M Çevrimdışı

maxi_lopez

Yeni Üye
10 Ağu 2018
19
37
Dayanıklılık bu ürünlerde (Marka model fark etmeksizin) asla bulamayacağınız bir şey azizim.
İmkanları 1 tık zorlarsan 43R6520 incele lütfen. Pahalı gelirse, eğer 3 yıl garantilisinden alabiliyorsan Vestel, Alamıyorsan Hılevel :ok

Adem Bey merhabalar gözünü seveyim lütfen bana bir fikir verir misin? Sürekli farklı modeller keşfediyorum kafam karışıyor. Alacağım altı üstü 40-43 inç fazla özellikli olmayan düz bir televizyon. 3 model var kafamda fakat Vestelin kasası pek sağlam gelmedi bana.

Telefox 43TFH4300 --- 1.187 tl
Vestel 40fd5050 ---- 1600 tl
Grundig 43VLE5830 --- 1664 tl

Bu fiyatlar ışığında f/p olarak ne önerirsiniz? Lütfen bir yorum yapar mısınız :)

E Çevrimdışı

elmariacci

Yeni Üye
26 Ara 2018
13
34
Merhaba arkadaslar,

Vestel 42pf serisi TV im vardi. Cihaz arizalandi servis fabrika ile gorustu indirimli olarak 1900 liraya 49fd7400 TV yi onerdiler sizce bu fiyata bu cihaz alinir mi? Alinmazsa sizin oneriniz nedir? Cihazin olumsuz yonleri nelerdir? Simdiden tesekkur ederim.

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Merhaba arkadaslar,

Vestel 42pf serisi TV im vardi. Cihaz arizalandi servis fabrika ile gorustu indirimli olarak 1900 liraya 49fd7400 TV yi onerdiler sizce bu fiyata bu cihaz alinir mi? Alinmazsa sizin oneriniz nedir? Cihazin olumsuz yonleri nelerdir? Simdiden tesekkur ederim.

muhtemelen bu modellerden biri sizin tv bu inceleme sayfası sizin olabilecek modeller ile çünkü modelinizi tam yazmamışsınız size önerilen model kıyaslaması 49fd hakkında yeterli bilgi yok
buda size ünerilen tvnin vestel sayfasındaki ürün özelliklerine bakabilirsiniz dahili uydu alıcı wifi var smr değeri 600 bunu ustaların ve bilen abilere havale etmeli
Sizin olabilecek modeller 2013 2015 yılı üretimleri kiminde smart özelliği var yok smr değeri modele göre 200 ve 600 size önerilen 2018 üretimi smart özellikli görebildiğim 4k olmayan fulhd dahili uydu alıcılı smr değeri 600 wifili olan 49 inc bir tv sizin üründen yaklaşık 12 13 cm daha uzun izleme mesafeniz kısa olmamalı örneğin 2 2.5 metre ve üzeri gibi olmalı ve panel farkı öne çıkıyor Ips panelle izleme açı farkı özellikle yan açı sıkıntı olmadan izlerken VA panellerde yan açı yani sağ sol yandan izleme sizi üzebilir panelin ne olduğuna bakılması lazım çoklu panelmi ıps va panel mi bilmiyorum fulhd bir model görebildiğim 4 k değil son noktayı yani paneli ve smr 600 değerini başka bir model önermelerini istemek lazım gibi durumları ustalara havale etmek lazım Adem Helvacı Ado ve F fikoloji abilerime sormalı

E Çevrimdışı

elmariacci

Yeni Üye
26 Ara 2018
13
34
Hocam yorumunuz icin tesekkur ederim. Eski tv 42pf7017 imis. Servis ile gorustum Fabrika sadece bu cihazi gondeririz diyor. Benim marka takintim yoktur. 42pf7017 den de memnundum sadece biraz hantal bir tv idi. Izleme mesafesi yaklasik 3-3.5 metre Ips panellerin onerildigini bende cok duydum ve gordum. Diger ustadlar bilgi verirse cok makbule gecer. Ben de Samsung 4k tv de var bunun full hd olmasi cok sorun degil.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mehmets mehmets

I Çevrimdışı

isyan34

Yeni Üye
27 Ara 2018
17
54
arkadaşlar vestel 55ud9300 3482 tl model ve fiyat beraber düşünülürse nasıldır?
mb130 anakartlı olduğunu kutu açılmadan nasıl anlarız
not: daha almadım almak üzereyim

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Arkadaşlar merhaba babamın kullandığı dördüncü tüplü televizyon da fişini çekti :) kısmetse yarın tv almaya gideceğiz led tv almaya karar verdik sonunda açıkçası smart özelliği olan full hd veya 4k özellikli conax kablonet modülünde sorun çıkarmayacak yeni teknolojiye yakın sağlam bir model arıyoruz kendi kullandığım 48 fd 7300 modelindeki gibi görüntü net ama buğulu olmasın cam gibi görüntüye yakın olursa iyi olur babamın gözünde sarı nokta hastalığından dolayı görme kaybı var kulakları da zor duyuyor şahsen kendi televizyonumda 2x8 w ses duymak için 60 lara yükseltiyorum incelediğim modellerde en fazla 20 w ses gördüm bu yeterli olur mu. Ekran boyutu olarak 32-43 inç arası model bakıyorum marka olarak genelde vestel ağırlıklı düşünüyorum vestel dışında vestel yan ürünleri hariç beko (kaliteli mi bilmiyorum) veya lg samsung gibi modellerde olabilir fakat bunlar da fiyat fazla olabilir bütçe olarak babam 2 bin liraya kadar bakıyor ama biraz ben destekleyip 3 bine kadar çıkabilirim ama her durumda sizden 2bin için ayrı 3 bine kadar ayrı tavsiyeler bekliyorum

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Arkadaşlar merhaba babamın kullandığı dördüncü tüplü televizyon da fişini çekti :) kısmetse yarın tv almaya gideceğiz led tv almaya karar verdik sonunda açıkçası smart özelliği olan full hd veya 4k özellikli conax kablonet modülünde sorun çıkarmayacak yeni teknolojiye yakın sağlam bir model arıyoruz kendi kullandığım 48 fd 7300 modelindeki gibi görüntü net ama buğulu olmasın cam gibi görüntüye yakın olursa iyi olur babamın gözünde sarı nokta hastalığından dolayı görme kaybı var kulakları da zor duyuyor şahsen kendi televizyonumda 2x8 w ses duymak için 60 lara yükseltiyorum incelediğim modellerde en fazla 20 w ses gördüm bu yeterli olur mu. Ekran boyutu olarak 32-43 inç arası model bakıyorum marka olarak genelde vestel ağırlıklı düşünüyorum vestel dışında vestel yan ürünleri hariç beko (kaliteli mi bilmiyorum) veya lg samsung gibi modellerde olabilir fakat bunlar da fiyat fazla olabilir bütçe olarak babam 2 bin liraya kadar bakıyor ama biraz ben destekleyip 3 bine kadar çıkabilirim ama her durumda sizden 2bin için ayrı 3 bine kadar ayrı tavsiyeler bekliyorum

Gardaşım git A101 markete Toshiba 43L2863DAT modeli korkmadan al 2200 lira fiyatı birde bu modelde geçerlimi bilmiyorum market çalışanlarına sorunuz 1000 tl üzeri tv ve cep telefonlarında yıl sonuna kadar dediler 100 lira hediye çeki varmış o 100 lira ile market alışverişini gör tv yine size 2200 geler genel yorumlarda rüştünü ispat etmiş tv olarak bu forumda okuyabilirsiniz tavsiye edilen bir model vestel 3 yıl garantili ücretsiz montajlı yukarıda mercek var 43L2863DAT diye aratın yorumları görün birde regalin 43r6520f modeli var bunu 1800 1900 tl gibi rakamlara bulabilirsiniz buda vestel garantili ücretsiz montajlı sizde araştırınız kolay gelsin

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Gardaşım git A101 markete Toshiba 43L2863DAT modeli korkmadan al 2200 lira fiyatı birde bu modelde geçerlimi bilmiyorum market çalışanlarına sorunuz 1000 tl üzeri tv ve cep telefonlarında yıl sonuna kadar dediler 100 lira hediye çeki varmış o 100 lira ile market alışverişini gör tv yine size 2200 geler genel yorumlarda rüştünü ispat etmiş tv olarak bu forumda okuyabilirsiniz tavsiye edilen bir model vestel 3 yıl garantili ücretsiz montajlı yukarıda mercek var 43L2863DAT diye aratın yorumları görün birde regalin 43r6520f modeli var buda vestel garantili ücretsiz montajlı sizde araştırınız kolay gelsin
teşekkürler yarınki listemizde bu model de olsun benim tv yi aldığım zaman servis vestel bünyesinde alacağınız ikinci model toshiba olsun demişti inceleyip bakalım :)

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Bu formu incelerseniz veya incelemişseniz regal 49r7020u 4k gözü kapalı alınabileceğini yine kardeşi tek eksiği hdr özelligi olmayan telefunken 49tu7020 4k yi toshiba 50u5863dat ve toshiba 43L2863dat yine tosphiba 49L2863dat modelin lg ıps panelli modelini bulabiliyorsanız alınabileceğini regal 43r6520f yine bulabiliyorsanız lg ıps panelli regal 49r6520f ve yine regal 55r6520f yi stabil bir tv olarak. Yine samsung 50mu7000 yan açı problemi yoksa alınabilecek tvlerden olduğunu ve panel durumlarına göre başka model tavsiyelerinide okuyabilirsiniz
Lg ıps panellisini bulabiliyorsanızdan kasıt sagdan soldan yani yanlardan izleme sıkıntısının olmaması Samsun Va panellerde bu sıkıntı var diye yazıldığını okuyabilirsiniz

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Bu formu incelerseniz veya incelemişseniz regal 49r7020u 4k gözü kapalı alınabileceğini yine kardeşi tek eksiği hdr özelligi olmayan telefunken 49tu7020 4k yi toshiba 50u5863dat ve toshiba 43L2863dat yine tosphiba 49L2863dat modelin lg ıps panelli modelini bulabiliyorsanız alınabileceğini regal 43r6520f yine bulabiliyorsanız lg ıps panelli regal 49r6520f ve yine regal 55r6520f yi stabil bir tv olarak. Yine samsung 50mu7000 yan açı problemi yoksa alınabilecek tvlerden olduğunu ve panel durumlarına göre başka model tavsiyelerinide okuyabilirsiniz
Lg ıps panellisini bulabiliyorsanızdan kasıt sagdan soldan yani yanlardan izleme sıkıntısının olmaması Samsun Va panellerde bu sıkıntı var diye yazıldığını okuyabilirsiniz
toshiba 43 modelini inceledim güzel görünüyor ips panel olduğu kutu üstünde yazar mı a101 de kutuyu açamıyoruz malum teknoloji mağazaları da hep bilinen markaları satıyor. carrefour da lg 43uj701 modeli 2200 liraya indirime girmiş fakat ürün tükenmiş. Ankara içinde yarın avm de birkaç mağazaya gidip bakacağım babamla kendisi sadece netlik ve sese bakacak diğer özelliklerine göre ben seçeceğim için kaliteli sağlam ihtiyaçlarımıza cevap veren bir ürün alıp mahçup olmak istemiyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Bey tekrardan merhabalar, FD5050 almaya karar vermiştim fakat Vatan Bilgisayar'da inceleme fırsatım oldu ve açıkçası pek beğenmedim tv'yi. Biraz bastırınca panel içine doğru çöküyor hareket ediyor, arka kısmı kaba duruyor. Gerçi fiyatına göre ancak bu kadar oluyor demek ki.
Siz 43r6520f tavsiye etmiştiniz çok güzel bir tv fakat hem bütçemizi biraz aşıyor hem de smart özelliği falan varmış. Bunları kullanmayacağımız için fazladan para vermek istemiyorum. Tv'yi yaşlılar için alacağım çünkü.
Sizden ricam 43r6520f 'in bir tık altında çok özellikli olmayan uydu alıcısı içinde 40-43 inç başka öneriniz var mı? Yapacağınız tavsiyeler gerçekten önemli benim için. Teşekkür ederim.

Bir de regal 40r6020f diye bir model buldum fd5050'ye kıyasla nasıldır Adem üstad?

40R6020 ile AWOX 43109 kıyaslarmısın lütfen inceleyerek. Sonra düşünceni yaz ben ona göre detaylandıracağım sizin için :ok

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
toshiba 43 modelini inceledim güzel görünüyor ips panel olduğu kutu üstünde yazar mı a101 de kutuyu açamıyoruz malum teknoloji mağazaları da hep bilinen markaları satıyor. carrefour da lg 43uj701 modeli 2200 liraya indirime girmiş fakat ürün tükenmiş. Ankara içinde yarın avm de birkaç mağazaya gidip bakacağım babamla kendisi sadece netlik ve sese bakacak diğer özelliklerine göre ben seçeceğim için kaliteli sağlam ihtiyaçlarımıza cevap veren bir ürün alıp mahçup olmak istemiyorum
Lg 43 bilmiyorum burada sorunuz isterseniz ancak toshiba 43L2863 dat lg ıps panelli ful hd bir tv
https://tavsiyeforumu.com/konu/tosh...ed-tv-24-mayis-a101-de.1579/page-2#post-37686
burayı inceleyiniz isterseniz bir yukarıdaki mesajımda lg ıps panellisini bulabilirseniz dediklerimde çoklu panel üretimli seri numarasından bakılıp ıps panellimi va panellimi söyleyebiliyor Adem Helvacı Ado ve F fikoloji abilerim yardımcı olabiliyorlar sizde araştırın yazdıklarımı da araştırınız kolay gelsin

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Lg 43 bilmiyorum burada sorunuz isterseniz ancak toshiba 43L2863 dat lg ıps panelli ful hd bir tv
https://tavsiyeforumu.com/konu/a101-toshiba-49l2863dat-urun-on-incelemesi.1612/ burayı inceleyiniz isterseniz bir yukarıdaki mesajımda lg ıps panellisini bulabilirseniz dediklerimde çoklu panel üretimli seri numarasından bakılıp ıps panellimi va panellimi söyleyebiliyor Adem Helvacı Ado ve F fikoloji abilerim yardımcı olabiliyorlar sizde araştırın yazdıklarımı da araştırınız kolay gelsin
açıkçası 48fd7300 tv 3000 lira iken 2300 e almıştım forumda bir arkadaş Ado beye 55ud9300 fiyatını yazmış webdeki 43 inç fiyatıyla neredeyse aynı bazı bayiler iyi indirimler sunuyor fakat her bayide yok Ankarada sayı fazla her yere gitme zamanım yok o yüzden tavsiyelere açığım :)

Geri
Üst Alt