Tavsiyeforumu üyelerine özel kampanya duyurusu

Pixel Teknoloji Adlı İşletmenin Size Fayda Sağlayabileceğini Düşünüyor musunuz?

• Evet

Oy: 136 81.0%
  • Hayır

Oy: 2 1.2%
  • Olabilir

Oy: 20 11.9%
  • Reklam Kokan Hareketler Bunlar

Oy: 4 2.4%
  • İyi niyetten maraz doğar

Oy: 6 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
A Ado hocam bende 32 inç axen marka led tv var.Panelde ekran kiri mevcut.Hani forum üyelerine özel 30 kasıma kadar ya...Bende faydalanabiliyor muyum bu kampanyadan ?

A Çevrimdışı

aslan23

Yeni Üye
9 May 2019
7
46
Merhabalar Adem Bey Hayırlı İşler bol kazançlar. 1,5 ay kadar önce A101 den 43la2863dat model TV den aldık çocuk sert bir ceviz büyüklüğünde kauçuk bir topla ekranın üst orta kısmına kazaen vuruyor oradan siyahlık oluştu alta kadar. tamiri mümkün müdür.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar Adem Bey Hayırlı İşler bol kazançlar. 1,5 ay kadar önce A101 den 43la2863dat model TV den aldık çocuk sert bir ceviz büyüklüğünde kauçuk bir topla ekranın üst orta kısmına kazaen vuruyor oradan siyahlık oluştu alta kadar. tamiri mümkün müdür.
Panel kırığı düzeltilemez. Geçmiş olsun

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
A Adem Helvacı üstad selamlar.

benim samsung'u sana göndermeyi unutmuşum. şu panel muhabbeti geçen alevli konuyu okuyunca fark ettim. :hihi

Müsait zamanda bana da kod gönderirsen benim kız gibi 5 DK bile kullanılmamış tv ye sana göndereyim.
Olursa olur olmazsa yedek parça yaparsın ?

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı üstad selamlar.

benim samsung'u sana göndermeyi unutmuşum. şu panel muhabbeti geçen alevli konuyu okuyunca fark ettim. :hihi

Müsait zamanda bana da kod gönderirsen benim kız gibi 5 DK bile kullanılmamış tv ye sana göndereyim.
Olursa olur olmazsa yedek parça yaparsın ?
MNG kargo kodumuz 391263935
Karşı ödemelidir bu kod, lütfen ücret ödemeyi kargo görevlisine teklif etmeyiniz :kiskis

Fethiye ölüdeniz caddesi no21/A Muğla
Pixel teknoloji
02526111166
05550951148

Servis arkadaşım ile görüşüp neler yapabileceğimize bakarız.
Sonrasında opencell olarak ne bulabilirz ona bakarız
Karşılaştığımız rakamsal tablo mantık dışında ise yedek parça olarak kartlarını sizin uygun göreceğiniz ancak makul fiyatlardan satışa çıkartır ve satış kaynaklı bedelin hesabınıza geçmesini sağlarız ki hiç olmazsa tv en azından bir kısım yaranıza derman olsun değerli kardeşim :ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri