W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,800
Evet

Playstoredaki kumanda uygulamaları olmaz değil mi 😁
Nasıl bir kumanda almalıyım

images-250fec684a2fe53e4f.jpg
images-246407d6ca4c45c8dd.jpg

C Çevrimdışı

craps

Yeni Üye
25 Nis 2023
11
23
Merhaba değerli üyeler
bir televizyon alacağım ama hangisi olsun emin değilim

8500-9500 tl bütçem var

%50 oyun oynayacağım %30 dizi-film %20 maç izleyeceğim benim için en önemlisi oyun performansı

koltuk ile tvyi koyacağım yer arasında 2,5m-3m mesafe var. televizyonu karşıdan izleyeceğim 43-50-55 inç düşünüyorum.

ütünü kullanacağım yer güneş ışığı alıyor fakat perde kullanacağım o yüzden önemli değil ve o bölge biraz da tozlanıyor ama çok değil

android tv olsa iyi olur ama olmasa da olur

tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Son düzenleme:
W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,800
O yaptığımız tablolarda bazı yerlerinde hata var. Çoklu olduğu için biraz hata yaptım. Ama genelde aşağı doğru sayfalarda düzeltmeler yaparak modelleri tek olarak bakıp paylaşım yapmaya çalışıyoruz . Bazen tabloda hata oluyor. Senin gibi dikkatli olanlar yakalar böyle ne diyim. Haklısın. Ama altta düzeltmeleri yapıyoruz

B Çevrimdışı

bakirci1453

Aktif Üye
19 Ağu 2018
78
O yaptığımız tablolarda bazı yerlerinde hata var. Çoklu olduğu için biraz hata yaptım. Ama genelde aşağı doğru sayfalarda düzeltmeler yaparak modelleri tek olarak bakıp paylaşım yapmaya çalışıyoruz . Bazen tabloda hata oluyor. Senin gibi dikkatli olanlar yakalar böyle ne diyim. Haklısın. Ama altta düzeltmeleri yapıyoruz
Anladım. Kusur aramak için değilde referans aldığım bir tabloydu tv araştırırken rtingsde farklı şekilde gördüğüm için söyledim.
Emeklerinize sağlık

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Anladım. Kusur aramak için değilde referans aldığım bir tabloydu tv araştırırken rtingsde farklı şekilde gördüğüm için söyledim.
Emeklerinize sağlık
Uyarınız için teşekkür ederim, o kısmı düzelteyim. Üreticiler cihazda kaç karartma bölgesi olduğunu genelde açıklamıyorlar. Takdir edersiniz ki bütün modelleri satın alıp tek tek inceleme şansımız maalesef yok. Elimizde olmayan cihazları araştırarak bulmaya çalışıyoruz, bazen hatalar olabiliyor. Çünkü diğer türlü ya servis menüye girip bakacaksınız ya da aşağıdaki videoda benim yaptığım gibi tek tek sayacaksınız;

Geri
Üst Alt