Tavsiyeforumu sorularınızı cevaplıyor. Canlı yayın Soruları Buraya Lütfen

S Çevrimdışı

sefa58

Yeni Üye
26 May 2018
5
33
jvc nın genel olarak smart özelliğinden ve ip tv ye uyumluluğundan veya uyumsuzluğundan bahsedebilirmisiniz hocam

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bımde 50 inch jvc kalmamış internette 49 inc aynı model buldum 2200 tl ikiside aynı panelimi kullanıyor.birde Vestel ud 8800 alacaktım fakat satıcı kutu üzerinde yazan bilgileri vermediği için almamıştım.şimdi bu jvc ile Vestel arasında kaldım hangisini alayım .Not:technisat 4k harici uydu alıcısı takılacak ve hımedia pro 4k media player takılacak.yani bana sadecene güzel görüntü veren panel lazım.

Son düzenleme:
@xmet@ Çevrimdışı

@xmet@

Yeni Üye
26 May 2018
12
57
Öncelikle teşekkür ederim tavsiyenizle aldım,fazla birşey beklemiyordum piyasa belli f/p olarak iş görür diyerek aldım sorum çok fakat sizi dinleyip forum da ki paylaşımlara bakalım daha kafanızı meşgul ederiz emeğinize sağlık.

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Peki üstadım, her VA panel, aynı açı duyarlılığında mıdır? VA larda açıyı absorbe edebilen, kapatan modeller var mıdır?

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
İnanmıyorum ya. Az önce ölü piksel testi yaptım. 1 tane ölü pixel ve 5-6 cm yanında boylamasına bi çizgi çıktı. Sadece siyah testinde göründü. Bu 3. tv :((

G Çevrimdışı

GkhnS

Yeni Üye
25 May 2018
23
36
Adem Helvacı Ado saygılar merhabalar, jvc 50” tv aldım. Ekranın ortasında bozuk büyüklüğünde hafif karartı var. Dün foto yollamıştım konuya. İnceleme şansınız oldu mu? Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

O Çevrimdışı

omuronel

Yeni Üye
26 May 2018
4
hocam servis ile ilgili cevabınız ve yorumunuz için teşekkür ediyorum.
mümkün ise bir sorum daha olacak sizlere;

mevcut kullanılan televizyonum fullhd 3D samsung c serisinden 46c750.
jvc görüntü anlamında tatmin eder mi acaba? (en azından hd yayınlarda)

G Çevrimdışı

GkhnS

Yeni Üye
25 May 2018
23
36
Adem Helvacı Ado saygılar merhabalar, jvc 50” tv aldım. Ekranın ortasında bozuk büyüklüğünde hafif karartı var. Dün foto yollamıştım konuya. İnceleme şansınız oldu mu? Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Adem Helvacı Ado Hocam, kusura bakmayın benim sorumu cevaplarken yayın dondu. Vaktinizi bölmek istemem ama kısacık tekrarlar mısınız cevabınızı?

Geri
Üst Alt