Televizyon Led Değişimi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
takıldığı hizalar belli zaten fotolarda yukarda. sorun olacğaını sanmıyorum elektirik bandıyla orda ölümcül bir görev görmüyor ztn kabloların fazlalıklarını tutuyor :) . yane daha önceki kağıt bant tarzı bişeydi çok büyük fark olduğunu sanmıyorum onlar biraz daha iyi tutuyor olabilir.

Isı geçmiyorsa o kısıma sorun olmaz. :clap

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Ellerine sağlık hocam :affet ben yapmaya kalksam heralde tv elimde kalır , sonrası bu parçalardan el feneri çıkar mı diye düşünürdüm :haha

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
takıldığı hizalar belli zaten fotolarda yukarda. sorun olacğaını sanmıyorum elektirik bandıyla orda ölümcül bir görev görmüyor ztn kabloların fazlalıklarını tutuyor :) . yane daha önceki kağıt bant tarzı bişeydi çok büyük fark olduğunu sanmıyorum onlar biraz daha iyi tutuyor olabilir.

Bez bant onlar ve fabrikada 1 takılır 1 yıl sonra bırakır kendisini.

Sonrasında Her ne ile yapıştırırsanız yapıştırın yine de bırakacak zira ''sökülebilmeli'' mantığı ile takılan bantlar onlar.

Sıkıntı yok, Yola devam :ok

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ellerine sağlık hocam :affet ben yapmaya kalksam heralde tv elimde kalır , sonrası bu parçalardan el feneri çıkar mı diye düşünürdüm :haha
Vallahi biraz ince iş yerleri var terletti bazı yerler ama çokta atla deve bişe değil yaparsınız bence . El feneri olmasa da bir ışıklandırma olabilir :kop

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bez bant onlar ve fabrikada 1 takılır 1 yıl sonra bırakır kendisini.

Sonrasında Her ne ile yapıştırırsanız yapıştırın yine de bırakacak zira ''sökülebilmeli'' mantığı ile takılan bantlar onlar.

Sıkıntı yok, Yola devam :ok
Teşekkürler hocam :cool:cigara

Geri
Üst Alt