Deneyim TCL TS8132 3.1.2 Kanal 350W Dolby Atmos Soundbar

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Soundbar geldi kullanıyorum şuan arkadaşlar 😂 bu ara evi taşıma durumum var. Taşınınca daha detaylı bir paylaşım yaparım diyordum kendi kendime 🙂 ama aceleniz varsa bugün yada yarın demeyimlerimi paylaşabilirim 🙂
Video da çek Google drive yükle video linkini konuya yapıştır sesini herkes duysun :kiskis

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Soundbar geldi kullanıyorum şuan arkadaşlar 😂 bu ara evi taşıma durumum var. Taşınınca daha detaylı bir paylaşım yaparım diyordum kendi kendime 🙂 ama aceleniz varsa bugün yada yarın demeyimlerimi paylaşabilirim 🙂
Güle güle kullan üstad. Az daha yakında olsan yardıma gelirdik ama bu yaşta yardımdan çok köstek olmayayım. :)

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
249
55
keşke samsung alsaydın yarın arkaya hoparlör ekler gerçek bir sorround deneyimi yaşardın arka kitler olmadan tüm sorround modlar sanal ve sahtedir bu arada denersen diye dh forumda torrent atmosları eklemiştim linki buraya da koyayım

tıklayınca uzantısı txt olan bir dosya iniyor txt uzantısını torrent olarak değiştirip tıklayınca bir torrent istemciniz varsa 274 gb demo iniyor artık tv boxları daha iyi test edersin :deli1

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
Video da çek Google drive yükle video linkini konuya yapıştır sesini herkes duysun :kiskis
Video var sana atmıştım biliyosun 😁 sen gerçi tüm detayları herkesten önce biliyosun 😁

Ama video çekerek gerçekten hiç bir şey anlaşılmıyor. Şimdi ben sesi canlı duyarken çok başka, sonra video dan dinleyince çok başka bir ses oluyor, yinede isteyenler olursa telegram kanalımıza atarız, merak edenler gelir ordan izler 🙂

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
keşke samsung alsaydın yarın arkaya hoparlör ekler gerçek bir sorround deneyimi yaşardın arka kitler olmadan tüm sorround modlar sanal ve sahtedir bu arada denersen diye dh forumda torrent atmosları eklemiştim linki buraya da koyayım

tıklayınca uzantısı txt olan bir dosya iniyor txt uzantısını torrent olarak değiştirip tıklayınca bir torrent istemciniz varsa 274 gb demo iniyor artık tv boxları daha iyi test edersin :deli1
274gb mı hocam 😁 yaa bizide sürüklemeyin şu mevzuya 😂 geçenlerdede bir arkadaş 240gb bir film izleyeceğim diyordu tv box la, bana diyor dener misin tv box açıyor mu, yaa ömür törpüsü gibi bir film 240gb olur mu 😂

Geri
Üst Alt