slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
hı-level'da en azından toplu favori listesi oluşturabiliyordum, kanal listesinde sırayla istediklerimi işaretleyince oluyordu, bunda her kanal için tek tek işlem yapmak gerekiyor, yada belki ben kısa yolunu henüz keşfedemedim ...
ben sadece 20 kanal izliyorum, onları da favori listesine aldım ne olur ne olmaz diye usb'ye de attım, teşekkürler ama hazır listeler bana uymuyor ... 🙂
Aynı mantık bizde de geçerli. Hatta bizdeki kanal listesi fazlalıklarıyla beraber 10. :haha

Hayatımızdan haber ve dizi türevlerinin hepsini çıkardığımız için bu hale geldi. :haha

Dolayısıyla gerekenleri yapmışsınız. Yedek işi de tamam. O zaman bize gelip bir çayınızı içmek kaldı. ( Tamamen latife :) ) Güzel günlerde kullanın.

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
159
Bütçe olarak bu seviyelerde isek ve vestel ve alt markaları alternatifimiz yoksa açıkçası çok fazla alternatif yok gibi. Ama önümüzdeki günlerde BİM mağazalarına sanırım tcl 55p635 tekrar gelecek. Teşhir imkanı olan bir mağazada görüntüsünü inceleyip öyle bir ürün tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum. Yukarıda bir üyemiz 9300 TL' den geleceğini söylemişti.
Üstadım bilgilendirme için çok teşekkürler. :ok

O zaman Beko'ya bakalım biz, sizin mesajınızı Babama okudum, mağazadan alalım, ''Bim'den A101'den Tv falan almam ben'' diyor, biraz inatçıdır da dediği dediktir, Nuh der Peygamber demez...:ciks

B Çevrimdışı

Bayberty

Yeni Üye
2 Tem 2022
49
Aynı mantık bizde de geçerli. Hatta bizdeki kanal listesi fazlalıklarıyla beraber 10. :haha

Hayatımızdan haber ve dizi türevlerinin hepsini çıkardığımız için bu hale geldi. :haha

Dolayısıyla gerekenleri yapmışsınız. Yedek işi de tamam. O zaman bize gelip bir çayınızı içmek kaldı. ( Tamamen latife :) ) Güzel günlerde kullanın.
demek ki aynı kafadayız, haber-dizi kanalı bende de yok, hele ekonomi kanallarına hiç tahammülüm yok, alttan devamlı dolar euro altın borsa verileri geçen bütün kanalları sildim ...
genelde trt 2, trt belgesel, arada tlc ve dmax, birkaç müzik kanalı hatta bazıları radyo (radyo 45'lik, slow türk, pal nostalji, vb.) ...
e artık youtube'lu tv aldık ona takılırım biraz ... test drive, rally, restorasyon/tamir, 80'li 90'lı yılların nostalji videolarını kafa listeme aldım ... 🙂
yardımcı olan herkese tekrar çok teşekkürler ... :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Üstadım bilgilendirme için çok teşekkürler. :ok

O zaman Beko'ya bakalım biz, sizin mesajınızı Babama okudum, mağazadan alalım, ''Bim'den A101'den Tv falan almam ben'' diyor, biraz inatçıdır da dediği dediktir, Nuh der Peygamber demez...:ciks
Eh biz eski kafalılar böyleyizdir biraz. :) Her şeyin hayırlısı. Ama ben yine de TV' lerin görüntü kaliteleri için bir gezmesi taraftarıyım. Özellikle vestel modelleri için. Bildiğiniz gibi bizim marka takıntımız, bağlantımız mevcut değil. Ancak Vestel grubunda ve philips, tcl, samsung gibi markalarda daha fazla bilgi paylaşıldığı için daha fazla teknik bilgiye sahibiz. Söz konusu Beko-Arçelik ürünlerinde bilgi paylaşımı çok fazla olmadığı için bir sorun olduğunda biraz elimiz kolumuz bağlanıyor. Eski bir Beko servisi olarak sakıncası yoksa kendilerine selamımı iletin, elektronikte durumlar eskisi gibi değil. Beyaz eşya olsa söylediği sonuna kadar doğru. Ya da bundan 20 sene önce olsaydı. ;)

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
159
Eh biz eski kafalılar böyleyizdir biraz. :) Her şeyin hayırlısı. Ama ben yine de TV' lerin görüntü kaliteleri için bir gezmesi taraftarıyım. Özellikle vestel modelleri için. Bildiğiniz gibi bizim marka takıntımız, bağlantımız mevcut değil. Ancak Vestel grubunda ve philips, tcl, samsung gibi markalarda daha fazla bilgi paylaşıldığı için daha fazla teknik bilgiye sahibiz. Söz konusu Beko-Arçelik ürünlerinde bilgi paylaşımı çok fazla olmadığı için bir sorun olduğunda biraz elimiz kolumuz bağlanıyor. Eski bir Beko servisi olarak sakıncası yoksa kendilerine selamımı iletin, elektronikte durumlar eskisi gibi değil. Beyaz eşya olsa söylediği sonuna kadar doğru. Ya da bundan 20 sene önce olsaydı. ;)
Estağfurullah...

Teşekkürler, Beko istemesinin bir nedeni de, bizim evin 2 üst sokağında bulunan Arçelik Beko Yetkili Servisi'nin sahibini yıllardır tanıması ;)

Birbirlerinde telefonları var, bir sıkıntı olduğunda arayıp saat kaç olursa olsun servisi yönlendirebiliyor sağ olsun. O yüzden de, TV'de sıkıntı olursa çözüme kolay ulaşılır diye düşünüyor.

Selamınızı iletirim tabii teşekkürler...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Estağfurullah...

Teşekkürler, Beko istemesinin bir nedeni de, bizim evin 2 üst sokağında bulunan Arçelik Beko Yetkili Servisi'nin sahibini yıllardır tanıması ;)

Birbirlerinde telefonları var, bir sıkıntı olduğunda arayıp saat kaç olursa olsun servisi yönlendirebiliyor sağ olsun. O yüzden de, TV'de sıkıntı olursa çözüme kolay ulaşılır diye düşünüyor.

Selamınızı iletirim tabii teşekkürler...
Evet bu bakış açısı kabul edilebilir. Zaten şu günde üründen çok desteğe para veriyoruz aslında. Ya da hesabını doğru yapmadığımız zaman paramız boşa gidiyor. O zaman benim naçizane tavsiyem Beko ve alt gruplarını da araştırın. Bildiğiniz gibi Koç Grubunda Beyaz eşya üretimleri Arçelik, Elektronik üretimleri Beko bünyesindedir. Ancak bunun yanında Altus, Grundig gibi markalarda beko bünyesinde üretlir ve servis ağı aynıdır. Eğer benzer özelliklerde daha uygun fiyatlı, bahsettiğim markalardan bir ürün bulabilirseniz hem bütçeye uygun, hem de tercihlere uygun bir seçim yapmış olursunuz. :ok

S Çevrimdışı

santra

Yeni Üye
22 Ocak 2020
45
47
hepsiburada samsung 75q60c qled tv 39 bin tl.. almak istiyorum ama bilindik kronik bir olumsuzluğu var mı önce sizlerle payalaşmak istedim.

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
159
Evet bu bakış açısı kabul edilebilir. Zaten şu günde üründen çok desteğe para veriyoruz aslında. Ya da hesabını doğru yapmadığımız zaman paramız boşa gidiyor. O zaman benim naçizane tavsiyem Beko ve alt gruplarını da araştırın. Bildiğiniz gibi Koç Grubunda Beyaz eşya üretimleri Arçelik, Elektronik üretimleri Beko bünyesindedir. Ancak bunun yanında Altus, Grundig gibi markalarda beko bünyesinde üretlir ve servis ağı aynıdır. Eğer benzer özelliklerde daha uygun fiyatlı, bahsettiğim markalardan bir ürün bulabilirseniz hem bütçeye uygun, hem de tercihlere uygun bir seçim yapmış olursunuz. :ok

Kıymetli değerlendirmeleriniz için çok çok teşekkür ederiz.

Bir istişare edip alacağız artık, aldıktan sonra buradan size dönüş yapıp, bilgi veririm.

Size ve tüm arkadaşlara iyi geceler, bol sağlıklar...

A Çevrimdışı

absfr

Yeni Üye
12 Nis 2021
13
34
Arkadaşlar merhaba, 50' oled olmayan android tvlerde vestelde 2023 modellerde bir çok model var hangisi en yeni ve iyi olan model ve grundig rio 50 ghu 8900 s bu model sanırım yeni çıkmış çoğu yerde yok bu ya da Arçelik 9 serileri nasıldır bütçem maksimum 15-16k arası ne önerirsiniz Philips istemiyorum eskiden kötü deneyimlerimiz mevcut.

Geri
Üst Alt