A Çevrimdışı

Anilc

Yeni Üye
3 Kas 2021
3
35
Boyutu 55 inç düşürüp daha kaliteli bir modele gitmeniz. Daha doğru olur. Android kısmı geçip 39 bin 55qn90b görmüştüm. Sizde bakarsanız. Bu TV bu fiyatlar arasında en iyi modeldir
Bana kalırsa da 55 inch olmalı ama ev ahalisi 65’de karar kıldı. Bütçede de 35kyı geçemiyoruz maalesef. C745 modeli bütçemizin çok üstünde kaldı.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Bana kalırsa da 55 inch olmalı ama ev ahalisi 65’de karar kıldı. Bütçede de 35kyı geçemiyoruz maalesef. C745 modeli bütçemizin çok üstünde kaldı.
Ev öyle diyorsa yapacak bişey yok.
Philips ve tcl android kullanır. Sony de ama pahalı satar Sony. Aynı kaliteyi donanımı.
Philips 65 inç leri IPS
Tcl 65 inç leri Va panel.

O Çevrimdışı

ozdemirler7

Yeni Üye
9 Eyl 2023
15
27
Vestel paneli karışık kullanır. Aynı model yada ebat olsa bile. Alacağın ürünün etiketini Vestel panel bölümünde paylaşırsanız. Arkadaşlar bilgi verir
Karışık olduğunu biliyorum ama merak ettiğim şu. Toshiba 50UA2263 DT de hem HKC hem de BOA panel kullanılmış. Şimdi bunda da aynı panelse okey zaten hangisinin denk geleceğini bilmeden alacam ama 50 inç aldığımda nasıl olsa bu 2 panelden birisi gelecek. Fakat 43 ile 50 inç arasında panel farklılığı var mı? Yani aynı paneller mi kullanıldı merak ettiğim bu aslında

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Karışık olduğunu biliyorum ama merak ettiğim şu. Toshiba 50UA2263 DT de hem HKC hem de BOA panel kullanılmış. Şimdi bunda da aynı panelse okey zaten hangisinin denk geleceğini bilmeden alacam ama 50 inç aldığımda nasıl olsa bu 2 panelden birisi gelecek. Fakat 43 ile 50 inç arasında panel farklılığı var mı? Yani aynı paneller mi kullanıldı merak ettiğim bu aslında
50 inç lerde Va panel gelir. Boe de olsa. Çünkü bu 50 inç lerde boe paneli IPS değil. Yani panda Va panel üreticisini satın aldı. Vestel 43 inç lerinde kullandığı paneller.
Hkc va
Auo va
LG IPS
Boe ADS (IPS yani
İnnolux va
Bunlardan hangisi gelir. Öğrenmek için kutudaki etiketi forumun Vestel panel bilgi bölümüne atarsanız. Arkadaşlar sistemden bakar söyler size. Öbür türlü aldıktan sonra servis menüsünden bakarsınız hangi panel kullanılmış

H Çevrimdışı

Hasan3416

Yeni Üye
1 Şub 2018
8
Bu arada bir senedir tcl internette YouTube kanallarında öne çıkarılmasının nedeni. Bir yıldır bu kanallara yayın yada öven inceleme yapsın diye ödeme yapıyor. Aldanmayın.
hocam fiyatları düşük geldi ondan almayı düşünmüştüm açıkçası genel bir problemi yada arızalı bir ürün mü onu merak etmiştim teşekkürler cevabınız için

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
hocam fiyatları düşük geldi ondan almayı düşünmüştüm açıkçası genel bir problemi yada arızalı bir ürün mü onu merak etmiştim teşekkürler cevabınız için
Philips 50 inç tcl p serisinden daha iyi bir yazılıma sahiptir hemen hemen aynı fiyat. Hareketli sahneleri tcl modelinden daha iyi işler. Philips in satır işlemesi daha az sorunludur

V Çevrimdışı

virtue28

Yeni Üye
13 Haz 2020
49
39
Arastirmalarim ve bu sayfalari geriye dogru saatlerce okumam neticesinde;

*Ips olmasi acisindan 43 inc, eski tv izleme acisi cok kotuydu (vestel 39fp5025)
*Daha çok annem kullanacagi icin sadece Smart, android kullanamaz ayarlari bozulur yavaslar vs.
*Guncellik acisindan 4K smart.

Marka farketmeksizin servisi iyi bir tv bakiyorum, onerebileceginiz modeller varsa bugun halletmek istiyorum.

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
163
43
Arastirmalarim ve bu sayfalari geriye dogru saatlerce okumam neticesinde;

*Ips olmasi acisindan 43 inc, eski tv izleme acisi cok kotuydu (vestel 39fp5025)
*Daha çok annem kullanacagi icin sadece Smart, android kullanamaz ayarlari bozulur yavaslar vs.
*Guncellik acisindan 4K smart.

Marka farketmeksizin servisi iyi bir tv bakiyorum, onerebileceginiz modeller varsa bugun halletmek istiyorum.
yerlı uretım dusunursenız Vestel olabılır ...

V Çevrimdışı

virtue28

Yeni Üye
13 Haz 2020
49
39
Vestel ve alt urunleri de fiyat acisindan iyi,

Cok para vermeye de gerek gormuyorum, bozulan yukaridaki modelini belirttigim tv gibi 10 sene daha idare etse yeterli.

6-8 bin fiyatlar 43 icin yeterli sanirim. 10 bine cikinca 50p633 tlc va panel de olsa aklimi çelmeye başlıyor.

philips 43pus7607 modeli a101 de 7599 tl gozukuyor, ancak yazilim sikinti dendiginden guvenemiyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Cok para vermeye de gerek gormuyorum, bozulan yukaridaki modelini belirttigim tv gibi 10 sene daha idare etse yeterli.

6-8 bin fiyatlar 43 icin yeterli sanirim. 10 bine cikinca 50p633 tlc va panel de olsa aklimi çelmeye başlıyor.

philips 43pus7607 modeli a101 de 7599 tl gozukuyor, ancak yazilim sikinti dendiginden guvenemiyorum.
Yazılımı geçelim satış sonrası hizmetleri konusunda kullanıcı deneyimleriyle sabit mimli oldukları için düşünmek gerekir.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798

Philips in 7607 aralarında en mantıklısı. Fiyat olarakta iyi.

C Çevrimdışı

cashcheck

Yeni Üye
15 Eyl 2023
6
28
Selamlar bütçem 20k netflix youtube gibi platformlarda izlemek için tv arıyorum bazen pcyide bağlayabilirim yaklasık 6 7 saat gibi kullanım sürem var tavsiyeleriniz için teşekkürler en az 55 inç alma taraftarıyım.

Geri
Üst Alt