Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Serinin tamamını izledim, tamirli parçayı satıyolarmış sıfır niyetine, ama bunu göz ardı edebiliriz. Vestele göre kalite farkı çoksa. Çünkü 65 inch vestel den sonra en uygun seçenek bu ?
@AdemHelvacı abi sen ne diyorsun Philips işine, aslında Amblight seni de beni de cezbediyor biliyorum

M Çevrimdışı

muslu33

Yeni Üye
7 May 2020
5
43
Arkadaşlar herkese iyi bayramlar. Regal 40r6020fa VPAZ: 20275364 serisinin panel bilgisi üretim yılı gibi bazı önemli bilgilerini bilen varsa yazabilir mi?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Arkadaşlar herkese iyi bayramlar. Regal 40r6020fa VPAZ: 20275364 serisinin panel bilgisi üretim yılı gibi bazı önemli bilgilerini bilen varsa yazabilir mi?
Yukarıdaki başlıkta yazmalısınız ve seri numara eklemelisiniz

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Benim attığım modelde Ablight yok sanırım yazmıyor hiçbir yerde ? ondan ucuz heralde 65pus6504
Galiba yok ben de göremedim bu durumda bana cazip gelmiyor, aslında sizin de izlediğiniz gibi Lg Türkiye sıkıntısı olmasa Va paneli ile bana çok cazip geliyor aslında burada hiçbirimiz ürünün nasıl çıkacağını bilemeyiz sadece deneyimler doğrultusunda öngörüde bulunabiliriz ve karar her zaman alıcı arkadaşın olmalıdır.

D Çevrimdışı

Dialaqtuex

Yeni Üye
11 May 2020
7
32
Ben de arçelik canlı destekten konuştum bugün, sadece web sitesi üzerinden satılan bir ürünmüş yani alırsak görmeden alacağız. Ha şu var beğenmezsek 14 gün içinde koşulsuz iade hakkı var.
Panel konusunda detaylı bilgi istedim lakin bilgisi yetmedi not aldılar geri dönüş yapacaklar bakalım bekliyoruz.
Siz ne sormuştunuz müşteri temsilcisine acaba? Cevap geldiğinde yazalım buraya yada ayrı bir konu mu açsak bilemedim...

albanez albanez Can beyin düşüncelerini de beklemek lazım...
Aynı şekilde not aldılar bugün aramışlar ama açamadım, gün içerisinde tekrar arıcaklar detaylı bir şekilde sorup öğrenicem ve burada bilgileri paylaşıcam.

W Çevrimdışı

Wisdom1903

Aktif Üye
15 May 2020
52
31
Aynı şekilde not aldılar bugün aramışlar ama açamadım, gün içerisinde tekrar arıcaklar detaylı bir şekilde sorup öğrenicem ve burada bilgileri paylaşıcam.
Yardımcı olabileceklerini hiç sanmıyorum çünkü aynı modelin hepsi aynı panel yapılmamış olabilir yine emin olamazsınız. Tamamen üstündeki seri numaralardan öğrenebilirsiniz ancak onuda size aktaricak arkadaş bence öğrenemez. İnsallah bir geri dönüş alirsiniz bizde öğreniriz.

O Çevrimdışı

Onuer

Aktif Üye
24 May 2020
51
34
Galiba yok ben de göremedim bu durumda bana cazip gelmiyor, aslında sizin de izlediğiniz gibi Lg Türkiye sıkıntısı olmasa Va paneli ile bana çok cazip geliyor aslında burada hiçbirimiz ürünün nasıl çıkacağını bilemeyiz sadece deneyimler doğrultusunda öngörüde bulunabiliriz ve karar her zaman alıcı arkadaşın olmalıdır.
Bu LG ye baktığımda, 60 hz 10 bit gibi birşey gördüm, bir de ips panel diyor. Hz olayından emin değilim tabi. 10 bit yanında 60 I görünce öyledir diye düşündüm. Yani bu anlamda vestel ve Philips seçeneklerinden daha iyi görüntü alma ihtimalimiz var diyebilir miyiz ki? Tabi LG nin satış sonrası ürkütücü durumu da korkutmuyor değil

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Bu LG ye baktığımda, 60 hz 10 bit gibi birşey gördüm, bir de ips panel diyor. Hz olayından emin değilim tabi. 10 bit yanında 60 I görünce öyledir diye düşündüm. Yani bu anlamda vestel ve Philips seçeneklerinden daha iyi görüntü alma ihtimalimiz var diyebilir miyiz ki? Tabi LG nin satış sonrası ürkütücü durumu da korkutmuyor değil
Panel ips değil oradaki bilgi yanlış
Gene de Lg al diyemem, 60 hz dediği bildiğin 50 hz, 60, 120, 240 diye ntsc sistemlerde geçerli bizde pal var 50,100,200 diye gidiyor, daha iyi görüntü verir mi bilemem ama ebat ve fiyat tahrik ediyor beni bile ?

M Çevrimdışı

merpol

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Selamlar hocam evvela iyi bayramlar dilerim. YouTube'da ki videolarınızı , sizin tespit ve değerlendirmelerinizi tek tek dikkatle izledim. Videolar gerçekten çok bilgilendirici olmuş, Arçelik'in tv donanım malzemelerini montajlayarak Arçelik logosunu basarak piyasaya sürdüğünü duymuştum, Sony firmasının da farklı marka donanım ürünlerini montajlayarak "Sony" etiketi ile piyasaya sürdüğünü bilmiyordum, sayenizde öğrenmiş oldum. Videolarınızdan yola çıkarak her markanın farklı farklı dezavantajları olduğunu bilgi edindim. Markalar içinde beni memnun etmeye en yakın marka Samsung oldu. Allah izin verirse 50ru400 sahibi olacağım. Forumu ve YouTube kanalınızı takip etmeye devam edeceğim. Değerli bilgileriniz için teşekkürler.

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Arkadaşlar ben 49 inç bir tv aldım henüz kurulmadı ve mesafe yaklaşık 2 metre civarı olacak. Ancak samsungun sitesinde şöyle bir tablo var. Durum gerçekten böyle mi?

E5F76968-B965-47CD-A556-4A1FC52150C0.png

P Çevrimdışı

PunisherPimp

Yeni Üye
25 May 2020
3
25
43 inç’lik 4k bir tv almak istiyorum bütçem en fazla 2700-2800 civarı. İki tane model buldum Vestel’in 43U9500’ü ve Arçelik’in A43L 8900 5A’sı. Bu iki modelden hangisini almamı önerirsiniz ya da başka ne model önerirsiniz?

Geri
Üst Alt