Tavsiyeforumu üyelerine özel kampanya duyurusu

Pixel Teknoloji Adlı İşletmenin Size Fayda Sağlayabileceğini Düşünüyor musunuz?

• Evet

Oy: 136 81.0%
  • Hayır

Oy: 2 1.2%
  • Olabilir

Oy: 20 11.9%
  • Reklam Kokan Hareketler Bunlar

Oy: 4 2.4%
  • İyi niyetten maraz doğar

Oy: 6 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ado hocam hayırlı uğurlu olsun benim hemşire bi komşum var samsung televizyonu var garanti bittikten tam 1 ay sonra arıza vermiş arıza ise ekranda pixel çizgiler varmış servis sökmüş kartın arızalı oldunu bildirmiş bende bi bakıyım sökeyim gerekirse kart arızası deyilmi yada fotoğraf atayım sizlere öyle ilerlesek olurmu olmadı tv ye size yollarım :ok bu arada hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar inşallah tüm burada ki tüm mesajları okudum tv parçası sitesinde olmayan parçalar n11 gitti gidiyor gibi sitelerde satılıyor özellikle Vestelin MB anakartları samsungda kartları mevcut oluyor bu konuda sizleri aydınlatmak istedim.:hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado hocam hayırlı uğurlu olsun benim hemşire bi komşum var samsung televizyonu var garanti bittikten tam 1 ay sonra arıza vermiş arıza ise ekranda pixel çizgiler varmış servis sökmüş kartın arızalı oldunu bildirmiş bende bi bakıyım sökeyim gerekirse kart arızası deyilmi yada fotoğraf atayım sizlere öyle ilerlesek olurmu olmadı tv ye size yollarım :ok bu arada hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar inşallah tüm burada ki tüm mesajları okudum tv parçası sitesinde olmayan parçalar n11 gitti gidiyor gibi sitelerde satılıyor özellikle Vestelin MB anakartları samsungda kartları mevcut oluyor bu konuda sizleri aydınlatmak istedim.:hihi
Ne zaman istersen kardeşim, Elimizden ne gelirse artık :ok

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Yeni firmanız hayırlı olsun, işimiz düşmez inşallah. :) Yine de bol kazançlar dilerim.

Forum ahalisi için düzenlemiş olduğunuz kampanya için ben de teşekkür ederim ancak ben olsaydım genel bir taahhüt anlamına gelecek bir kampanya yerine vaka bazında "adamına göre" yapılabilecek güzelliği yapardım. Bambaşka alanlardaki benzer tecrübeme göre sona doğru bir pişmanlık yaşayabilirsiniz. Maalesef herkes iyi niyetli ve medeni değil. Yakın bir örnek, geçen gün biri foruma üye olup acil model tavsiyesi istedi. Büyük harf konusunda kibarca uyarılınca birden garip tavırlara girdi ve forumdan uzaklaşarak bizi cezalandırdı. :) Şimdi bu tarz bir adam ucuza bedavaya tamir için üye olur ürün gönderirse bir düşünün. Dertsiz başınıza dert aldınız bence ama Allah sabır versin, ne deyim?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yeni firmanız hayırlı olsun, işimiz düşmez inşallah. :) Yine de bol kazançlar dilerim.

Forum ahalisi için düzenlemiş olduğunuz kampanya için ben de teşekkür ederim ancak ben olsaydım genel bir taahhüt anlamına gelecek bir kampanya yerine vaka bazında "adamına göre" yapılabilecek güzelliği yapardım. Bambaşka alanlardaki benzer tecrübeme göre sona doğru bir pişmanlık yaşayabilirsiniz. Maalesef herkes iyi niyetli ve medeni değil. Yakın bir örnek, geçen gün biri foruma üye olup acil model tavsiyesi istedi. Büyük harf konusunda kibarca uyarılınca birden garip tavırlara girdi ve forumdan uzaklaşarak bizi cezalandırdı. :) Şimdi bu tarz bir adam ucuza bedavaya tamir için üye olur ürün gönderirse bir düşünün. Dertsiz başınıza dert aldınız bence ama Allah sabır versin, ne deyim?

Ne yalan söyleyeyim tüm bunları ön görüp yine de insanlıktan umudumuzu kesmemek adına riske girdik ancak kendimizi korumak adına da bir süre belirledik.

Söylemlerinizde sonuna kadar haklısınız, biz yine de forumdaki kardeşlerimize bir faydamız olsun istiyoruz. Buradaki birlik ve bütünlüğümüzü bozmadıkça, elimizden ne geliyorsa imkanları zorlamaya hazırız diyorum :ok

Yine de yapıcı eleştirilerinize sonuna kadar açığım :ok

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Adem bey 32 inç Vestel LCD TV var. TV devamlı fişe takılı kumandadan açıyorum ekran parlıyor fakat TV açılmıyor sonra tekrar açıyorum aynı şekilde ekran kısa süreli parlıyor fakat TV açılmıyor. Böyle belki de yarım saat uğraşıyorum en sonunda açılıyor. Sıcakken kapatıp tekrar açarsan hemen açılıyor. Kondansatör lerini değiştirdik olmadı masrafı çok olur mu ne yapılabilir selamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri