Tavsiyeforumu üyelerine özel kampanya duyurusu

Pixel Teknoloji Adlı İşletmenin Size Fayda Sağlayabileceğini Düşünüyor musunuz?

• Evet

Oy: 136 81.0%
  • Hayır

Oy: 2 1.2%
  • Olabilir

Oy: 20 11.9%
  • Reklam Kokan Hareketler Bunlar

Oy: 4 2.4%
  • İyi niyetten maraz doğar

Oy: 6 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

ender kartal

Yeni Üye
24 May 2019
3
64
adem hocam hayırlı işler yeni işde başarılar dilerim
tüplü televizyondan
yeni ULTURA HD 4K 55inç 2019 model
bütçem azamı 6500-7500 arası planlıyorum
hangi marka televizyon önerrirsiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

E ender kartal,

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
adem hocam hayırlı işler yeni işde başarılar dilerim
tüplü televizyondan
yeni ULTURA HD 4K 55inç 2019 model
bütçem azamı 6500-7500 arası planlıyorum
hangi marka televizyon önerrirsiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

E ender kartal,

Selamlar; Biraz izleyici profilinizden bahsederseniz bize, daha nokta atışı bir ürün bulabiliriz diye düşünüyorum :ok

B Çevrimiçi

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
hayirli olsun umarim bu is basinizi agritmaz
ücretsiz islemler icin forumda zaman gecirmis üyelere destek vermeniz bence sizin icin daha iyi olur
bunun yaninda 2. madde de yazim hatasi var
2- Ufak müdahaleler konusuna açıklık getirmek adına, Besleme kartında komponent değiştirerek ürününüzü kurtardıysak bu işlem için beş kuruş dahi para ödemeyeceksiniz. Mesela Beslem

ek olarak 11 ve 12. maddeleri daha belirgin sekilde dikkat cekici hale getirmeniz sizin yararniza olur :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hayirli olsun umarim bu is basinizi agritmaz
ücretsiz islemler icin forumda zaman gecirmis üyelere destek vermeniz bence sizin icin daha iyi olur
bunun yaninda 2. madde de yazim hatasi var

ek olarak 11 ve 12. maddeleri daha belirgin sekilde dikkat cekici hale getirmeniz sizin yararniza olur :hihi

Günaydın;

Yazım hatasını düzelttim, bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
11 ve 12 inci maddelerde suistimale açık gördüğünüz noktaları belirtirseniz hemen gerekli kontrolleri sağlarım.
Buna ilaveten ek madde ve sorumluluk belgesini konuya dahil ettim :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
adem hocam merhabalar. Öncelikle size teşekür ediyorum ilginizden ve girişiminizden dolayı. Benim vestel 40FA7100 televizyonum var. Birkaç gün önce televizyon açıkken birdenbire ekran gitti. Ses var ama görüntü yok. Önce led arızasıdır dediler. Açıldı kontrol edildi. Ledler sağlam çıktı. Şimdi ise panel arızası diyorlar. Televizyon konusunda çok şansızım galiba. Son 4 yılda 3. televizyon bozulan kırılan. Size göndersem yardımcı olabilirmisiniz. Bi de nasıl göndereceğim konusunda bilgi verebilirmisiniz.
Selamlar; Seve Seve yardımcı olurum, Orijinal kutusu duruyor mu halen elinizde acaba?

B Çevrimiçi

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Günaydın;

Yazım hatasını düzelttim, bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
11 ve 12 inci maddelerde suistimale açık gördüğünüz noktaları belirtirseniz hemen gerekli kontrolleri sağlarım.
Buna ilaveten ek madde ve sorumluluk belgesini konuya dahil ettim :ok
iyi geceler :hihi

bu ara biraz yogunum fazla ugrayamadim tesekküre gerek yok tu ama tesekkür ettigin icin tesekkürler ( japonlar gibi 2 saat karsilikli selamlaslmayalim simdi ) :hihi

Her ne kadar en önemli faktör İYİ NİYET ve GÜVEN olsa da, yine de ister istemez koruma iç güdüsü ile olası bir kargo talihsizliği konusunda sorumluluk üstlenmeyeceğimizi belirtmek isterim.
Forumda bir hazır matbu bulunduracağız ve ürün ile birlikte bu matbuyu da imzalayarak yollamanızı rica edeceğiz. Bu matbuda, ürün hasarlarından tarafımızın sorumlu tutulamayacağını bildiğinizi belirten bir metin olacaktır
Yedek parçalarını kendisi gönderen üyelerimizin, yedek parçanın sağlamlık ve kalitesi konusunda tüm sorumluluğu peşinen üstlenmiş olduklarını hatırlatmak isterim.

su kisimlar özellikle böyle janjanli olsa daha iyi olur demek istemistim iyice belirgin olmasi yarariniza olur yoksa ben görmedim anlamadim o kismi unutmusum vs derler biz yazdik siz otomatik olarak kabul etmis sayiliyorsunuz dersiniz yasal vs acidan sorumlulugunuz olmasada basiniz agirir hevesinizi kirarlar diye düsündüm ben biraz asiri süpheciyim bu ise hic girmezdim mesela :hihi

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Rabbim helal rızık nasip etsin, gönlünüzden geçirdiğiniz şekilde işlerin ilerlemesi dileğiyle hayırlı olsun hakkınızda abi. Özellikle Awox markasının son 2/3 senedir ülkede güzel bir pazarı var. Satış noktasi olmanin avantajlarini forumdaslara da yansitabilirseniz belki burdan da ekmek cikar fikrindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt