B Çevrimdışı

blackrebel

Yeni Üye
15 May 2020
35
38
C728 c735 yıl farkı aynı TV.
735 smart i daha güncel olur sadece donanım aynı yani.
Vestel hariç diğerleri 100 hz Va panele sahip. Sony hareketi daha iyi işler. Sony 89 modeli aralarında ön plana çıkıyor. Arka aydınlatma direct LED hepsinin.
Vestel düşündüm önce ama aradaki fiyat farkına değerse Sony'de alabilirim yani. Daha önce "89 modeli o fiyatlara değmez" demişsiniz bir mesajınızda da o zamanki fiyat neydi onu bilmiyorum tabii.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Vestel düşündüm önce ama aradaki fiyat farkına değerse Sony'de alabilirim yani. Daha önce "89 modeli o fiyatlara değmez" demişsiniz bir mesajınızda da o zamanki fiyat neydi onu bilmiyorum tabii.
O zaman fiyat neydi. Hatırlamıyorum.
Çok yüksekse ondan derim. Sonuçta bunlar LCD.
Fiyat olarak diğer markaların modelleriyle Sony 89 modeli aynıysa aşağı yukarı tcl vb
artısı
Hareketi daha iyi işler
Android daha stabil
Ekran homojenligi bir tık Sony de daha iyi olur

E Çevrimdışı

erentopsakal

Yeni Üye
29 Eyl 2022
3
27
10 bin lira altı klasik ev kullanımı için alınabilecek 50 inç en iyi tv nedir? yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

CudiTheKid

Yeni Üye
8 Ağu 2022
11
29
Merhaba,

3 model arasinda kaldim tv arayisinda.

Toshiba 55 QL / 11.200 fiyati.
Vestel 55Q9900 / 11.000
Vestel 55 UA 9090 / 9800 seviyeleri.

Oyun konsolu vs kullanilmayacak.Standart bir kullaniciyim dijital icerikler ve ip tv kullanim.Panel icerigi,cof sayisi,fiyatlar vb durumlari goz onunde bulundurursak hangisi ağır basar sizce ?
Toshibayi vestel Qled modelden pahali yapan unsur ne ola ki ? Toshiba 55 QL'yi fiziki olarak incelemis olan ya da aktif olarak kullanan biri varsa goruslerini merak ediyorum ozellikle.

Tesekkur ederim simdiden.
Var midir fikir verecek birileri ?

C Çevrimdışı

canpinoz

Yeni Üye
17 Haz 2020
33
57
Merhaba dostlar.Onvo 55 inç android özellikli TV için hangi modelini önerirsiniz.Teşekkürler.

Va panel düşünüyorum.Eksik yazmışım

C Çevrimdışı

canpinoz

Yeni Üye
17 Haz 2020
33
57
Arkadaşlar merhaba.Onvo 55 f900 ile 50 f900 arasında panel ve teknik özellikler arasında bir fark varmı lütfen rica ediyorum.Bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilirmi.Lütfen..Lütfen..Lütfen😢

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mehmet Mandaş

Aktif Üye
4 Nis 2022
58
42
Arkadaşlar merhaba.Onvo 55 f900 ile 50 f900 arasında panel ve teknik özellikler arasında bir fark varmı lütfen rica ediyorum.Bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilirmi.Lütfen..Lütfen..Lütfen😢
55 inç olan modelde ses çıkışı 24,50 inç olan modelde 20 watt gözüküyor.Panel açısından bakacak olursak 50 inçler genelde va panel üretiliyor ancak 55 inç olan modeller ise karma geliyor.Bazısı lg ips bazısı da va panel çıkabiliyor bildiğim kadarıyla.İhtiyacınıza göre ekran boyutu ve panel tipine karar verebilirsiniz.

C Çevrimdışı

canpinoz

Yeni Üye
17 Haz 2020
33
57
55 inç olan modelde ses çıkışı 24,50 inç olan modelde 20 watt gözüküyor.Panel açısından bakacak olursak 50 inçler genelde va panel üretiliyor ancak 55 inç olan modeller ise karma geliyor.Bazısı lg ips bazısı da va panel çıkabiliyor bildiğim kadarıyla.İhtiyacınıza göre ekran boyutu ve panel tipine karar verebilirsiniz.

55 inç panel üreticisi kim azizim.Satın alırken Va panel mi diye sorarım olmazsa olurmu.?

55 inç panel üreticisi kim azizim.Satın alırken Va panel mi diye sorarım olmazsa olurmu.?
50 inç panelde innolüx üretici.Anladığım kadarıyla bu panel(adem helvacı)iyi.Fakat 55 inç ye hangisi onu asıl merak etmiştim.?

50 inç panelde innolüx üretici.Anladığım kadarıyla bu panel(adem helvacı)iyi.Fakat 55 inç ye hangisi onu asıl merak etmiştim.?
A Adem Helvacı .üstadım.?Cof sayısı kaçtır 55 inç te.lütfen rica ediyorum.?

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

Kujiraa

Yeni Üye
2 Eki 2022
4
34
Merhaba;

55'' TV almayı düşünüyorum, PS5,XBOX, 4K içerik izlenecek. Maç izlenmeyecek. Daha önceden XF9005 kullanıyordum, Sony'i başka yere taşıyıp TV'i yenilemek istiyorum.

Bütçem 30-40K arası, Philips markasını düşünmüyorum. Tercihim VA panel olan modeller.

Teşekkürler.

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Merhaba;

55'' TV almayı düşünüyorum, PS5,XBOX, 4K içerik izlenecek. Maç izlenmeyecek. Daha önceden XF9005 kullanıyordum, Sony'i başka yere taşıyıp TV'i yenilemek istiyorum.

Bütçem 30-40K arası, Philips markasını düşünmüyorum. Tercihim VA panel olan modeller.

Teşekkürler.
Acizane tavsiye edebileceğim 2 model var;
Favori: Samsung QN90B
Plase: Sony X90J

G Çevrimdışı

gt426

Yeni Üye
2 Eki 2022
3
Merhaba,
LG Oled tv almak istiyorum fakat bayiler ve satan dükkanlar hakkında hiç bir fikrim yok. Acaba deneyimli biri yardımcı olabilir mi? İzmir'de yaşamaktayım.
Teşekkür ederim.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Merhaba,
LG Oled tv almak istiyorum fakat bayiler ve satan dükkanlar hakkında hiç bir fikrim yok. Acaba deneyimli biri yardımcı olabilir mi? İzmir'de yaşamaktayım.
Teşekkür ederim.

Merhaba,
Teşekkür ederim.
LG hangi modelini düşünüyorsunuz. Bayiler pahalı olur.

Acizane tavsiye edebileceğim 2 model var;
Favori: Samsung QN90B
Plase: Sony X90J
Fiyattan iyi olursa tcl c835 de o sıralamaya girer

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

gt426

Yeni Üye
2 Eki 2022
3
Lg C2 düşünmüştüm ama tam kararımı vermiş değilim. Samsung'un QN90B modelini fark etmemiştim. Burada gördüm. ilgimi çekti. Bayiden alırım diye düşündüm. Ya da büyük beyaz eşya+ev aletleri satan bir mağazadan. İnternetten almayı çok düşünmedim. Abuk subuk bir sürü satıcı var ve satış sonrası ne yapacakları belli değil. Gerçi problem çıkacağı varsa her şekilde çıkıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt