Tavsiyeforumu üyelerine özel kampanya duyurusu

Pixel Teknoloji Adlı İşletmenin Size Fayda Sağlayabileceğini Düşünüyor musunuz?

• Evet

Oy: 136 81.4%
  • Hayır

Oy: 2 1.2%
  • Olabilir

Oy: 19 11.4%
  • Reklam Kokan Hareketler Bunlar

Oy: 4 2.4%
  • İyi niyetten maraz doğar

Oy: 6 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inş hocam.Bu arada sizi yakalamışken sorayım :clap2 benim axen tv son zamanlarda çok sık kanal yer değişikliği yapmaya başladı sunny sağolsun okadar ilgililerki maile cevap bile vermediler.Güncel yazılım var mıdır hocam rica etsem bakabilir misiniz?

IMG_20190523_1905462285f6e792764b5f.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

fotoğrafı ne yaptıysam düzeltemedim hocam kusura bakmayın.:slap:hmm:saskin

Onlar ancak çıksın youtube da ''%100 Yerli üretim'' diye sallasın millete sevgili kardeşim, Ben de daha önce defalarca dile getirmiştim SUNNY AXEN grubu kesinlikle insanlarla muhatap olmuyor, destek sağlamıyor.

Yarın bizim arkadaşı aracı yapıp bölgedeki servisten bilgi isteyeyim sizin için :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,428
32
Onlar ancak çıksın youtube da ''%100 Yerli üretim'' diye sallasın millete sevgili kardeşim, Ben de daha önce defalarca dile getirmiştim SUNNY AXEN grubu kesinlikle insanlarla muhatap olmuyor, destek sağlamıyor.

Yarın bizim arkadaşı aracı yapıp bölgedeki servisten bilgi isteyeyim sizin için :ok

katılıyorum hocam kurumsallık yerler altında.

valla işiniz gücünüz arasında uğraş olacak sizlere sağolun hocam.

Lastcapture Çevrimdışı

Lastcapture

Yeni Üye
7 May 2019
17
39
Sadece 1 yıllık bir forumda, binlerce kişinin sorununu 3-5 usta el birliği ile çözmeyi başarmışız, Buna keza Sebebini ilk mesajımda açıkladığım bir süreç nedeniyle yaşanan gecikmelere karşın 2002 yılında kurulmuş olan 17 yıllık bir forumun günlük 10.000 kişiden fazla ziyaret kapasitesi ile bizi kıyaslamanıza üzülsem mi yoksa gurur mu duysam bilemedim :)

Biz burada ne yazsak anlamsız, zaman gösterir her şeyi.

17 yıllık formdan yılmış millet.
Firma adamları gelip her gün yeni bir teknik ile kendi malını öne çıkarıyor. Kafalar allak bullak oluyor.
Şimdi sizi videolardan görünce eğriye eğri dediğinizi duyunca hah tamam dedim. Sonra forumu söyleyince direk atladım.
Ama koskoca forum sadece bir kaç kişi ile dönmez bilgili kişi sayısı arıtmalı. Usta sayısı artmalı.
Bu arada yazdıklarımda kesinlikle kötü niyetli değil tamamen videolarınızda sizi çok samimi bulmamdan ötürü bir eleştiri. Yoksa genek olarak formlarda devamlı yazan biri değilim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
17 yıllık formdan yılmış millet.
Firma adamları gelip her gün yeni bir teknik ile kendi malını öne çıkarıyor. Kafalar allak bullak oluyor.
Şimdi sizi videolardan görünce eğriye eğri dediğinizi duyunca hah tamam dedim. Sonra forumu söyleyince direk atladım.
Ama koskoca forum sadece bir kaç kişi ile dönmez bilgili kişi sayısı arıtmalı. Usta sayısı artmalı.
Bu arada yazdıklarımda kesinlikle kötü niyetli değil tamamen videolarınızda sizi çok samimi bulmamdan ötürü bir eleştiri. Yoksa genek olarak formlarda devamlı yazan biri değilim.

Tamamen reklam gelirleri peşine düşmüş olan DH nin admin kanadı ile, sürekli bu nedenle ters düşmüş bir eski DH Modu olarak oradan ne denli yıldığınızı en iyi anlayanlardan birisiyim. Lakin sevgili Domestos Domestos un da belirttiği üzere artık zaten forum sektörünün çökmüş olduğunun kabul edilmesi gereken bir dönemde insanları yeniden bir forum etrafında kilitlemenin ne denli zor olacağını düşünmenizi ve anlamanızı rica ediyorum.

1 yılda bunları başarabildik, ilerleyen sürede çok daha fazlasını başaracağımıza olan inancım sonsuz. Çok büyük ama içi boş kitleler yerine samimi, özverili ve gerçekten karşılıksız birbirine yardımcı olan küçük bir grup olarak buradayız. Size hak veriyorum, gelmiş sormuş beklemiş ve istediğinizi bulamamışsınız lakin bundan bir ay önceki soru cevap süresine bakarsanız, soruları neredeyse dakika-saat düzeyinde cevapladığımızı görebilirsiniz. Yine halk adına faydalı bir girişim nedeniyle aksattım burayı o konuda haklısınız ancak he ryere aynı anda yetişebilmek biraz sorun oluyor hak verirsiniz :)

Kurumların baskısına rağmen sırf halktan yana hareket edebilmiş olmak adına gizli kimliklerle forumda destek olan arkadaşlarımız var. Eski forum kültürünü almış, o günleri arayan, bu forumdaki samimiyeti gördüğü için burada olan arkadaşlarımız abilerimiz var. (Yahu birilerine abi deyince pek mutlu oluyorum bu forumda :kiskis )

Büyük kitlelerde gözümüz yok, zaten iki elin 10 parmağını geçmeyecek sayıda insanız, istesek de yetişemeyiz o kitlelere lakin sizin de belirttiğiniz gibi daha çok cevap yeteneğine sahip katılımcılar olmalı elbette. Sorun şu ki suni ve geçici bir oluşum istemiyoruz, o nedenle ağır ve emin adımlarla ve haklısınız yavaş ilerliyoruz.

Çok değil tam bir sene evvel bu forumda benden ve vakit bulabildiği ölçüde sevgili Sota Sota Ahmetten başka cevap yazan kimse yoktu. Sonra Umut Barış Umut Barış , sonra BlackSea BlackSea Egemen vs derken önceleri kendisini ajan zannettiğimiz TEKNOwest teknovest geldi :kop sonra bütün genç enerjisi ve arada atarlanan karakteri ile F fikoloji geldi ve cevap veren sayımız arttı. Domestos Domestos newrophat newrophat teraspy teraspy rfve rfve derken git gide cevap veren sayısı artmaya başladı ve daha şu an aklıma gelmeyen bir çok isim ve hele ki ciddi anlamda DH de sıtkı sıyrılıp da gelmiş, burada bir umut bulmuş belli bir kesim oluşmaya başladı.

Siz haklısınız, soru soran hemen cevabını almak ister doğal olarak
Biz haklıyız, kaliteli ve gerçek/doğru bilgi her yerde yok, burada var ve beklemeye değer :ok

Ben sizi de o CEVAP VERENLER bölümünde gördüm bir süre. Bundan sonra da neden devam etmesin? ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt