S Çevrimdışı

seydi32

Yeni Üye
31 Ağu 2023
16
37
Biz 70U9600 model kullaniyoruz ,vestel panel sorgulama basliginda merakımdan dolayı panel tipini sormustum CHOT panel oldugunu ogrendim yaklasik 1 sene olacak tv yi alalı hic bir sorun yasamadik beklentilerimizi fazlasiyla karsiladi ...

IMG_20230913_192601.jpg
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için sanırım 70ua9630 ile benzer özellikte ve aynı chot panal kullanılıyor tabi düz va mi tam bilmiyorum. Ondan ziyade kullanıcı deneyimi daha önemli çok açılı olmasada yandan izlemesi nasıl çok soluk olmuyorsa sorun değil. Ayrıca yakından izleyince normal TV kanallarinda görüntü nasıl. Ayrıca belirtmek istediğiniz birşey var ise bilginizi alabilirmiyim. Çok teşekkürler.

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
163
43
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için sanırım 70ua9630 ile benzer özellikte ve aynı chot panal kullanılıyor tabi düz va mi tam bilmiyorum. Ondan ziyade kullanıcı deneyimi daha önemli çok açılı olmasada yandan izlemesi nasıl çok soluk olmuyorsa sorun değil. Ayrıca yakından izleyince normal TV kanallarinda görüntü nasıl. Ayrıca belirtmek istediğiniz birşey var ise bilginizi alabilirmiyim. Çok teşekkürler.
Bizim oturma pozisyonumuz tv yi karsidan goruyor cok fazla yan acilardan izlemiyoruz ama yan acidan bakinca renklerde bir miktar solma oluyor tabiki ,normal tv kanallarinda hicbir sorun yok rahatsiz eden birsey yasamadik normal ve yan acidan goruntu bu sekilde...

IMG_20230913_194039.jpg
IMG_20230913_194049.jpg
IMG_20230913_194103.jpg

H Çevrimdışı

Hasan3416

Yeni Üye
1 Şub 2018
8
hocalarim selamlar yeni bir tv bakiyorum maximum 12 13k tl ye cikabilirim bakarken tcl nin epey de yuksek puan verildigini ve baya iyi fiyatlara satildigini gordum panelleri ve anakartlariyla alakali genel olarak eksileri veya kronik sorunlari var mi bilen hocalarim cevaplarsa sevinirim ayrica bu fiyat sklasin da baska bir oneriniz varsa eger tesekkur ederim evde kullanicam anakarti falan onemli degil ekrani büyük ve kaliteli olmasi yeterli oldukca dik acidan izleyecegim cok tesekkurler simdiden

S Çevrimdışı

seydi32

Yeni Üye
31 Ağu 2023
16
37
Bizim oturma pozisyonumuz tv yi karsidan goruyor cok fazla yan acilardan izlemiyoruz ama yan acidan bakinca renklerde bir miktar solma oluyor tabiki ,normal tv kanallarinda hicbir sorun yok rahatsiz eden birsey yasamadik normal ve yan acidan goruntu bu sekilde...

IMG_20230913_194039.jpg
IMG_20230913_194049.jpg
IMG_20230913_194103.jpg
Teşekkürler çok yardımcı oldunuz. Birde izleme mesafeniz nedir ben 5 metre için düşünüyorum.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
hocalarim selamlar yeni bir tv bakiyorum maximum 12 13k tl ye cikabilirim bakarken tcl nin epey de yuksek puan verildigini ve baya iyi fiyatlara satildigini gordum panelleri ve anakartlariyla alakali genel olarak eksileri veya kronik sorunlari var mi bilen hocalarim cevaplarsa sevinirim ayrica bu fiyat sklasin da baska bir oneriniz varsa eger tesekkur ederim evde kullanicam anakarti falan onemli degil ekrani büyük ve kaliteli olmasi yeterli oldukca dik acidan izleyecegim cok tesekkurler simdiden
Öyle internet sitelerin verdiği puanlara artı yorum bile olsa öven. Bunların önemi yok. Bu işler para karşılığı yapılır. Firmalar reklam bütçelerinden buraya para verir. Tcl ucuzsa alınır. Giriş seviye modeller hep benzer kalitede olur.
Bundan 10 sene önce olsa LCD lerde bazı modellerinde fark vardı. Artık hiç fark yok. Giriş seviyeleri belli donanım ve panelle geliyor. Günlük SDR yayınları için son derece yeterli. Büyük TV markalari içinde geçerli giriş seviyeleri için. Ne kadar erken alırsanız. Bu piyasada enflasyonda o kadar iyi olur.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Bu arada bir senedir tcl internette YouTube kanallarında öne çıkarılmasının nedeni. Bir yıldır bu kanallara yayın yada öven inceleme yapsın diye ödeme yapıyor. Aldanmayın.

O Çevrimdışı

ozdemirler7

Yeni Üye
9 Eyl 2023
15
27
Hemen hemen aynı bütçe de TV bakıyoruz. Ben de ilk başta TCL diye yola çıkmıştım lakin servis ağının yaygınlığından dolayı Vestel grubuna yöneldim. Şimdilik araştırmalarım devam ediyor.

S Çevrimdışı

sirtayfun

Yeni Üye
21 Eyl 2021
25
26
Selamlar benim sorum TCL 58P635 ile TCL 55P635 arasında boyut dışında fark varmı ayrıca fiyatına göre tercih edilecek en iyi f/p tv mi? Kullanım amacı ulusal yayınlar ile dijital platform yayınları sadece.

A Çevrimdışı

Anilc

Yeni Üye
3 Kas 2021
3
35
İyi geceler arkadaşlar. 65 inch android tv özellikli tv tavsiyesi var mıdır? 35k maks bütçem var.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Selamlar benim sorum TCL 58P635 ile TCL 55P635 arasında boyut dışında fark varmı ayrıca fiyatına göre tercih edilecek en iyi f/p tv mi? Kullanım amacı ulusal yayınlar ile dijital platform yayınları sadece.
Boyut dışında bir fark yok. Tcl in en alt modeli. Bu ebatlar arasında kalmışsınız. 55 inç tercih edersiniz. Satıcısi sağlam yer olsun. Panel ile ilgili sorun yaşarsanız. İadesi kolay güvenirliliği olan yerden alın

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
İyi geceler arkadaşlar. 65 inch android tv özellikli tv tavsiyesi var mıdır? 35k maks bütçem var.
Boyutu 55 inç düşürüp daha kaliteli bir modele gitmeniz. Daha doğru olur. Android kısmı geçip 39 bin 55qn90b görmüştüm. Sizde bakarsanız. Bu TV bu fiyatlar arasında en iyi modeldir

Geri
Üst Alt