Techwood 43U902

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
96
37
Bugün kendi telefonumu (iPhone SE 2) tv'ye bağlayayım dedim, telefon televizyonu bulamadı. Başka telefonla denedim sorunsuz biçimde bağlandım TV'ye. Nasıl bir yol izleyebilirim telefonu bağlamak için?

T Çevrimdışı

TunahanGuner

Yeni Üye
15 Ocak 2023
3
23
Techwood 43u902 almayı düşünüyoruz uzun kullanımda nasıldır 4k ve smart tv si beni icine cekti panel kalitesi falan iyi mi ilerde sorun yaratir mi?

Angel189 Çevrimdışı

Angel189

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Techwood 43u902 almayı düşünüyoruz uzun kullanımda nasıldır 4k ve smart tv si beni icine cekti panel kalitesi falan iyi mi ilerde sorun yaratir mi?
Techwood 43u902 yi 2 yıldır kullanıyorum çok iyi TV tavsiye ederim kesinlikle paneli LG anakartı da MB130E PS4 PRO da ve PC de monitör olarak kullanıyorum 4K bir şekilde bu zamana kadar bir sorun yaşamadım Dolby Vison HDR 10 gibi özellikleri de cabası ben zamanın da çok uygun fiyata almıştım şu an bu ayarda TV ler 7-8 bin TL den satılıyor ve modlamak isterseniz modlanmıyor da yeni anakart lar ben öneriyorum almanızı ama son karar yine size kalmış.

T Çevrimdışı

TunahanGuner

Yeni Üye
15 Ocak 2023
3
23
Techwood 43u902 yi 2 yıldır kullanıyorum çok iyi TV tavsiye ederim kesinlikle paneli LG anakartı da MB130E PS4 PRO da ve PC de monitör olarak kullanıyorum 4K bir şekilde bu zamana kadar bir sorun yaşamadım Dolby Vison HDR 10 gibi özellikleri de cabası ben zamanın da çok uygun fiyata almıştım şu an bu ayarda TV ler 7-8 bin TL den satılıyor ve modlamak isterseniz modlanmıyor da yeni anakart lar ben öneriyorum almanızı ama son karar yine size kalmış.
Netflix gibi yerlerde film izlerken kasma donma oluyor mu? Birde tarayıcısı eski sürüm tarayıcılardan mı?

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
96
37
Netlix, Youtube, tarayıcı eskiye göre biraz daha ağır çalışıyor sanki ama nazar olmasın verdiğim parayı kuruşu kuruşuna hak etti. Ailemin evinde Daewoo 55DM54U vardı ondan daha iyi bir görüntü kalitesine sahip bence. 55DM54U yerine 55ua9600 verdiler o da HKC panel çıktı, 902'nin görüntü kalitesi ondan da daha iyidir diye düşünüyorum. ips panel bana daha iyi bir izlenim verdi bilemiyorum. Yemek yaparken çaprazdan bile rahatça tv izleniyor. :)

H Çevrimdışı

hadebe

Yeni Üye
8 Kas 2019
39
41
Selamlar.Bu tv yi bende kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir olumsuz durum yaşamadım genel olarak zgemma h7s cihazımla kullandığım için tv de uydu kısmı haricinde pek işim olmuyor yalnız bir iki kez wifi bağlantısı yapmıştım her tv açıp kapandığında wifi şifresini tekrar girerek bağlantı yapmak zorunda kaldığım için smart kısmıyla pek barışık değilim sizde böyle bir durum oluyormu bağlantıyı sürekli tutmak için yapılamsı gereken bir şey varmı.

Angel189 Çevrimdışı

Angel189

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Selamlar.Bu tv yi bende kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir olumsuz durum yaşamadım genel olarak zgemma h7s cihazımla kullandığım için tv de uydu kısmı haricinde pek işim olmuyor yalnız bir iki kez wifi bağlantısı yapmıştım her tv açıp kapandığında wifi şifresini tekrar girerek bağlantı yapmak zorunda kaldığım için smart kısmıyla pek barışık değilim sizde böyle bir durum oluyormu bağlantıyı sürekli tutmak için yapılamsı gereken bir şey varmı.
Bende olmuyor TV yazılımınız güncel değil ise en son sürüme güncelleyiniz sorun hala devam ederse ilk kurulum yapınız.
Şu an en son sürüm V.5.35.8.3
eğer güncel değil ise yazılımınız buradan indirip güncelleyebilirsiniz.

H Çevrimdışı

hadebe

Yeni Üye
8 Kas 2019
39
41
Bende olmuyor TV yazılımınız güncel değil ise en son sürüme güncelleyiniz sorun hala devam ederse ilk kurulum yapınız.
Şu an en son sürüm V.5.35.8.3
eğer güncel değil ise yazılımınız buradan indirip güncelleyebilirsiniz.
bendeki model 43u903 mb230 panel yazılım bu modelede uyarmı.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri