B Çevrimdışı

beko123

Yeni Üye
9 Ara 2019
11
51
Blaupunkt BLA50AS570 127cm (50 inch) Androin 4K ULTRA HD LED Smart TV
yeni gelmiş bu tv konusunda bilgisi olan varmı.panel gercekten 100hz mi.ıps mı va mı

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
yarın karar günü .BİM de satışa çıkacak olan JVC 55inch smart tv yi almayı düşünüyorum.
aklıma takılan tv nin işletim sistemi android mi.yardımcı olacak olana şimdikten teşekkür ederim.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
yarın karar günü .BİM de satışa çıkacak olan JVC 55inch smart tv yi almayı düşünüyorum.
aklıma takılan tv nin işletim sistemi android mi.yardımcı olacak olana şimdikten teşekkür ederim.
Linux acik sistemdir sonradan pek program yuklenmez (modlama bile bazi özellikler acilabilir)fakat netflix amazon prime puhu blue tv int tarayici vardir vestel ürettigi markalardan biridir istenirse 3300 e ayni emsalde tosibada alinabilir (ayagi farkli)A101 de olan baya guncel birsuru program icinde yuklu hdrli dtsli bluetootlu speaker boxlu avrupaya ithal giden parasinin hakkini verebilen tvlerdir

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Linux acik sistemdir sonradan pek program yuklenmez (modlama bile bazi özellikler acilabilir)fakat netflix amazon prime puhu blue tv int tarayici vardir vestel ürettigi markalardan biridir istenirse 3300 e ayni emsalde tosibada alinabilir (ayagi farkli)A101 de olan baya guncel birsuru program icinde yuklu hdrli dtsli bluetootlu speaker boxlu avrupaya ithal giden parasinin hakkini verebilen tvlerdir
büyük ihtimal bu JVC yi almam.android olması tercihimdir.28 kasım a101 49uhl650 smart olanını arıyorum.bulursam onu alırım.

K Çevrimdışı

Karabek61

Yeni Üye
12 Ara 2019
5
43
Vestel 55u9500
Vestel 50ud8200
Vestel 50u9500
Vestel 49ud9500
Ekran yenileme hızı ve panel bilgisi bilmiyorum hangisi alınabilir hangisini tavsiye edersiniz 3mt mesafeden izleyecegim.

1 Çevrimdışı

10vil

Aktif Üye
7 Kas 2019
138
43

Sifir kapali kutu dedi satici
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sifir ,kapali kutu dedi satici
bilader teknosa serisonu benim biildigim teşhir ürün satıyor ..hatta ben bugun teknosaya gitiim bu televizyonu sordumm..getirtirim dedi teşhir olduğunu söyledi çocuk..hangi magazayabaktın kardeşim dedim teknosa serisonu dedi...büyük ihtimal teşhir ürün..

K Çevrimdışı

Karabek61

Yeni Üye
12 Ara 2019
5
43
Bu fark soldaki TV den USB den 4k izlenemez anlamına gelmez değil mi

Screenshot_20191213-003843.jpg

49ud9500 ayrica bimdeki jvc ve a102deki Tosiba tavsiye olunur 1800 ekran yenileme hizi var bunlarda digerleri 1000 hz yazdiklarim 1800 hz
55ud9500 bu TV'nin yenileme hızı da 1800 mu acaba ve bu A101 deki Toshiba ile denk TV mi

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

recep1965

Yeni Üye
27 Kas 2019
23
34
ben memnunum tavsiyede ederim. Ama amaç tv izlemekse film izlemekse.. oyun için bilemem 100 hz olursa daha iyi olur bu tv 50 hz. bir kaç foto da atayım siyah olayını sormuştun 1 10vil fotolarda siyah olanından görebilirsin ki karanlık ortamda çektim o fotoyu bakabilirsin.

IMG-5914.jpg

IMG-5904.jpg

IMG-5909.jpg

IMG-5915.jpg

Öncelikle teşekkür ederim vakit ayırıp fotoğraf attığınız için gayet iyi gözüküyor.Valla oyun için hiç düşünmedim film uydu iptv için belki ilerde ps alırım bilmiyorum.Siz kaça almıstınız şuanda en uygun 5000 civarında biraz daha düşmesini bekliyorum :)

C Çevrimdışı

chaos

Yeni Üye
13 Ara 2019
4
38
Hi Level 40HL650 40'' Full Hd Smart Led tv
bu tv yi almak istiyorum ama panel cmo muş

1300 1400 tl bandında önerebileceğiniz 39-40-43 inç tv varmı mutfak için ?

B Çevrimdışı

beko123

Yeni Üye
9 Ara 2019
11
51
bilader teknosa serisonu benim biildigim teşhir ürün satıyor ..hatta ben bugun teknosaya gitiim bu televizyonu sordumm..getirtirim dedi teşhir olduğunu söyledi çocuk..hangi magazayabaktın kardeşim dedim teknosa serisonu dedi...büyük ihtimal teşhir ürün..
Vatanda ki magazada da varmis, oraya da bakicam kapali kutumu,teshirmi 4919tl

Vatanda ki magazada da varmis, oraya da bakicam kapali kutumu,teshirmi 4919tl
Vatandaki de teshirmiş

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Strongergo

Yeni Üye
13 Ara 2019
10
37
Merhaba

Tv ya da monitör almayı düşünüyorum.
Bazı sorularım vardı arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim.
Birincisi 1000 liraya smart tv özelliği mümkünse olan ama bu fiyata smart tv olmuyorsa da tamam diyebileceğim bir tv öneriniz var mı?

Monitör tv de olur. 32 inç tercihimdir. Fakat uygunsa 32 inçten aşağı da olabilir.

Ayrıca ikinci olarak monitör olarak alsam nasıl olur? Marka önemli değil pek. Önemli olan özellikleri benim açımdan.

Üçüncü olarak son sorum, sizce smart tvler bu fiyatlara iner mi 32 inçler için rastgeldiniz mi böyle kampanyaya geçmişte?

M Çevrimdışı

mert _turkiye

Aktif Üye
3 Tem 2019
135
20
Öncelikle teşekkür ederim vakit ayırıp fotoğraf attığınız için gayet iyi gözüküyor.Valla oyun için hiç düşünmedim film uydu iptv için belki ilerde ps alırım bilmiyorum.Siz kaça almıstınız şuanda en uygun 5000 civarında biraz daha düşmesini bekliyorum :)
rica ederim. film uydu ip tv içinse tavsiye ederim zaten android 8.0bi sürü ip tv uygulaması var parasız. Bu arada sony android 9.0 güncellemsinin bu ay geleceğini söylüyor ama bu model güncelleme dışı yada sonra gelir mi bilmiyorum. Aslında gelse iyi olacaktı çünkü airplay desteği vardı. şu an android 8.0 ve airplay desteği yok. bir de tivibu kullanıyorum. görüntü ayarlarından 1080p yada 1080i 720p 720 gibi değişik görüntü modları var. r bazı kanallarda titreme oluyor ve ben bunu çözemiyorum her kanalda değil örnek fox tv de hareketli görüntülerde sanki televizyonun hızı düşük kalıyor gibi. (bu arada 400 hızı) Ama sorun tv de mi yayındamı bilmiyorum. usb den yada youtubeden 4k 60 fps film açtığımda herhangi bir sorun olmuyor Aslında sebebini açıklayacak biri varsa sevinirim. s sportta maç izlerken titreme vs olmuyor top izi olmuyor ama bazı kanallar da nedense böyle bir sorun var Adem Helvacı Adem Helvacı

rica ederim. film uydu ip tv içinse tavsiye ederim zaten android 8.0bi sürü ip tv uygulaması var parasız. Bu arada sony android 9.0 güncellemsinin bu ay geleceğini söylüyor ama bu model güncelleme dışı yada sonra gelir mi bilmiyorum. Aslında gelse iyi olacaktı çünkü airplay desteği vardı. şu an android 8.0 ve airplay desteği yok. bir de tivibu kullanıyorum. görüntü ayarlarından 1080p yada 1080i 720p 720 gibi değişik görüntü modları var. r bazı kanallarda titreme oluyor ve ben bunu çözemiyorum her kanalda değil örnek fox tv de hareketli görüntülerde sanki televizyonun hızı düşük kalıyor gibi. (bu arada 400 hızı) Ama sorun tv de mi yayındamı bilmiyorum. usb den yada youtubeden 4k 60 fps film açtığımda herhangi bir sorun olmuyor Aslında sebebini açıklayacak biri varsa sevinirim. s sportta maç izlerken titreme vs olmuyor top izi olmuyor ama bazı kanallar da nedense böyle bir sorun var Adem Helvacı Adem Helvacı
fiyatta sormuştun onuda yazayım tam 2 hafta önce 4599 tl ye 6 taksit

Geri
Üst Alt