Schumi Çevrimdışı

Schumi

Yeni Üye
11 May 2022
9
40
Arkadaşlar herkese merhabalar.

Samsung 32 FullHD TV'mi sattım. MiBox ile kullanıyordum. Uydu alıcısı yoktu tv nin ve 2 kumandadan sıkıldım.

Evdeki ikinci TV için 40-43 inch boyutlarında Android bir TV arıyorum. Netflix ve YouTube ağırlıklı kullanıcam. Çok para vermek istemiyorum ama yazılım güncellenebilen yaygın birşey olsa güzel olur. 3000 TL seviyelerinde çok cihazlar var. Bunlardan Onvo çok ön plana çıkıyor ucuzluğu ile. TLC %50 daha pahalı 4500 TL civarında. Gene 3500-4000 seviyesinde Grundig mevcut.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
108
37
Oled al. C1 de olur A1 de. C1 in avantajı A1 den daha yüksek parlaklığı var hdmı port lari 2.1. 100 hz lik.
Arada fark yoksa C1 ile C1 al. Çoksa A1 de olur.
a1 pek göremedim genellikle b1 var ona ne dersin bir de ekran yanığı sorunu çözüldü mü başımıza dert olur mu sence

L Çevrimdışı

lightwave

Yeni Üye
10 May 2022
4
33
Merhabalar, tv almak istiyorum, samsung q67a tv'mi ölü piksel ve bulutlanma olduğundan iade ettim. şuan fazla para vermeden philips almayı düşünüyorum ama emin değilim. netflix, anime vs ve basit şekilde oyun oynamak için almak istiyorum. eğer fiyat farkına değecekse 12 k civarına çıkabilirim. şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt