eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Arkadaşlar merhaba, amblight özellikli bir tv almak istiyorum, öneriniz ne olur? 58 inç ve üstü istiyorum ve çok uçuk fiyatlar olmasın istiyorum

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Arkadaşlar merhaba, amblight özellikli bir tv almak istiyorum, öneriniz ne olur? 58 inç ve üstü istiyorum ve çok uçuk fiyatlar olmasın istiyorum
Merhaba;

Benim bildiğim kadarıyla Ambilight özelliği yalnızca Philips TV' lerde mevcut. Diğer TV' lerde sonradan uygulanabilen yöntemler var. 58" ve üstü bir cihaz için uçuk olmayan! bütçe sınırınız nedir?

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

eivor

Yeni Üye
31 May 2023
8
32
Şaka gibi dün 13700 olan tv bugün 14500 olmuş sözde yerli üretim,bari elindeki 2 tane satılıp yenisi gelince 14500 yapsalardı ne kadar saçma sapan bir ticaret oluştu ülkede,dünden bugüne ne değiştide 800 lira zam yapıldı acaba

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,330
39
Şaka gibi dün 13700 olan tv bugün 14500 olmuş sözde yerli üretim,bari elindeki 2 tane satılıp yenisi gelince 14500 yapsalardı ne kadar saçma sapan bir ticaret oluştu ülkede,dünden bugüne ne değiştide 800 lira zam yapıldı acaba
Valla şöyle söyleyeyim, seçimden sonra benden tekstil ürünü alan firmalar 10% zarar etti. Kur farkından dolayı maliyetlerimiz 10% arttı. Hammaddeyi USD ile alıp TL ile satınca değil 1 günde, 6 saatte bile çok şey değişebiliyor;

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Merhaba;

Benim bildiğim kadarıyla Ambilight özelliği yalnızca Philips TV' lerde mevcut. Diğer TV' lerde sonradan uygulanabilen yöntemler var. 58" ve üstü bir cihaz için uçuk olmayan! bütçe sınırınız nedir?
20 bin civarında maksimum

slowfood slowfood un dediği gibi, sadece Philips televizyonlarda bulunan bir özellik ambilight. 58'' ebadında en ucuz model 58PUS8507.
Peki daha iyi bir modeli var mı? Daha büyük boyutta bir tv istemiyorum çünkü

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
20 bin civarında maksimum

Peki daha iyi bir modeli var mı? Daha büyük boyutta bir tv istemiyorum çünkü
slowfood slowfood un dediği gibi, sadece Philips televizyonlarda bulunan bir özellik ambilight. 58'' ebadında en ucuz model 58PUS8507.
Söz konusu modelin zaten şu an mediamarkt' ta fiyatı 21000 görünüyor. Yani ya bütçenizi revize edeceksiniz ya da isteğiniz özellikten feragat edeceksiniz.

ismai.l Çevrimdışı

ismai.l 

Aktif Üye
28 Haz 2021
60
Sony XR-55a75k almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Lg veya Samsung mu almalıyım?

G Çevrimdışı

Gostimara

Yeni Üye
12 Ocak 2021
8
44
55" boyutlarında OLED TV almak istiyorum. Bu Oled ekranlarda eskiden olduğu gibi ekran yanması sorunları hala devam ediyor mu? Endişelerim var halen ama görüntü kaliteside beni çok cezbediyor. önerebileceğiniz marka ve model varsa çok memnun olurum.

M Çevrimdışı

musab01

Yeni Üye
9 Nis 2020
9
44
Merhaba kolay gelsin 58ua9600 TV de sorun vardı onun yerine 58ua9631 TV vereceklerdi alternatif olarak ta 55ua9900 önerdiler sizce ne yapmalıyım

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
55" boyutlarında OLED TV almak istiyorum. Bu Oled ekranlarda eskiden olduğu gibi ekran yanması sorunları hala devam ediyor mu? Endişelerim var halen ama görüntü kaliteside beni çok cezbediyor. önerebileceğiniz marka ve model varsa çok memnun olurum.
Statik görüntüler çok fazla izliyorsan. LCD ye gidin. Akşamları izliyorsan film ağırlıklı izlemen varsa oled en iyi tercih

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt