Tavsiyeforumu üyelerine özel kampanya duyurusu

Pixel Teknoloji Adlı İşletmenin Size Fayda Sağlayabileceğini Düşünüyor musunuz?

• Evet

Oy: 136 81.0%
  • Hayır

Oy: 2 1.2%
  • Olabilir

Oy: 20 11.9%
  • Reklam Kokan Hareketler Bunlar

Oy: 4 2.4%
  • İyi niyetten maraz doğar

Oy: 6 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

ogulcangoktas

Aktif Üye
16 Ara 2018
55
24
A Ado Şuan samimi söylüyorum şoktayım. Bu nasıl bir hizmettir. Hayatımda şu zamana kadar gördüğüm en iyi niyetli olay budur. Ben şokumu atlata durayım youtube dan bana bu konunun linkini vermiştiniz oradan geldim. Mb95M anakartıma yanlış yazılım yükledim ve şuan Vestel ekranında kalmış durumda. Gerekli kargo bilgilerini ve nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında sizden özel mesaj bekliyorum o halde. Çok çok teşekkür ederim şimdiden.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado Şuan samimi söylüyorum şoktayım. Bu nasıl bir hizmettir. Hayatımda şu zamana kadar gördüğüm en iyi niyetli olay budur. Ben şokumu atlata durayım youtube dan bana bu konunun linkini vermiştiniz oradan geldim. Mb95M anakartıma yanlış yazılım yükledim ve şuan Vestel ekranında kalmış durumda. Gerekli kargo bilgilerini ve nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında sizden özel mesaj bekliyorum o halde. Çok çok teşekkür ederim şimdiden.

Bir söz verdik ve sözümüzün arkasındayız çok şükür.
Bu kanaldan bize ulaşan arkadaşlarımızın anlayışı ile de elbette, elimizden geldiğince herkese destek olmaya çalışıyoruz.

Y yedibeyza
limonlusoda limonlusoda

Sizlerin konular da takibimde. Zaten birisi bitti testte. Diğeri için sanırım rom salı günü elime ulaşır ve onu da halletmiş olursam ikisini de illerinize sevk etmiş olurum bu hafta :ok

Y Çevrimdışı

yedibeyza

Yeni Üye
8 Haz 2019
31
54
Bir söz verdik ve sözümüzün arkasındayız çok şükür.
Bu kanaldan bize ulaşan arkadaşlarımızın anlayışı ile de elbette, elimizden geldiğince herkese destek olmaya çalışıyoruz.

Y yedibeyza
limonlusoda limonlusoda

Sizlerin konular da takibimde. Zaten birisi bitti testte. Diğeri için sanırım rom salı günü elime ulaşır ve onu da halletmiş olursam ikisini de illerinize sevk etmiş olurum bu hafta :ok

Allah razı olsun hocam.

S Çevrimdışı

stylerbb

Yeni Üye
9 Haz 2019
33
45
A Ado Üstad benim de ihtiyacım olacak. 60h7000 samsung tv var bende, sayıları gittikçe artan dikey çizgiler var,renklerde sıkıntılar var. Vestel 65ud9000 aldım bugün geldi, ama eskisi kaliteli bir tv atmaya satmaya kıyamıyorum.Umarım çözeriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt