M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Merhabalar bütçem 8bin tl.
Bu tv'ler arasında kaldım sizce hangisi alınır? Ya da başka tavsiyeniz varsa yazabilir misiniz?
Sadece youtube ve film izlemek için kullanılacak 55inc olmasını istiyorum.

Toshiba 55UA2063DT​

Hi-Level HL55FMN243​

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
55UL3C63DT ye de bir bakın.

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Merhabalar bütçem 8bin tl.
Bu tv'ler arasında kaldım sizce hangisi alınır? Ya da başka tavsiyeniz varsa yazabilir misiniz?
Sadece youtube ve film izlemek için kullanılacak 55inc olmasını istiyorum.

Toshiba 55UA2063DT​

Hi-Level HL55FMN243​

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Film nereden izlenecek? Korsan izlenecek ise Android Box alınacak mı veya elinizde var mı?

G Çevrimdışı
31 May 2022
12
44
selamlar annem için 39 - 43 arası uygun yollu birşey arıyorum evde okula giden 2 çocukta var belki youtube falan izlerler o yüzden smart olması avantaj 2000 2600 arası baktım genelde ilk önceliğimiz tv günde en az 12 saat açık kalacak uzun ömürlü olmalı kararları ona göre verirseniz sevinirim.

Grundig 43 GEF 6935 A Full HD Smart Led TV 2700TL​

Grundig 40GEF6955B 40" 102 Ekran FHD Smart TV 2609TL​

43R654F 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV 2619TL​

Samsung UE40N5000AU 40'' Full HD TV 2600TL ( smart yok olsa direk bunu alırdım )​

Vestel 43F9510 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd Smart LED Tv 2799TL​

3.kez yazıyorum cevap gelmiyor niye kimse ucuz tvlerle ilgilenmiyor evimde 55nu8000 var bu anneye alınacak ondan yardım bekliyorum Adem Helvacı Adem Helvacı
ne aldiniz acaba bir sene gecmis sanirim merak ettim de simdi ayni tv ler 2kat uzerinde fiyata benzer tv modellerine bakiyorum fullhd daha az goz yoran en azindan gunduzleri aksama kadar acik kalmaya dayanacak evde ses olsun diye hani acarlardiya eskiler :) ulusal kanal izlenecek daha cok arada youtube bazen zaten internet fiber olmadigi icin 4k ya hic gerek yok nasil olsa ulusal yayinlar halen hd hatta 4k tvlerde daha kotu gosteriyorlar yukseltme ayarlari yaptiklari icin

O Çevrimdışı

oznzkn

Yeni Üye
31 May 2022
4
29
Merhaba, 4K, 55" 120 Hz bir televizyon bakıyorum. Evlendikten sonra Pc oyunculuğunu bırakıp konsol almayı düşünüyorum. Samsung 55Q70A bu ihtiyaçlarımı karşılar gibi görünüyor.. Ama aradığım 2 özellik var:
1. Garanti ile uğraşmak istemiyorum. Atıyorum TCL gibi biri yerde diğeri gökte teknik servis iletişimi olmasın.
2. USB takıp, yayını izlerken durdurup, işi bitince tekrar devam etmek istiyor eşim. Çok sık kullanıyor bunu o yüzden bu özellik neyse ondan da olmalı.
Samsung canlı destek ile görüştüm.
Ben: "4K, 120 Hz ve canlı yayın izlerken durdurma özelliği olan bir TV arıyorum" dedim ve bana
Canlı destek: "Canlı yayın durdurma özelliği bulunmuyor. Bir platformda üyelik satın alabilir ve bu şekilde bakabilirsiniz." dedi. Koskoca Samsungda böyle bir Tv yok mu yani? Altı üstü bir durdurma özelliği. Milletin 10 yıllık Tvsinde bile var.

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Merhaba, 4K, 55" 120 Hz bir televizyon bakıyorum. Evlendikten sonra Pc oyunculuğunu bırakıp konsol almayı düşünüyorum. Samsung 55Q70A bu ihtiyaçlarımı karşılar gibi görünüyor.. Ama aradığım 2 özellik var:
1. Garanti ile uğraşmak istemiyorum. Atıyorum TCL gibi biri yerde diğeri gökte teknik servis iletişimi olmasın.
2. USB takıp, yayını izlerken durdurup, işi bitince tekrar devam etmek istiyor eşim. Çok sık kullanıyor bunu o yüzden bu özellik neyse ondan da olmalı.
Samsung canlı destek ile görüştüm.
Ben: "4K, 120 Hz ve canlı yayın izlerken durdurma özelliği olan bir TV arıyorum" dedim ve bana
Canlı destek: "Canlı yayın durdurma özelliği bulunmuyor. Bir platformda üyelik satın alabilir ve bu şekilde bakabilirsiniz." dedi. Koskoca Samsungda böyle bir Tv yok mu yani? Altı üstü bir durdurma özelliği. Milletin 10 yıllık Tvsinde bile var.
Canlı yayın dondurma uydu yayınında olmaz. Oyun için iyidir Samsung. LG daha iyidir oyun için ama servisi çok kötü deniyor.

Geri
Üst Alt