Televizyon Led Değişimi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
takıldığı hizalar belli zaten fotolarda yukarda. sorun olacğaını sanmıyorum elektirik bandıyla orda ölümcül bir görev görmüyor ztn kabloların fazlalıklarını tutuyor :) . yane daha önceki kağıt bant tarzı bişeydi çok büyük fark olduğunu sanmıyorum onlar biraz daha iyi tutuyor olabilir.

Isı geçmiyorsa o kısıma sorun olmaz. :clap

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ellerine sağlık hocam :affet ben yapmaya kalksam heralde tv elimde kalır , sonrası bu parçalardan el feneri çıkar mı diye düşünürdüm :haha

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
takıldığı hizalar belli zaten fotolarda yukarda. sorun olacğaını sanmıyorum elektirik bandıyla orda ölümcül bir görev görmüyor ztn kabloların fazlalıklarını tutuyor :) . yane daha önceki kağıt bant tarzı bişeydi çok büyük fark olduğunu sanmıyorum onlar biraz daha iyi tutuyor olabilir.

Bez bant onlar ve fabrikada 1 takılır 1 yıl sonra bırakır kendisini.

Sonrasında Her ne ile yapıştırırsanız yapıştırın yine de bırakacak zira ''sökülebilmeli'' mantığı ile takılan bantlar onlar.

Sıkıntı yok, Yola devam :ok

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ellerine sağlık hocam :affet ben yapmaya kalksam heralde tv elimde kalır , sonrası bu parçalardan el feneri çıkar mı diye düşünürdüm :haha
Vallahi biraz ince iş yerleri var terletti bazı yerler ama çokta atla deve bişe değil yaparsınız bence . El feneri olmasa da bir ışıklandırma olabilir :kop

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bez bant onlar ve fabrikada 1 takılır 1 yıl sonra bırakır kendisini.

Sonrasında Her ne ile yapıştırırsanız yapıştırın yine de bırakacak zira ''sökülebilmeli'' mantığı ile takılan bantlar onlar.

Sıkıntı yok, Yola devam :ok
Teşekkürler hocam :cool:cigara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt