H Çevrimdışı

Halit95

Yeni Üye
19 Tem 2020
25
29
9401 öncülü 9400 ün hataları düzeltilmiş modeli gibi gözüküyor, ustalarımızdan güzel yorumlar geldi hakkında, aramaya yazarsan konusu mevcut 9401 yaz çıkar.

Abi o zaman 9401 de karar kılıyoruz sipariş vereyim mi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

biraz pahalıymış ama napalım yok galiba bulamıyorum farklı bir model

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Abi o zaman 9401 de karar kılıyoruz sipariş vereyim mi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

biraz pahalıymış ama napalım yok galiba bulamıyorum farklı bir model
Karar sizin yorumları güzel ama biz burada şunu alın ya da bunu alın diyemeyiz sadece benim fikrim işin başında alabildiğiniz kadar büyük boy alın eğer tv izlemeyi seviyorsanız

H Çevrimdışı

Halit95

Yeni Üye
19 Tem 2020
25
29
Karar sizin yorumları güzel ama biz burada şunu alın ya da bunu alın diyemeyiz sadece benim fikrim işin başında alabildiğiniz kadar büyük boy alın eğer tv izlemeyi seviyorsanız

Doğru söylüyorsunuz 55 inç olarak bakıyorum artık regal - hi - level- awox- sunny - toshiba hepsine bakıyorum ama panel ve kart bilgisi olan çok az var

S Çevrimdışı

SüleymanK

Yeni Üye
19 Nis 2020
6
60
Kusura bakmayın ilk denemem ve yarım şekilde kaldı cümlem.
On seneden fazla olmuştur sanırım, Toshiba regza kullanmaktayım, halen görüntü vs güzel amma gönül değişim istiyor.
Fikoloji' nin 50u9400 incelemesi sonucunda bu model aklıma yattı. Eline, emeğine sağlık. Benim sorum 55u9400 ile 58u9400 arasında boyut farki haricinde bir fark var midir? Hangisi tercih edilebilir?

H Çevrimdışı

Halit95

Yeni Üye
19 Tem 2020
25
29
Regal 55R7540UA 55"
Telefunken 55TU7540 55"
Grundig 55 GDU 7810B 55"
Vestel 55U9401 55''

abiler 4 ü arasında bir seçim yapsak hangisi olabilir?

Bu arada regal'in 2 modeli daha var bu boyutta, onları bulamadım. Yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim

E Çevrimdışı

Ersinytk

Yeni Üye
6 Tem 2020
7
48
F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST Adem Helvacı Adem Helvacı Saygıdeğer hocalarım TV işi iyice içinden çıkılmaz hal aldı onun şusu bunun busu var IPS sızdırır VA kaydırır biraz da pimpiriksen aman Allahım kafayı yersin. Gelelim can alıcı noktaya 50u9500 aldım arkadaşla karşılıklı oturursan güzel ama kafanı HAFİF sağa sola kaydırırsan yüzler beyaz öyle ayar böyle ayar derken olmadı 30 gün müşteri memnuniyetinden faydalandım değişim için başvurdum yani döndük en başa ? ama gel gör ki gene Vestel ve ud9590 da karar kıldım samsung VA panel olması biraz olsun rahatlatıyor diğer panel HKC VA paneldi açı hassasiyetinin bu kadar çok olmasını buna bağlıyorum. Umarım yanılmam. Peki neden Va panel film maç ve dizi için en uygun panel bu diye düşünüyorum ki memnun kalmadığım u9500 da bile tam karşıdan izlemek keyif veriyordu. Şimdi üstadlarım biraz gaza ihtiyacım var ☺ ne dersiniz bu ud9590 bu deneyimin ardından beni tatmin eder mi almalı mıyım? Saygılar.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

elan_vital 

Yeni Üye
31 May 2020
29
38
Saygıdeğer hocalarım TV işi iyice içinden çıkılmaz hal aldı onun şusu bunun busu var IPS sızdırır VA kaydırır biraz da pimpiriksen aman Allahım kafayı yersin. Gelelim can alıcı noktaya 50u9500 aldım arkadaşla karşılıklı oturursan güzel ama kafanı HAFİF sağa sola kaydırırsan yüzler beyaz öyle ayar böyle ayar derken olmadı 30 gün müşteri memnuniyetinden faydalandım değişim için başvurdum yani döndük en başa ? ama gel gör ki gene Vestel ve ud9590 da karar kıldım samsung VA panel olması biraz olsun rahatlatıyor diğer panel HKC VA paneldi açı hassasiyetinin bu kadar çok olmasını buna bağlıyorum. Umarım yanılmam. Peki neden Va panel film maç ve dizi için en uygun panel bu diye düşünüyorum ki memnun kalmadığım u9500 da bile tam karşıdan izlemek keyif veriyordu. Şimdi üstadlarım biraz gaza ihtiyacım var ☺ ne dersiniz bu ud9590 bu deneyimin ardından beni tatmin eder mi almalı mıyım? Saygılar.

Aynı durumdayım. 2 ay oldu neredeyse, hâlâ televizyon alamadım. Biraz daha devam edersem hanım da beni boşayacak, iş aile faciasına doğru gidiyor :).

İşin tuhafı; CRT televizyonu duvara gömsen LED diye yutturursun bana, o kadar da konudan uzağım (bizim tüplü televizyonlara da CRT deniyormuş, Adem Bey'in videolardan öğrendim, heyecanla cümle içinde kullanayim dedim:). Bu forumu okuyup olaydan biraz haberdar olunca artık ne alırsam kazık yiyecekmişim gibi hissediyorum. Youtube'da "Arifin Manchester'a attığı gol" videosunu arayıp, kendini Songül Karlı videolarını izlerken bulan o adam gibi hissediyorum kendimi. Hanim demişti "gidelim Müfit Abiden alalım" diye, ah akılsız kafam !

Geri
Üst Alt