsa sizin de yazdığınız gibi mağaza ismi yazmayacağım satış mağazalarındaki çocuklardan bilgi alabilirsiniz.

ben de bisey demedim ki zaten. lg olduğu icin yanit alamadigimi dusundum sadece. belki lg icin baska bir yer vardır, orda sorayım diye dusundum.

ne kadar negatif yorumlamissin yazdıkları mi? kelime seçmişsin yazdıklarımdan.

hiç bu tepkiyi vermenize gerek yoktu.

bence adem helvacı icin ayrı bir sayfa olsun biz oraya soralım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Selam, Gece 2 de mesaj atmışsın, şimdi de sitem ediyorsunuz. Lütfen bekleyiniz. Bilgili ve ilgili arkadaşlar yardımcı olacaklar.
Görende para yatırmış siniz da karşılık alamamissiniz gibi.
Sesli komutlarda lisan sorunları ve teleffuz iyi değil ise zorlaşacak bir durumdur incelediğim Vestel android TV de show dediğim de şov anlıyor ve kanal bulunamadı diyebiliyor.
Aynen bunu kast ettim.
Adem hocam LG al demişse bildiği vardır.
TV tavsiyesi vermiyorum .

By_Trol By_Trol dediği gibi yasak olmasına rağmen çalışıyoruz ve ekmeğimizin peşindeyiz.

WC kapısı gibi foruma girişte ücret alıp hizmette kusur olmuş ise af ola.

Boş vakitlerimizde foruma bakıyoruz. Ve inan bazen forum , ailemizden,isimizden bizi alı koyuyor ama herşeye rağmen ücretsiz buradayız.

Sen Adem hocamı dinle TV de onun üstüne yoktur şüphen varsa çocuk diye kast ettiğiniz ekmeğin peşindeki emekçilere sorabilirsiniz
siz uçmuşsunuz dostum. kolay gelsin bye

Geri
Üst Alt