Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
merhaba arkadaşlar.ilk defa akıllı tv almayı düşünuyorum.daha önce hep tüplü 55 ekran kullandık.maksımım bütçe 4 bin tl.son model olmasını istiyorum.ekran boyutu 127 cm olabilir.kanal geçişleri hızlı olmalı.yani sorunsuz tv istiyorum.yine 1-2sene önce almak istedim aklımda marka olarak lg vardı ama nasip olmadı.yine lg almayı düşünuyorum.hangı marka model önerıyorsunuz
LG SJ 800

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
arkadaşlar hakkında yorum alabilir miyim vatanda kampanya var şu an
Garanti süresi dışında anormal bir durum yok, aldığı parayı hak eden bir tv. Arçelik gurubunda panel detaylarına çok inemediğimiz için çok derin yorumlar yapamıyoruz elbette :ok

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
bu tv yi daha önce görmüştüm.lakin kullanıcı yorumlarında :
"her açıdan tamamen net görüntülenmiyor, eğer ekranın karşısında değilde yan tarafında oturuyorsanız ekran beyazımsı soluk bir renk alıyor ve netlik kayboluyor, bu nedenle memnun kalmadım hiç görüntü kalitesinden. Işık sızmasıda mevcut. "

şeklinde mesaj gördüğümden almada tereddüt ettim.birde bulutlanma falan varmış

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
bu tv yi daha önce görmüştüm.lakin kullanıcı yorumlarında :
"her açıdan tamamen net görüntülenmiyor, eğer ekranın karşısında değilde yan tarafında oturuyorsanız ekran beyazımsı soluk bir renk alıyor ve netlik kayboluyor, bu nedenle memnun kalmadım hiç görüntü kalitesinden. Işık sızmasıda mevcut. "

şeklinde mesaj gördüğümden almada tereddüt ettim.birde bulutlanma falan varmış

:)

Beni yanlış anlamanızı istemem lakin ilk mesajınızdan da aslında sizin kolay kolay ürün beğenmeyeceğinizi anlamıştım :kiskis

Eğer gerçek düşünceleriniz ilk mesajınızdaki gibiyse LCD TV almamanızı öneririm :ok

POS9002 inceleyiniz, onda dahi kusur bulunur ki KURO da dahi kusur bulmuş insanlarız biz :kop

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
:)

Beni yanlış anlamanızı istemem lakin ilk mesajınızdan da aslında sizin kolay kolay ürün beğenmeyeceğinizi anlamıştım :kiskis

Eğer gerçek düşünceleriniz ilk mesajınızdaki gibiyse LCD TV almamanızı öneririm :ok

POS9002 inceleyiniz, onda dahi kusur bulunur ki KURO da dahi kusur bulmuş insanlarız biz :kop
görüntü kaltesi lcd tv ler led den daha köü değil mi ?
hem verdiğiniz model çok pahalı :)
birde 50uk6470 modeli var.yapay zeka yazıyor.yapay zeka ne olduğunu anlayamadım
diğer soracağım soru.biz köyde yaşıyoruz.dolayısıyla kışın soba kullanıyoruz.ve bazen rüzgardan dolayı oda çok dumanlı oluyor.soba ile arasında havadan 2 metre mesafe var. yani duvara monte etmeyi düşünuyorum.tv bu saydığım soba sıcaklığından ve dumandan ötürü zarar görür mü?eski kullandığımız tüplü tv nın yan kısmından sanırım ısıdan dolayı genleşme ,kabarma olmuştu.bundan dolayı biraz endişeliyim

Deimos Çevrimiçi

Deimos

VIP
6 Nis 2018
827
görüntü kaltesi lcd tv ler led den daha köü değil mi ?
hem verdiğiniz model çok pahalı :)
birde 50uk6470 modeli var.yapay zeka yazıyor.yapay zeka ne olduğunu anlayamadım
diğer soracağım soru.biz köyde yaşıyoruz.dolayısıyla kışın soba kullanıyoruz.ve bazen rüzgardan dolayı oda çok dumanlı oluyor.soba ile arasında havadan 2 metre mesafe var. yani duvara monte etmeyi düşünuyorum.tv bu saydığım soba sıcaklığından ve dumandan ötürü zarar görür mü?eski kullandığımız tüplü tv nın yan kısmından sanırım ısıdan dolayı genleşme ,kabarma olmuştu.bundan dolayı biraz endişeliyim
B beyzabetül Beyza Hanım Adem Helvacı Ado Usta online olmaması nedeniyle ben cevaplayım.
Ado Usta LCD TV (LED TV) Almayın demek istemiş :) Önerdiği ürün yeni teknoloji OLED TV,
Diğer sorunuza Adem Bey daha iyi yanıt verir, İsli ve tozlu ortamlarda maalesef ekran altına nüfus edip ekran köşelerinde bulutlanma yapmaktadır. :ok

ordic Çevrimdışı

ordic

Yeni Üye
4 Tem 2018
9
41
merhaba arkadşlar, daha öncede tavsiye istemiştim. Bütçem kısıtlı olduğu için vestel 49ud8400 ile 490ud9300 modellerinden birisini alacağım, fiyatları bir birine çok yakın. Özellik olarak hangisini tavsiye edersiniz?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
B beyzabetül Beyza Hanım Adem Helvacı Ado Usta online olmaması nedeniyle ben cevaplayım.
Ado Usta LCD TV (LED TV) Almayın demek istemiş :) Önerdiği ürün yeni teknoloji OLED TV,
Diğer sorunuza Adem Bey daha iyi yanıt verir, İsli ve tozlu ortamlarda maalesef ekran altına nüfus edip ekran köşelerinde bulutlanma yapmaktadır. :ok
doğrudur ben yanlış okumuşum :)
Buraya yeni üye oldum.söylediğiniz kişiyi tanımıyorum
bulutlanma denilen olayı tam olarak açıklayabilirmisiniz?

Geri
Üst Alt